Stassi Vanderpump Rules
نیکول Weingart/براوو

که تا به حال شده است از دست زدن به اشک القا پیشنهاد ما تا کنون دیده ام را در یک گورستان

یک پیشنهاد, یک عذرخواهی و یک بالا لگد زدن راکوئل: این هفته Vanderpump قوانین یکی از بهترین قسمت های این فصل است.

Vanderpump Rules
براوو

Stassi شرودر لگد کردن قسمت عذرخواهی به او به زودی به نامزد کمال کلارک برای فریاد او را در خود شراب راه اندازی ،

“من متاسفم. من یک asshole,” او می گوید او به عنوان مجموعه کیف پول و کلید پایین. “من فقط باید بدست دیوانه در شما. آن را گمراه كرده است.”

آن را تا به او باعث می شود او mac ‘n’ پنیر را از جعبه (.k.یک. بهترین نوع) و به نظر می رسد به کار به دلیل آنها هنوز هم به آرامگاه خرید که در آن به کمال است طعنه چند بار در این فصل ارائه خواهد شد به Stassi.

“اگر کمال و من خرید یک آرامگاه او تا به پیشنهاد من” Stassi می گوید در صحبت کردن ، “این راه مناسب برای اطمینان حاصل شود که او را از ارتکاب عمر و پس از عمر به من. ‘Til death do us نمی بخشی.”

“Stassi در عنصر و من وحشت زده” Beau می گوید که او دعوا کردن اعصاب در حالی که آنها پر پیچ و خم در اطراف هالیوود برای همیشه لطفا برای گورستان در لس آنجلس.

هنگامی که آنها را به یک صندلی بر روی یک نیمکت کمال امتیاز را در یک شی بر روی زمین است. “من تعجب می کنم آنچه در آن است,” او می گوید که او می رسد پایین برای حلقه.

“است که یک بل؟” Stassi می پرسد.

“آه, آه خدای من” Beau می گوید که او به آن باز می شود تا. “من فکر نمی کنم من باید این گزینه را لمس کنید…”

او به آرامی به چرخش در اطراف در حالی که بر روی یک زانو و آغاز می شود “Stassi…”

“Shut the f*** تا” او می گوید.

Vanderpump Rules
براوو

“من شما را خیلی دوست دارم. شما به معنای واقعی کلمه تبدیل جهان وارونه در بهترین راه ممکن است و هیچ کس دیگری که من می خواهم به صرف بقیه زندگی من با. خواهد شما را به این حلقه و شما با من ازدواج کن؟” کمال می پرسد.

“اوه خدای من! آیا شما جدی است؟” Stassi می پرسد. “صبر کنید من می گویند:” بله.” بله!”

Vanderpump Rules
براوو
Vanderpump Rules
براوو

با توجه به براوو و مردم, Stassi 3.5 قیراط حلقه موروثی اول به دست آورد و با کمال جد در اطراف 1940s یا ’50s. این حلقه که ویژگی های بزرگ اروپا دور و برش الماس احاطه شده توسط 24 کوچکتر سنگ در یک گروه پلاتین بود و سپس منتقل به کمال عمه.

Vanderpump Rules
براوو

“این زیبا ترین حلقه های من تا کنون دیده ام” Stassi می گوید در گورستان. “من احساس می کنم بخشی از تاریخ است. آن را بسیار مناسب; آن را به طوری کامل برای من است.”

“در طول دو سال گذشته از دانستن Stassi ما واقعا رشد زیادی به عنوان یک زن و شوهر” Beau می گوید در صحبت کردن ، “شده اند وجود دارد, بد, اما این که پشت سر ما. و در حال حاضر من بسیار هیجان زده هستم فکر کردن در مورد آینده ما است. Stassi و من نامزد! من عاشق استفاده می شود که می گوید. اگر چه من او را دوست و چه می شود اگر او ناراحت می شود?”

پس از آن Stassi و کمال سر به Lisa Vanderpump صفحه اصلی — دوبله ویلا رزا — خود را برای نامزدی حزب که در آن لاله کنت تصمیم گرفته است به لغزش به یک, برهنه, رنگ لباس… بدون لباس زیر. همچنین از دست رفته از نامزدی حزب ؟ سابق بورس و همکار جادوگران از Weho (حداقل در حال حاضر) کریستن Doute.

