سازمان دیده بان استون مارتین و موجب برتر آزمون خود را راه اندازی AMB 001 جاده موشک

بسیار پیش بینی AMB 001 موتور سیکلت بازدید مسیر در Pau-Arnos در فرانسه برای پویا تست زیر آن استاتیک مقدمه سال گذشته است. با گرد هم آوردن دو تا از مهم ترین طبقه نام در تاریخ بریتانیا ورزشی ماشین آلات AMB 001 است که یک پروژه مشترک بین آستون مارتین و موجب نسبت به ایجاد یک بیانیه دوچرخه. در نظر گرفته شده صرفا برای مسیر مسابقه دوچرخه را تولید محدود به 100 نمونه. قیمت در اروپا در 108,000.00 EUR از جمله 20 ٪ مالیات بر ارزش افزوده, مدل آغاز خواهد شد تحویل در اواخر سال 2020 است.

در حالی که آزمون دوچرخه سواری در لباس استتار کامل این نمونه به عنوان تحویل از ویژگی های زیبا کربن کامپوزیت بدنه طراحی شده در زیر جهت استون مارتین معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس خلاق افسر مارک رایشمن. پس از آن وجود دارد موجب برتر است. شناخته شده در آن روز را به عنوان “رولز رویس موتور سیکلت” با نام تجاری SS80 و SS100 V-دوقلو—مدل های تولید شده از سال 1922 از طریق 1940—منحصر به فرد بودند و سپس فرمان غرور و افتخار از محل در مجموعه های امروز است. شرکت احیا شد دهه گذشته با یک کارخانه مدرن در تولوز فرانسه که در آن جدید AMB 001 تولید خواهد شد.

The AMB 001 motorcycle from Aston Martin and Brough Superior.

این AMB 001 موتور سیکلت از استون مارتین و موجب برتر است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Aston Martin Lagonda Global Holdings plc.

آهنگ تست نمونه اولیه اجازه می دهد تا موجب برتر توسعه سواران به ارزیابی دست زدن به پویایی و شاسی و هندسه و ارگونومیک جنبه های سرعت در حالی که سر پیچ ها شتاب و ترمز در یک محیط کنترل شده. این AMB 001 ارائه یک طراحی منحصر به فرد راه حل با آلومینیوم باله اجرا می شود که طول فیبر کربن مخزن زیر صندلی و بیشتر پشت سر گذاشت. با توجه به بروق برتر مدیر عامل تیری هنریته “بدن برگزاری باله و حمایت از زین یکی از مناطق که در آن ما به نام منحصر به فرد دانش Mecano ID که در پیوست این پروژه به درخواست متخصص هوا فضا-با کیفیت کربن-فیبر مهارت های منحصر به فرد AMB 001.”

طراحی امضای بسیاری از موتور سیکلت است که یک پنجم دوقلو-موتور و در بروق برتر سنت, AMB 001 ویژگی های یک توربوشارژ دوقلو در حال توسعه 180 اسب بخار. این پره میانی یک نقطه کانونی آن طراحی متمایز موتور و زیبا کننده معروف در غیر این صورت لغزنده-سطح صاف از موتور سیکلت بدنه و سیستم تعلیق جلو. کسی که می خواهد به شرط که این می تواند عامل 007 بعدی سوار ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im