همراه با او همکاری آشپز و کسب و کار شریک زندگی ارمیا, سنگ, Fabian فون Hauske ساخته شده است یک مینی امپراتوری در نیویورک پایین سمت شرق است. این دو ملاقات یک دهه پیش و سپس هر دو decamped برای نقاط مختلف اروپا—سنگ به پاریس و فون Hauske به اسکاندیناوی—قبل از بازگشت به نیویورک برای باز کردن کنترا با هم. خود را محروم-پایین مزه منوی رستوران به دست آورده و آنها را تمجید از جمله یک ستاره میچلین. فقط پایین بلوک آنها گسترش به بازی گاه به گاه شراب نوار Wildair. رستوران خود کرده بود پژواک لو Chateaubriand با Le Dauphin نوار شراب در پاریس و مسیحی Puglisi را Michelin Relae و گاه به گاه بیشتر Manfreds در کپنهاگ اما فون Hauske و سنگ ساخته شده و هر کدام واقعا خود را. به خصوص Wildair بود که در خط مقدم تغییر چه شراب میله مانند نگاه در امریکا, هیجان انگیز با شراب طبیعی و خوشمزه, خلاق, مواد غذایی در یک جشنی جو است.

ما تا به حال von Hauske join us on Instagram زندگی می کنند و نه چیزی را از یکی از رستوران ها اما از دوران کودکی خود را. در حال رشد در مکزیکو سیتی او را دوست داشتم وقتی که مادرش پخته او آزتک پودینگ. این مواد غذایی راحتی با سس پوره سوخته سبزیجات که مخلوط با مرغ و لایه لایه با پنیر سرخ شده و چیپس ذرت. غذای مرکب از گوشت وارد است و سپس پخته و سرو با خامه ترش و گشنیز تازه.

در این قسمت از Robb Report مدرسه آشپزی فون Hauske می رود بیش از اصول اولیه ظرف و همچنین سهام چگونه او و سنگ در حال دست زدن به خاموش کردن.

شانس و پایان و لینک های اضافی

کنترا و Wildair در هم ادغام شده و به ارائه یک تک به تجربه به نام Contrair است که در دسترس برای وانت و تحویل در سراسر شهر نیویورک و بخش هایی از نیوجرسی.

فون Hauske و سنگ باز خرده فروشی فروشگاه مردم شراب در اواخر سال گذشته با Daryl Nuhn و سه نفر را شراب در دسترس هستند برای انتخاب و تحویل به عنوان به خوبی.

برای کسانی که می خواهند برای کمک به furloughed از کارکنان این رستوران وجود دارد یک کارمند صندوق امداد.

سر به Robb Report را Instagram صفحه برای بررسی بیشتر قسمت از مدرسه آشپزیاز جمله سرآشپز بالا برنده مه لین را به راحتی و جیمز ریش برنده جایزه کریس چوپان دستور بیکن شیلی جام جم.