نینتندو سوئیچ شده است فروش خوبی تا کنون از این کنسول منتشر شد. اما در چند ماه گذشته به نظر می رسد که این کنسول تجربه شده است یک افزایش محبوبیت. این است که با توجه به این واقعیت است که بیشتر مردم در گیر بودن در خانه و به دنبال راه هایی برای سرگرم کردن خود است.

تبلیغات

این منجر به سوئیچ به فروش می رسد تقریبا در همه جا. در واقع اگر شما امیدوار بودند برای گرفتن دست خود را بر روی کنسول ما باید برخی از اخبار بد به دلیل احتمال وجود دارد که شما ممکن است نیاز به صبر کنید تا زمانی که تابستان قبل از کنسول restocked. این است که با توجه به نیکو همکاران تحلیلگر ارشد دانیل احمد گفت که کسب و کار خودی که این شانس وجود دارد که این کنسول تنها ممکن است در عرضه اطراف ژوئن.

به گفته احمد “ما فکر می کنیم که ممکن است و به خصوص ژوئن – پایان Q2 – همه چیز خواهد شد به حالت عادی بازگشت و با عرضه. و این دلیل است که در حال حاضر تولید ramping تا. بنابراین ما شروع به دیدن این اثر آمده است که در اواخر ژوئن – قطعا تا پایان Q2.” نینتندو خود را قبلا تایید کرد که واحد های بیشتر در راه هستند اما متوقف کوتاه در واقع ذکر تاریخ های خاص.

در حالی که هنوز هم وجود دارد واحد فروخته شده آنها به فروش می رسد توسط شخص ثالث, نمایندگان, برخی از آنها مشخص شده اند تا کنسول با مقدار دیوانه. مگر اینکه شما به کنسول در حال حاضر ما نشان می دهد که شاید نگه داشتن تا زمانی که رسمی خرده فروشان دریافت و آنها را در سهام ممکن است یک ایده بهتر است.

در زمینه بازی. بیشتر بخوانید درباره نینتندو و نینتندو سوئیچ. منبع: businessinsider.من

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de