مرسدس بنز در جشن بازگشایی آن اشتوتگارت موزه با استقبال دوستداران خودرو در داخل درهای خود را—تقریبا هر حال.

با تشکر از coronavirus بحران مجبور است که این موزه بسته شدن اکثر علاقه مندان به خودرو از خارج از آلمان نمی خواهد بود قادر به جسمی بازدید از آن در آینده نزدیک. خوشبختانه لوکس خودروساز نمیفهمد هوشمندانه کار در اطراف یک تور تصویری از موسسه داخلی حسن نیت ارائه میدهد از فوق العاده زیرک هواپیماهای بدون سرنشین.

در این ویدیو خیره کننده که با نام تجاری ارسال شده به رسانه های اجتماعی این آخر هفته هواپیماهای بدون سرنشین می توان زوم به داخل ساختمان از طریق درب پشت بام قبل از تنظیم کردن در یک گیج کننده بالا-به-پایین سفر از طریق آن “دو مارپیچ” داخلی. در طول راه شما گرفتن یک نگاه اجمالی از مهمترین طبقه مدل از برند غنی 120 سال سابقه از جمله DMG سیمپلکس, یک نقره 300SL Gullwing و مدرن روز مسابقه F1 ماشین. شما حتی ممکن است جاسوسی هواپیما. شگفت انگیز ترین از همه, اگر چه, این است که 140-کلیپ دوم ساخته شده است فقط دو عکس ظرافت بافته شده با هم.

اصل باز در سال 2006 مرسدس بنز موزه دارای بیش از 160 مدل بر روی صفحه نمایش در سراسر آن 177,000 فوت مربع از فضای نمایشگاه. این موزه به طور موقت بسته در اواسط ماه مارس به دلیل گسترش coronavirus اما رسمی بازگشایی این گذشته شنبه. در حال حاضر, آن را تنها خواهد شد باز جمعه به جمعه و سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل را مشاهده خواهد شد.