walt disney world fireworks
دیزنی پارک/YouTube

دیزنی آتش بازی ویژه ای شده است بازدید بیش از یک میلیون بار

دیزنی همچنان به درخشش در برابر سختی — در این زمان دادن به طرفداران دسترسی به آن آتش بازی دیدنی و جذاب نشان می دهد از راحتی از خانه خود را.

والت دیزنی جهان است که در حال حاضر جریان پخش از “خوش و خرم” این شب های دیدنی و جذاب از سحر و جادو پادشاهی پارک که پخش دیزنی پارک های وبلاگ شب گذشته. این نمایش تا به حال کمی از همه چیز که باعث می شود دیزنی ویژه: آتش بازی, پیش بینی برخی از شخصیت های مورد علاقه ما و موسیقی در سیندرلا قلعه. در حالی که ما نمی توانیم آن را به زندگی می کنند به دلایل آشکار آن را یکی از راه های بیشتر دیزنی است که رسیدن به آن جامعه پس از بسته شدن درهای خود را در ماه مارس است.

“برای این ویژه از پیش ضبط شده را مشاهده و از” خوش و خرم “در پادشاهی سحر و جادو پارک شما بهترین صندلی در خانه” دیزنی پارک گفت: در وب سایت خود را. “سازمان دیده بان به عنوان قلعه شما به خوبی می دانیم که می شود یک بوم برای قلب-عمل کشیدن داستان از اهمیت تعقیب رویاهای خود را, مهم نیست که چه چیزی و پیدا کردن خود را خوش و خرم.”

این پارک به یک قطعه خاص در Instagram جمعه گفت: در بخش “نزدیک کردن روز خود را با یک مجازی آتش بازی دیدنی و جذاب است. لذت بردن از بهترین صندلی در خانه حق از خانه خود را برای یکی از هیجان انگیز ترین والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر نشان می دهد… خوش و خرم. سازمان دیده بان به عنوان این قلعه تبدیل به یک جادویی بوم و آسمان پر از گرد و غبار ادم بازیگوش و خطرناک.”

مردم به وضوح نمی تواند به اندازه کافی دریافت کنید: نشان می دهد در حال حاضر مشاهده شده است بیش از یک میلیون بار.

ویژه همراه شش هفته پس از دنیای دیزنی و دیزنی لند بسته درهای خود را به طور نامحدود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“در حالی که وجود داشته است هیچ موارد گزارش شده از COVID-19 در دیزنی لند توچال پس از به دقت بررسی دستورالعمل فرماندار کالیفرنیا فرمان اجرایی … ما اقدام با بسته شدن دیزنی لند, دیزنی لند پارک و کالیفرنیا ماجراجویی, شروع, صبح روز 14 مارس از طریق پایان ماه” دیزنی اعلام کرد در ماه مارس است.

در حالی که آن را کاملا درست انجام سحر و جادو از دیزنی شده است بشدت از دست رفته است. از آن زمان این سازمان شده است در تلاش برای نگه داشتن روحیه مردم تا با ارائه مجازی در برخی از آنها معروف rollercoasters, انتشار فیلم مانند به بعد و یخ زده 2 در اوایل دیزنی+ و اجازه می دهد طرفداران به خرید برخی از آن در پارک کالا آنلاین.

چون دیزنی است که هدیه ای است که نگه می دارد در دادن آن را نیز پخش ویژه دیگری در اوایل این ماه لقب دیزنی خانواده Singalongدادن هر کس در خانواده این فرصت را به کمربند خود را دیزنی مورد علاقه آهنگ ها با برخی از هنرمندان ضبط زمان ما از جمله بازیگران دبیرستان موزیکال.

زمان نامشخص اما خوشبختانه ما باید دیزنی برای کمک به نگه داشتن یک لبخند بر چهره ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im