“دیوار دامپزشکان’ می پیوندد Black Lives Matter تظاهرات در پورتلند


Wall of Vets Portland protest July 24
اسپنسر پلات/گتی ایماژ

دامپزشکان پیوست ‘دیوار مادران’ و ‘دیوار از پدران’ برای کمک به محافظت از معترضان

معترض در پورتلند گروه های بیشتر و بیشتر در حال نشان دادن به ایستادگی در برابر ماموران فدرال با استفاده از نیروی گاز اشک آور و آزار میدهد. شب گذشته جانبازان ساخته شده صدای خود را شناخته ایستاده با معترضان به بالا و گروه های دیگر که به تازگی نیروهای پیوست.

به عنوان بخشی از رئيس جمهور تهمت اجرایی به منظور اجازه می دهد فدرال افسران را به گشت زنی در شهرستانها در پی اعتراض پورتلند مصرف شده است با ناآرامی و خشونت آمیز دولت نفس بیش از حد. روز جمعه هزاران نفر نشان داد تا دوباره به مبارزه علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند و دامپزشکان روشن ساخته است آنها نمی خواهید در هر نقطه.

دامپزشکان نشان داد تا در پشتیبانی از نیروی دریایی جانباز کریس دیوید بود که videoed بودن مورد ضرب و شتم و اسپری فلفل توسط پلیس فدرال پیش از آن در هفته. “این چیزی است که من به آن معتقدم. دیگر دامپزشکان در اینجا — این اولین بار است که آنها پایین آمده; آنها نمی مانند جمعیت یا; ما به چیزی اعتقاد; از آن زمان به ایستادن” جاناتان فیشر جانباز از گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا گفت: KATU2.

جانبازان پیوست “دیوار مادران” و “دیوار پدران” که راهپیمایی این هفته به عنوان تنش ادامه به افزایش بعد از پلیس فدرال شروع به استفاده از نیروی بیش از حد به حذف تظاهرات از خیابان.

Wall of Moms Portland protest July 24
اسپنسر پلات/گتی ایماژ

مادران ممکن است آمده اند اما پدران به سرعت نشان داد تا با چوب و برگ دمنده به شکل یک دیوار بین معترضان و پلیس. برگ دمنده بسیار در نام تجاری برای پدران اما در واقع استفاده می شود برای حذف گاز اشک آور که پلیس weaponized برابر جمعیت.

پورتلند شهردار تد چرخ ایستاده بود و با معترضین در این هفته هنگامی که او اشک با گاز کشته شوند. پس از یادگیری این تهمت گفت که “[چرخ] یک احمق از خود” در طول یک فاکس نیوز مصاحبه. “او می خواست به میان مردم مى رفت و به جمعیت و آنها زدم جهنم از او. که در پایان از او. پس از آن بود بسیار احساساتی است.”

دامپزشکان برگزار می شود نشانه هایی است که گفت: “جانبازان 4 پل” و “من یک آمریکایی وطن پرست. فدرال نیروهای دفاع از اموال, اما این کار به آنها این حق را به دور من در قانون اساسی آزادی است.”

“چه اتفاق می افتد در پورتلند در حال حاضر — و من می گویم این را به عنوان کسی که دیده می شود جنگ در کشورهای دیگر — آن را به عنوان نزدیک به خط به عنوان شما می توانید به جنگ واقعی و بدون زندگی می کنند دور” روزنامه نگار رابرت ایوانز گفت: نیویورک تایمز. “این واقعا سخت است برای من برای دیدن چه چیزهایی بسیار فراتر مردم بدون در حال مرگ. از آنجا که فدرال درگیر با پلیس آن را بدست واقعا بی رحمانه است. من می خواهم استدلال می کنند دیده ایم بیشتر خشونت پلیس در گذشته 50 روز از اداره پلیس پورتلند از هر جای دیگری در کشور است.”

تظاهرات شده اند رفتن قوی برای بیش از 55 شب در پورتلند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>