سازمان دیده بان بوگاتی را 1,500 HP Chiron پور, ورزش, تکه تکه آلمان تاول برگ مدار

شناخته شده برای آن خودرو, موشک, بوگاتی افزایش یافته است و کالیبر آن در حال حاضر بالستیک Chiron با یک مانور بیشتر نوع Chiron پور ، ماشین ساخته شده به عنوان جهان شروع پناه در محل با توجه به همه گیر وادار فرانسه مارکی به برگزاری اولین ویدئو از مقر خود در, Molsheim, در مارس 3. اما آیا این کاهش لحظه ای.

“بوگاتی مشتریان هیجان زده هستند دیگر را در Chiron به خصوص یک نسخه متمرکز در پیچ و چابکی می گوید:” Cedric دیوی ” افسر ارشد عامل برای بوگاتی از آمریکا است. “این رانده است تقاضای بالا برای این خودرو در ایالات متحده با وجود این واقعیت است که ما باید تنها قادر به ارائه Chiron پور, ورزش تقریبا. بوگاتی مشتریان و چشم انداز مشتاق به دیدن و تجربه آن را برای خود در پایان تابستان.”

که جدول زمانی ممکن است به نظر می رسد و نه خوش بینانه با توجه به این ویروس مربوط به تاخیر می اندازد. به عنوان با بسیاری از اروپا بالا-عملکرد خودروسازان, اما, بوگاتی است با احتیاط بازگشایی شد و در روز سه شنبه اعلام کرد که یکی از آن سفارشات از کسب و کار بود برای قرار دادن پور ورزش از طریق paces خود را در آلمان تاول برگ مدار.

The Bugatti Chiron Pur Sport being tested on a track.

بوگاتی Chiron پور, ورزش در تاول برگ مدار در آلمان است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Bugatti Automobiles S. A. S.

در طی سه روز و دو نمونه با ماندگاری سفارشی Michelin Pilot Sport Cup 2 R لاستیک بیش از innovatively طراحی منیزیم چرخ—حمله 2.6 مایل مسیر مسابقه را 19 تبدیل می شود. دور از تخت این دوره افزایش می یابد و 44 بار با صعود و فرودها از 20 درصد و 26 درصد بود و در مجموع ارتفاع تغییر تقریبا 230 فوت است.

هدف از این ورزش طراحی شده برای این نوع از تست زمین. نسبت به اصلی Chiron برای اولین بار در سال 2016 این نسخه ورزشکاری بهبود یافته در میان دیگر پیشرفت یک 110.2-پوند کاهش وزن سنگین تری شاسی هفت سرعته دو کلاچ انتقال با 15 درصد کوتاه تر دنده جیره نسبت به سلف خود و اضافی درایو حالت. دومی تعیین شده ESC ورزشی+ اجازه می دهد تا خلبانان ماهر به رانش hypercar—به عنوان اگر آن 1,500 hp و 218 مایل در ساعت سرعت بالا نمی وادار آدرنالین به اندازه کافی.

The Bugatti Chiron Pur Sport being tested on a track.

مصرف در یکی از 2.6 مایل دوره 19 ، عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Bugatti Automobiles S. A. S.

در طول دامان جلسات یک تیم از هشت مهندسین و سه مکانیک—تمام پیوستن به سلامت فعلی پروتکل crunched اعداد و تنظیمات لازم به 16 سیلندر قدرت ، و بیشتر وجود دارد زمان آهنگ در فروشگاه از جمله آینده در مدار اطراف بدنام Nürburgring مدار.

قیمت در حدود $3.6 میلیون بسیار-limited-edition Chiron پور, ورزش, برای اولین بار ارائه جدید از ضبط اموال بیگانگان در سال 2020 است. این شرح در سال گذشته را برتر از Centodieci, دیو و البته Chiron Super Sport 300+ یک مدل مبتنی بر وسیله نقلیه است که مجموعه ای جدید تولید خودرو رکورد سرعت از 304.7 مایل در ساعت در 2 اوت 2019.

The Bugatti Chiron Pur Sport being tested on a track.

بوگاتی مهندسین تجزیه و تحلیل داده ها بین دور. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Bugatti Automobiles S. A. S.

که در آن آخرین نسخه مناسب در این نامی پانتئون? “Ettore Bugatti تولید اتومبیل های مسابقه اتومبیل های لوکس و حرکت قطعه از هنر به عنوان نوع 57S اطلس. همه با اهداف مختلف اما همه ساخته شده با توجه به جزئیات و تعهد به کمال” یادداشت دیوی. “این Chiron پور, ورزش, قطعا برگزاری یک جایگاه ویژه ای در تاریخ به عنوان آن روابط به این میراث ارائه بسیار متفاوت تجربه رانندگی با تمرکز بیشتر بر روی پیچ و شتاب جانبی. واقعیت آن است که تنها محدود به 60 واحد در سراسر جهان نیز آن را اختیار باارزش برای جمع.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>