ما نه “زمین رایگان” اما ما ‘خانه شجاع’


why-will-celebrate-4th-of-july-1
کتی Muhammad/Instagram

این روز همیشه احساس خاصی به من. پدر بزرگ من در خدمت نیروی هوایی ارتش در طول جنگ جهانی دوم است. پدر من, عمه و عموی خدمت در نیروی هوایی وقتی که من بچه بودم. ما همیشه صرف چهارم جولای در شهر ما جشن روز استقلال. مادرم می خوانم انتخاب میهنی آهنگ ها به یک جمعیت بسته بندی شده. من بسیاری از خاطرات از نشستن بر پدرم شانه و گوش دادن به صدای مادر زنگ را یک افتخار “God Bless America” در حالی که آتش بازی روشن در آسمان شب است.

شوهر من فارغ التحصیل از نیروی هوایی آموزش های پایه در چهارم جولای. که من ایستاده بود در فروزان سن آنتونیو خورشید تماشای مرد من عشق تعهد به دفاع از قانون اساسی ما و پشتیبانی کشور ما این احساس یک لحظه زیبا. من افتخار من, شوهر برای انجام یک سنت است که عزیز است برای من. من واقعا هیجان زده برای دیدن او پس از هشت هفته از هم جدا.

بیش از چند سال گذشته من رفته از طریق یک دوره شدید از رشد شخصی است. من افکار و احساسات در مورد بسیاری از چیزهایی را منتقل شدید. من قبلا زیپو اعتقادات سیاسی پیدا کرده اند جای پای محکم. من یاد گرفته ام خیلی دلخراش تاریخ است که من شنیده ام هرگز در مورد مدرسه. من دسترسی به حاشیه رانده شده مردم افزایش یافته و عمدتا از طریق رسانه های اجتماعی, و من شنیده و درک خود را بی حد و حصر گریه می کند.

من صرف من برای اولین بار 25 سال یا بیشتر زندگی شنا کردن در خیلی افتخار است که من هرگز احساس مانند سیاست یا رویدادهای جهان واقعا به من اعمال می شود. من یک فرد مهربان و با این همه من فکر می کنم من نیاز به.

اما پس از آن من و من متوجه شدم که مشکل ساز است که نوع نگرش واقعا است. من شروع به دنبال و به گوش دادن.

من دیگر احساس میهن پرستی است که من یک بار احساس می شود. مثل یک کودک که رشد می کند و متوجه می شود که پدر و مادر خود است نه یک قهرمان من باز چشم من به حقیقت در مورد “بزرگترین کشور روی زمین است.” زمین عشق من عمیقا ناقص و که باعث می شود من غمگین.

در این سال جشن کشور ما به عنوان آن را به من می دهد قابل تامل است. مردم سیاه و سفید در حال گریه کردن با صدای بلند و روشن در مورد راه آنها رنج می برد در دست نیروهای پلیس در سراسر کشور. رئیس جمهور ما معکوس است مراقبت های بهداشتی حمایت از ترانس مردم و قرار دادن آنها در معرض خطر است. مردم اقدام مانند پوشیدن ماسک در طول مرگبار آنفلوآنزای مرغی است شبیه به از دست دادن حق خود برای آزادی مذهبی.

این کشور فقط یک مقدار زیادی در حال حاضر و چیزهایی که به آنها اشاره کردم فقط نوک کوه یخ است. ما باید چیزهای زیادی را تغییر دهید قبل از اینکه ما واقعا می تواند در تماس با این شیرین سرزمین آزادی.

اما من هنوز هم می شود جشن چهارم جولای با نزدیک ترین خانواده در این سال به دلیل در حالی که ما هنوز در حال کار به سمت بودن زمین رایگان ما در حال حاضر خانه شجاع.

ما از حق اعتراض. من افتخار می کنم به اشتراک گذاری این خاک با شجاع ترین انسان ها که سازماندهی اعتراضات گسترده و تظاهرات به تقاضای تغییر دهید. به ایستادگی خود را با اعتراض به نشانه دانستن است که تظاهرات گاهی اوقات به نوبه خود خطرناک است اما پذیرش است که خطر ابتلا به منظور تحت تاثیر قرار تغییر واقعی است قدرتمند و شجاع است. من شما را جشن می گیرند به این امید که من احساس می کنم زمانی که من دیدن نیروی انتظامی سیاست تغییر و مجسمه برداشته در پاسخ به جرأت پررنگ معترضان که تمایلی به سکوت می شود دیگر. من جشن تظاهرات سال گذشته که منجر به امروز.

من افتخار می کنم از فردی اعضای که ثبت نام را به انجام وظایف نظامی. “نظامی” است و نه فقط یک صنعت به من. این دوستان من است. خانواده من. من احاطه شده توسط نیروی هوایی و سربازان در زندگی من است. من می توانم اذعان بسیاری از مسائل باید با ارتش به عنوان یک کل. اما من افتخار می دانم و دوست دارم افرادی که در خدمت به حفظ نظامی ما در حال اجرا است. البته من آرزو می کنم جهان صلح آمیز است که یک نظامی ایستاده بود منسوخ شده است اما نه واقعیت. من به پوشیدن من سفید و آبی به اذعان مردان و زنانی که زندگی من را بهتر فقط با بودن در آن است.

من تو را بر روی این باور است که همه چیز هنوز هم می تواند بهتر شود. آن را احساس می کند مانند چیزی است که اتفاق می افتد. من امیدوار هستم که این ریاست جمهوری تقریبا انجام شده است. قلب من می خواهد به این باور است که ماه نوامبر در کشور ما رای به حرکت می کند از عجیب و غریب این فصل از تاریخ است. خانواده من است سپاسگزار اخیر دیوان عالی کشور احکام است که از خیال و ما LGBTQIA+ عزیزان.

از آنجا که ما هنوز هم به تمرین های اجتماعی فاصله ما خواهد بود جشن تنها با نزدیک ما خانواده است. ما همه رعایت همان شیوه پس ما سه خانواده احساس راحتی داشتن یک فضای باز جمع آوری این سال است. در بسیاری از زمینه ها, من فکر می کنم این کوچک چهارم جولای جشن است که دقیقا آنچه که ما نیاز به این سال است. ما با هم خواهد بود — گی و همجنس باز, سیاه و سفید, servicemember و غیر نظامی– جشن امریکا ما امیدواریم که می تواند.

ما را در روز صرف خنده و شنا از آنجا که — به خصوص در تاریک ترین زمان — ما به یکدیگر نیاز دارند. خانواده من می توانید ببینید همه معایب در تاریخ ملت ما و در وضعیت فعلی خود اما همچنین جشن می گیرند چرا که ما در اینجا زندگی می کنند با هم — و این که محل های مورد علاقه ما بود.

آخرین جولای 4th, ما از ما گذشته بود که ما برای اولین بار ، در این سال او یک زن زیبا شش-ماه-پیر. ما بزرگ قرار داده خواهد شد امریکا با مضمون تعظیم بر سر او و معرفی او به سنت است که لازم نیست که مرگ فقط به خاطر اینکه ما احساس نمی بسیار وطن پرست در حال حاضر.

این کشور احساس می کند مانند یک ظرف غذا در بسیاری از راه های, اما آن را به ما خانه ما داده نشده تا در آن نشده است. من خانواده خود را جشن خواهند گرفت که ما همیشه انجام دهید. ما با هم خواهد بود به امید روزهای بهتری پیش رو و تجلیل از این ایده که شاید…فقط شاید…ما در آغاز چیزی بزرگ و تغییر در راه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>