سازمان دیده بان جی لنو و Elon Musk را تسلا Cybertruck برای چرخش در لس آنجلس

ایلان ماسک واقعا باید مانند جی لنو چرا که او فقط او سپرده test-drive اینده خود Cybertruck از طریق خیابان های شلوغ از لس آنجلس.

سابق در اواخر شب نشان می دهد بحث میزبان شروع به پریدن کرد پشت چرخ از چند ضلعی نمونه در یک قسمت جدید از CNBC گاراژ جی لنوکه پخش روز چهارشنبه, آوریل 27 10 pm EST. این باعث می شود لنو یکی از اولین افرادی که خارج از تسلا برای قرار دادن برقی وانت از طریق paces خود را.

در تبلیغی که کاهش یافته است بیش از آخر هفته طولانی و لنو در دیدار مشک و او را به شدت مورد پیش بینی Cybertruck در تسلا کالیفرنیا مرکزی برای تاریخ ساخت درایو تست. این جفت ارز را به خیابان های لس آنجلس و لنو بلافاصله میاد فوری شتاب و خودرو افسانه گلخانه ای.

The Tesla Cybertruck

تسلا

مشک نیز در مورد تعداد تولید کامیون که او می گوید که پنج درصد کوچکتر از مفهوم اصلی پس از آن می توانید مناسب در یک گاراژ متوسط. اما پس از آن مشک است و اصلاح بیانیه خود را با به tweeting که او و تسلا طراح ارشد Franz von Holzhausen تصمیم گرفت در برابر تغییر است. بنابراین این مدل تولید خواهد ماند “تقریبا این اندازه.”

لنو سپس می پرسد مشک چرا آن Cybertuck به ضد گلوله. “از آنجا که این رشته badass و فوق العاده سرد. منظورم این است که آیا شما می خواهید کامیون خود را به ضد گلوله یا نه؟” مشک و می خندد. “هنگامی که آخرالزمان می آید, شما خواهد بود خوشحالم که آن را ضد گلوله. ما می خواهیم به یک رهبر در آخرالزمان فن آوری است.”

در یکی دیگر از کلیپ مشک آزمون لنو رانندگی مهارت های شجاعانه او را به Cybertruck از طریق یکی از خسته کننده شرکت در آزمون تونل. تونل اجرا می شود, برای 1.1 کیلومتر زیر لس آنجلس است و بخشی از مشک سریع سیستم حمل و نقل که خسته کننده شرکت نورد. این تونل حدود 14 فوت عرض و بسیار مناسب 6-پا گسترده ای Cybertruck اما لنو موفق به موفقیت مانور حیوان.

بنابراین زمانی که می توانید بقیه از ما گرفتن در پشت چرخ از یک Cybertruck? تولید میله میله برای شروع در اواخر سال 2021 و تسلا نیز در حال حاضر دریافت بیش از 600 ، 000 preorders.

لحن امشب برای بیشتر Cybertruck antics.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im