moms-portland-lawsuit
پائولا برونشتاین/گتی

پورتلند عدالت گروه های امید طرح دعوی در دادگاه خود را متوقف خواهد کرد فدرال افسران از خود نقض حقوق آزادی بیان

آن را در حال حاضر 61 روز متوالی از اعتراضات در پورتلند که در آن دیوار از مادران عناوین ساخته شده در اوایل این ماه با تشکیل زنجیره انسانی برای ایستادن در بین معترضین و پلیس که بارها و بارها حمله کردند و آنها را با فلش انفجار مواد منفجره و گاز اشک آور, گلوله های لاستیکی و سلاح های دیگر. در حال حاضر دیوار مادران است بخشی از یک طرح دعوی در دادگاه در برابر وزارت امنیت داخلی و وزارت دادگستری بیش از حضور ماموران فدرال در پورتلند که معترضان می گویند تنها باعث افزایش خشونت است.

دیوار از مادران و دیگری عدالت سازمانی با نام شلیک نمی پورتلند واصل طرح دعوی در دادگاه در ایالات متحده دادگاه منطقه در روز دوشنبه ادعا که فدرال افسران بودند و با اعزام به پورتلند تحت پوشش حفاظت فدرال دادگاه از غارتگران و تظاهر شده اند “خود نقض آزادی بیان با استفاده از نیروی بیش از حد تجاوز اقتدار و اقدام تحت فرمان کسی که نبوده است به طور رسمی تایید کرد در نقش خود است.”

طرح دعوی در دادگاه می گوید که تحت عنوان “عملیات سخت کوش شجاعت” دولت فدرال مستقر حداقل 114 فدرال افسران به پورتلند که گفته شده غیر قانونی بازداشت بدون علت احتمالی و با استفاده از خشونت به “مهر مسالمت آمیز و قانون اساسی محافظت تظاهرات.”

“به جای حمایت و دفاع از شاکیان حقوق اساسی به عنوان آنها محدود به قانون و سوگند خود از متهمان اجرا شده اند غیر قانونی سیاست سرکوب شاکیان سخنرانی و در پایان تظاهرات خود را به” طرح دعوی در دادگاه می خواند.

Bev بارنوم سازمان از دیوار مادران یکی از شاکیان به نام در طرح دعوی در دادگاه.

“دیوار از مادران غیر خشونت آمیز” Barnum نوشت on Facebook. “پورتلند انجام شده است ضربه بودن با لاستیک گلوله گاز اشک آور, کیسه لوبیا دور و ضرب و شتم توسط ماموران فدرال و محلی اجرای قانون است. هنگامی که شما تجربه تهمت استبداد برای خودتان شما را درک خواهد کرد که چرا ما در حال حفاظت از معترضین. آنها یک راست به تقاضای تغییرات لازم است.”

طرح دعوی در دادگاه می گوید که چند تن از اعضای این دیوار از مادران مجروح شده اند توسط ماموران فدرال.

“آنها بوده است اشک با گاز کشته شب پس از شب چپ استفراغ و قادر به غذا خوردن و یا خوابیدن به دلیل سمی سم لعنتی در آنها” طرح دعوی در دادگاه می خواند. “آنها به ضرب گلوله کشته شده است در بیش از و بیش با گلوله های لاستیکی لوبیا و کیف و اسپری فلفل و طیف وسیعی از سایر پرتابه اخراج در محدوده نزدیک و با وحشیانه اثر است. آنها را به حال فلش-انفجار مواد منفجره منفجر درست در مقابل آنها. آنها مجبور شده اند به صحبت می کنند و جمع آوری در ترس از نه فقط بدن آسیب برساند اما احتمال دستگیری ناگهانی و بدون علت احتمالی.”

طرح دعوی در دادگاه می آید تنها چند روز پس از ایالات متحده در منطقه قاضی Michael H. سیمون اعطا سفارش ضابط موقت ممنوع است که ماموران فدرال در پورتلند از هدف قرار دادن اعضای مطبوعات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de