هنگامی که آشپز کوین فینک برای اولین بار کنار هم قرار دادن خود Austin رستوران Emmer & چاودار یک و نیم دهه پیش او واقعا می خواستم به طبخ با آتش است. در محل او در حال حاضر می خواهم انتخاب این فضا نمی تواند جای آن را. این ایده گیر در پشت ذهن خود را. او باز رستوران دیگر پس مانند TLV که در خدمت اسرائیل, خیابان غذایی و سریع-بازی گاه به گاه Henbit اما Hestia شد و در نهایت شانس خود را برای ساخت یک رستوران در اطراف اجاق و آتش پخت و پز. او قطعا بهترین ها را از آن ایجاد رستوران ما فقط تاج بهترین رستوران جدید در امریکا است.

تقریبا همه چیز را در منو در Hestia لمس است در برخی از راه با آتش و یا دود از پیاز خاکستر در رول به کاراکتر در Wagyu. نشان می دهد که چگونه او و تیم خود را می سازد ظروف در رستوران او می پیوندد آشپزی ما ویرایشگر جرمی Repanich در Instagram Live برای آماده سازی کبابی غواص حلزون اسکالوپ با گشنیز سبز kosho گوشت گاو چاق, آب لیمو, sansho فلفل و daikon.

در این قسمت از Robb Report مدرسه آشپزی فینک می رود بیش از اصول اولیه ظرف و همچنین سهام چگونه او را از دست زدن به خاموش و آنچه که او می خواهم به انجام یک بار Covid-19 بحران عبور می کند.

شانس و به پایان می رسد و لینک های اضافی

  • Hestia ما در صدر لیست 10 تا از بهترین رستوران های جدید در امریکا و ببینید که در موسسات دیگر ساخته شده از برش این سال است.
  • Hestia به بازگشایی درهای خود را, اما به جای خدمت یک جداجدا سفارش داده شده در حال حاضر آن را ارائه 12-البته مزه منو برای $120. بیش از Emmer & ریه او از فروش 5-البته منو برای ناهار خوردن در و همچنین "Emmeroni را" یک بایگانی اطلاعات منو که تماس خود را به یک تگزاس, ایتالیایی, سس قرمز مشترک.
  • تگزاس بود که در اوایل دولت برای بازگشایی آن, اقتصاد, اما در حال حاضر از آن شروع به معکوس دوره به عنوان Covid-19 مورد افزایش در سراسر جنوب نیمی از ایالات متحده است.
  • فینک در بر داشت الهام از Asador Extebarri در اسپانیا و کار با Noma در کپنهاگ—هر دو از این میان 10 رستوران که تعریف ناهار خوری در 2010s.
  • سر به Robb Report را Instagram صفحه برای بررسی بیشتر قسمت از مدرسه آشپزیاز جمله سرآشپز بالا برنده مه لین را به راحتی و جیمز ریش برنده جایزه کریس چوپان دستور بیکن شیلی جام جم.