ما به خواست آنها پاسخ داده: معلمان پرده افکار در بازگشت به مدرسه


teachers-Speak-Up-About-Going-Back-to-School-1
فرانچسکو Carta fotografo/گتی

معلمان ابرقهرمانان هستند. آنها مجسمه نیم تنه ته خود را برای آماده سازی بچه های ما برای آینده خود و معلم بودن یک کار دشوار در ایده آل ترین شرایط. Coronavirus همه گیر مورد نیاز است که مدارس تعطیل در بهار گذشته و مربیان تا به حال به سرعت انطباق با کنترل از راه دور-آموزش دانش آموزان خود را. حالا که بازگشت به مدرسه برنامه ریزی است در نوسان کامل با برخی از مناطق در حال حاضر صدور برنامه های خود معلمان ما در خط مقدم از آنچه احساس می کند مانند یک نبرد از دست دادن.

مامان ترسناک به صحبت چند تن از معلمان در مورد چگونه آنها احساس در مورد بازگشت به مدرسه در چند هفته کوتاه. چه آموزش در میان یک بحران بهداشت عمومی چیست ؟ چه تاثیر را در فرد و از راه دور آموزش و پرورش باید در سلامت جسمی و روانی? و چگونه در جهان خواهد شد و معلمان به طور موثر قادر به انجام شغل خود را با تمام الزامات مورد نیاز از جمله ماسک های جایگزین برنامه های اجتماعی و فاصله? بسیاری از معلمان هستند پدر و مادر خود و مانند بقیه از ما در حال تلاش برای تصمیم می گیرید چه بهترین برای فرزندان خود را. معلمان همواره overworked و underpaid اما در حال حاضر آنها در حال پرسید: برای قرار دادن سلامت خود و خانواده را در خط به خاطر آموزش دانش آموزان خود را.

برخی از پدر و مادر بیان شده است که کودکان نیاز به رفتن به عقب به فرد در یادگیری است. پس از همه, اجتماعی مهم است. برخی از آنها دیده می شود کاهش در سلامت روانی کودکان پس از quarantining. والدین دیگر نگران این هستند که بچه های خود را با نیازهای خاص نیست دریافت همه از فرصت های آموزشی آنها را به عنوان آنجا که این نمی تواند انجام کامل از طریق راه دور-آموزش. دیگر بچه ها در حال آماده سازی برای تحصیلات تکمیلی دبیرستان و والدین نگران هستند که فرزندان خود را از دست رفته بر تجربه کامل از نمونه ارشد سال از جمله کارآموزی بورسیه و افتخارات کلاس. همه این نگرانی های مشروع اما آنچه ما دریافتیم این است که معلمان ابتدایی در مورد مراقبت از سلامت جسمی و ایمنی خود و دانش آموزان آنها را دوست دارم. در حالی که برخی از والدین امتیاز از امید بستن برای حفظ کودکان خود را در خانه و یا از راه دور-آموزش یا مدرسه در منزل این است که یک گزینه واقعی برای بسیاری از پدر و مادر کار.

J ابتدایی معلم جایگزین در میشیگان گفت: مامان ترسناک است که معلمان باید اضطراب کمک به بچه های سالم از جمله شستن دست و اجتماعی فاصله. “من اعتقاد دارم که آن را فوق العاده به چالش کشیدن در تلاش برای تدریس به بچه ها که اضافه شده حواس پرتی از پوشیدن ماسک به ویژه کودکان و نوجوانان در کاهش ابتدایی.” روز به روز کار دشوار یادآوری بچه ها برای شستن دست های خود را برای بیست ثانیه متوقف دست زدن به آنها ماسک و اقامت شش فوت دور از یکدیگر در حال رفتن به تواند کاملا طاقت فرسا و اگر ما صادقانه غیر ممکن است برای کاملا اجرا کند. اگر دانش آموزان جوان نمی تواند به دنبال سلامت مورد نیاز نیست آنها را به خطر می اندازند حامل ویروس خانه به خانواده خود و خود را به مربیان?

J, پیش دبستانی کلاس درس دستیار در مینه سوتا به اشتراک گذاشته شده است که “بچه ها باید با هم از لحاظ جسمی برای بهره مندی درست از پویا مهد کودک.” اما به عنوان یک کارمند او نگرانی اگر او را به قرنطینه می شود و برای چهارده روز. چگونه می خواهد به او پرداخت می شود? هنگامی که او در نظر مدرسه از یک منظر پدر و مادر او می گوید: او می خواهم این, اجتماعی, برنامه و روال برای کودکان و نوجوانان اما در چه هزینه ؟ او به اشتراک گذاشته شده “بهداشت و ایمنی را برای اولین بار آمده است.” ما نمی تواند بیشتر موافقم.

