Walmart, Walgreens و CVS در نهایت نذر برای جلوگیری از قفل کردن سیاه و سفید زیبایی محصولات


walmart
بروس بنت/گتی ایماژ

Walmart, Walgreens و CVS در نهایت تصمیم گرفت برای جلوگیری از قفل کردن لوازم آرایشی و زیبایی محصولات هدفمند در زنان و دیگر “زمینه های متنوع”

به عنوان یک نتیجه از تمدید پشتیبانی برای زندگی مهم جنبش موجب غم انگیز قتل جورج فلوید توسط چهار مینیاپولیس پلیس جهان است که majorly به آموزش در مورد نژادپرستی نظاممند و سفید امتیاز. یک مثال از روزانه یک بی عدالتی که سیاه عامیانه در امریکا است که در راهرو زیبایی خود را در محلی فروشگاه های مواد مخدر. در اکثر فروشگاه ها به صورت کرم و شامپو و لوسیون و هدفمند در زنان سفید پوست هستند و به راحتی نمایش داده شده در قفسه اما در برخی از مغازه ها و محصولات زیبایی است که به طور کلی به تهیه کردن به مشتریان اغلب قفل و یا پنهان در پشت یک کابینه. در حال حاضر پس از سالها شکایت — و حتی یک طرح دعوی در دادگاه — سه خرده فروشان عمده قول داد برای پایان دادن به این عمل یک بار و برای همه است.

با توجه NPR, خارج, Walgreens و CVS صادر سه جداگانه اظهارات آشکار برنامه های خود را برای جلوگیری از قفل کردن زیبایی و مراقبت از مو محصولات هدفمند در زنان و افراد دیگر “از زمینه های متنوع.”

“ما نسبت به این موضوع و درک نگرانی های مطرح شده توسط مشتریان و اعضای جامعه” وال مارت سخنگو گفت: در بیانیه خود “و تصمیم به قطع قرار دادن چند فرهنگی مراقبت از مو و زیبایی محصولات — یک تمرین در محل در حدود یک دوجین از ما 4,700 فروشگاه در سراسر کشور — در موارد قفل شده.”

Walgreens و CVS صادر مشابه مطبوعات با CVS و اضافه کرد که در سال گذشته گسترش یافته بود سهام خود را از محصولات است که “درخواست تجدید نظر به جوامع رنگ” 35 درصد است. آنها را امتحان کنید و اشاره می کنند که خود را “محصول اقدامات حفاظت” بودند و نه بر اساس نژاد و یا قومیت اما مایل به ایجاد تغییرات بدون در نظر گرفتن. “ما در حال گام برداشتن در فروشگاه ما به اطمینان حاصل شود که هیچ مو, زیبایی و یا محصولات مراقبت شخصی برای جوامع از رنگ نگه داشته و در قفل صفحه نمایش و یا واحد های قفسه بندی” آنها اضافه شده است.

حوادث اخیر ممکن است افزایش آگاهی در مورد این تبعیض آمیز عمل وجود داشته اند شکایت رسمی برای سال. در واقع Essie Grundy واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال در مقابل خارج شده و در سال 2018 پس از توجه به “مو و بدن با محصولات معنای
آفریقایی-آمریکایی ها شده بود قفل شده دور پشت قفسه های شیشه ای جدا از محصولات غیر آفریقایی-آمریکایی است.”

“او احساس شرم و تحقیر به عنوان اینکه مردم مشاهده او به عنوان یک جنایتکار” خوانده و شکایت که اخراج شد در سال 2019. خارج شده و در دفاع از خود در طرح دعوی در دادگاه در آن زمان اشاره کرد که آنها قفل و “افزایش اقدامات امنیتی” برای هر یک از محصولات مانند ریش تراش و باتری که نرخ بالایی از سرقت.

ما امیدواریم که دیگر خرده فروشان که particiapte در اقدامات مشابه از تبعیض را دنبال کت و شلوار و پایان این نژادپرستانه عمل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im