“Stassi و من استفاده می شود به به هر یک از دیگر همه چیز است. بنابراین برای پیدا کردن او مشغول در رسانه های اجتماعی است که با” کریستن می گوید در صحبت کردن ،

“من نمی خواهم برای به اشتراک گذاشتن این با او” Stassi می گوید به کمال در ماشین در راه به حزب. کمال پس از آن می شود یک متن از کریستن دوست پسر سابق, Brian Carter, با این مضمون که “فراموش نکنید که برای تشکر از کریستن برای اتصال شما بچه ها. او ساخته شده آن را اتفاق می افتد و در حال حاضر شما و Stassi درمان او را مانند گه. که برخی خونسرد گه راست وجود دارد.”

“این است که چرا من آنها را دوست ندارم” Stassi می گوید.

این متن ممکن است تیک Stassi اما کریستن را به سرعت آخرین چیزی که در ذهن او هنگامی که او مجموعه پا در داخل لیزا خانه که در آن او را ملاقات کرد با تعجب شماره 2: خانواده اش.

Vanderpump Rules
براوو
Vanderpump Rules
براوو

در دوران نامزدی حزب بریتنی نمی دریغ به مقایسه او تعامل حزب با Stassi است.

“Beau کردم لیزا کنار هم قرار دادن این حزب را برای آنها. پس از ما تعامل Jax تا به حال کمی در آپارتمان ما که سرد بود و اما اگر او آن را انجام داده بود در این ویلا رزا به جای آپارتمان من پس از من می شده اند خوب است که با” بریتنی می گوید در صحبت کردن ،

پس از آن ما در حال ملاقات با دلیل شماره 31 Scheana می کند برای واقعیت بزرگ در تلویزیون: او بی دست و پا گفتگو با Stassi را برادر کوچکتر نیکولای.

“آیا شما یک دوست دختر؟” Scheana می پرسد بسیار به وضوح عصبی نیکولای که پاسخ “Nah.”

“آنچه در مورد زمانی که شما رفتن به دبیرستان ؟” او سپس می پرسد. “Um, احتمالا,” او می گوید.

این است که آن را واقعا می شود بی دست و پا.

“بیست و یک جوانترین من به قلاب تا با” Scheana می گوید در صحبت کردن سر در حالی که در جدول, او می گوید, Nikolai “حتی از آخرین باری که من دیدم شما آن را مانند,” اوه.'”

“منظورم این است که من نمی خواهم به روز جوان تر از آن” Scheana می افزاید: در اعترافی.

براوو چه کار می کنی دقیقا ؟

در پایان این قسمت جیمز کندی معذرت خواهی به کتی Maloney-شوارتز در ستاره شرق در TomTom در مقابل سور و سافتبال بازی.

“بخشی از من متانت و ساخت چیزهای بهتر هستند این مراحل و ساخت جبران به مردم که به من ستم کردند و کتی را بسیار بالا که در لیست” جیمز می گوید: در صحبت کردن ،

“من فقط می خواهم برای معذرت خواهی برای همه چیز من تا کنون گفت:” جیمز می گوید کتی که به او پاسخ می دهد: “این آخرین عذرخواهی ؟ من قبل از این شنیده.”

“این واقعا آخرین عذرخواهی کتی و من واقعا متاسفم برای همه چیز, به طور جدی,” جیمز اطمینان.

“من نه خون سرد” کتی می گوید در صحبت کردن ، “من احساس می کنم مثل او در واقع وقت خود را صرف فکر کردن در مورد چیزهایی که او گفته و انجام داده, بنابراین من آن را قبول کند.”

در پایان تیم سور ممکن است برنده ام سافت بال بازی (و آریانا ممکن است ام smacked خودش را با یک چوب بیس بال) اما VIP است که به وضوح Raquel که در واقع از آن ساخته شده به پایه اول پس از Jax شوخی در مورد تجارت خود را به صورت یک عضو از TomTom تیم.

“مردم نمی دانند که چه رقابتی به معنی تا زمانی که شما در مجلل مدار,” او می گوید. “هنوز هم فکر می کنم من نه ارزش معاملاتی ؟ دیک.”

Vanderpump Rules
براوو

We love you, Raquel.

Vanderpump قوانین پخش سه شنبه در 9/8c بر براوو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im