Marília کاستلی/Unsplash

C یک دبیرستان معلم که خودش را “بسیار عصبی” در مورد بازگشت به مدرسه. او افزود: او می داند که چرا والدین می خواهند فرزندان خود را در کلاس آموزش به عنوان آموزش آنلاین شد فشار در بسیاری از خانواده ها. با این حال “زندگی ما به طور ناگهانی بودن در معرض خطر قرار داده با رفتن به کلاس و برقراری ارتباط با دو-هزار-به همراه دانش آموزان و به طور غیر مستقیم خانواده خود را. هزینه لازم نیست سنگین تر بودن از مزایای در ذهن من است.” او همچنین “من شگفت زده و ناراحت است که مدارس در حال حاضر به خطر مرگ دانش آموزان و کارکنان و خانواده های آنها به خاطر در فرد آموزش.” وجود دارد پس ما هنوز هم نمی دانم در مورد این ویروس پس احساسات را در مورد خطر معتبر است.

D می آموزد دبیرستان ویژه آموزش و پرورش در ایالت ایلینوی و به اشتراک گذاشته است که او شروع به درک چگونه بهداشت و درمان کارگران باید احساس. او گفت: “آنها را از خواب بیدار به ترک خانواده خود را به کار در یک محیط نا امن.” او احساس اضطراب و ترس بلکه هیجان زده برای انجام این کار او را دوست دارد. او از دست رفته دانش آموزان خود را. اما او به اشتراک گذاشته شده “من از نوع احساس ما test dummies (برای مغلوب ساختن پیشی جستن).” او اذعان دارد که مدرسه محل امن برای بسیاری از دانش آموزان یک نکته مهم است. مدارس می تواند پناهگاه برای کودکان آمده است که از خانواده هایی که به طور کامل نمی تواند نیازهای خود را برای مواد غذایی نظارت و حمایت است.

L می آموزد در خطر دانش آموزان دبیرستان و احساس “torn” در بازگشت به کلاس درس. او به اشتراک گذاشته شده است که “قلب من می خواهد برای رفتن به عقب اما مغز من می گوید در غیر این صورت.” او افزود: “من احساس می کنم برای والدین و دانش آموزان که در حال مبارزه با e-learning و کسانی که با معلولیت های که خدمات هستند نه اینکه به طور کامل ملاقات کرد. من امیدوارم که ما می توانیم با هم کار کنند برای پیدا کردن یک راه حل است که با این نسخهها کار بهترین برای همه است.” منطقه خود را هنوز برای انتشار برنامه های خود را برای سقوط است که شبیه به بسیاری از مناطق سراسر کشور که در حال تلاش برای نگه دارید تا با تغییرات مداوم در دستورالعمل, در حالی که همچنین نگه داشتن یک چشم بر روی تعدادی از محلی COVID موارد است.

S, متوسط, معلم ابتدایی, که خطر بیماری گفت: مامان ترسناک است که معلمان “عشق ما دانش آموزان و ادامه خواهد داد به انجام چه چیزی برای آنها بهتر است. اما ما نباید مجبور به انتخاب بین ما ایمنی و بهداشت و یا آموزش است.” او همچنین گفت که او معتقد است در حال حاضر وجود دارد نه “به اندازه کافی منابع یا تحقیق در این زمان به اطمینان حاصل شود که فرد در آموزش خواهد بود امن برای همه افراد درگیر است.”

ما نیز خواسته عمومی پرستار مدرسه چه افکار خود را در مورد رفتن به مدرسه. پاسخ او: “اگر ما شروع مدرسه در فرد ما در حال قرار دادن بچه های ما و کارکنان در معرض خطر است. اگر ما از راه دور آموزش به بچه ها در معرض خطر تبدیل شدن به حتی بیشتر در معرض خطر است. وجود دارد فقط یک جواب ساده.”

ما به بسیاری از مربیان برخی از آنها پاسخ داد که آنها قادر به دادن یک پاسخ حتی با وعده ما را از گمنامی. خود را superintendents و دیگر “بالاتر یو پی اس” روشن ساخته است که آنها نمی خواهند خود را معلمان خود را به اشتراک گذاری احساسات و تجارب آنلاین. چه غم انگیز است این است که معلمان و افرادی که در انجام این کار ضروری از آموزش کودکان در حال shushed? می کند سلامت خود تجربه خود و خانواده خود شرایطی نه مهم است ؟

بیشتر معلمان ما به صحبت های واضح تر از آن شد که هیچ پاسخ آسان وجود دارد. ما در یک جمعی جهنمی-اگر-ما-را-گم-اگر-ما-نمی وضعیت. معلمان می خواهند دانش آموزان خود را (و خود) را به امن است. یعنی چی دقیقا ؟ هیچ کس به نظر می رسد به دانستن است. چیزی که من مطمئن هستم از این است که معلمان باید یکی از مهم ترین شغل در جهان و در حال حاضر آنها واقعا می تواند استفاده از پشتیبانی ما و نه انتقاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>