‘Walking Dead’ ستاره Khary Payton معرفی خود نما, پسر Karter


Khary-Payton-child-come-out
Tommaso Boddi/گتی و Khary Payton/Instagram

Khary Payton بعدی افراد مشهور, پدر و از همه شما چگونه پدر و مادر خود را فراجنسیتی بچه

تمام آن طول می کشد به پدر و مادر بچه خود را به خوبی به آنها به همان اندازه عشق و پذیرش به عنوان شما رو مهم نیست که آنها به نوبه خود. اما برای کودکان و نوجوانان فراجنسیتی که heartbreakingly اغلب مورد نیست. به همین دلیل زمانی که یک تالارهای پدر و مادر می ایستد و می گوید ما در مورد خود را فراجنسیتی بچه و رفتار آنها را با چیزی جز عشق و پذیرش ما واقعا دوست دارم به آن را ببینید. آخرین ؟ The Walking Dead‘s Khary Payton که در زمان به Instagram این هفته به درخواست پیروان خود را به سلام به پسرش Karter.

Payton خود نوشت Instagram توجه داشته باشید در کنار یک عکس از خود شایستگی 11 ساله و پسر در لباس پوشیدن کلاه و پد برای اسکیت بورد سواری و دادن شست و شیرین پوزخند به دوربین.

“این بچه من” Payton نوشت. “یکی از مهمترین و, شاد, خوب تنظیم شده افراد من تا کنون شناخته شده است. پسر من Karter.”

Payton ادامه داد: “Karter با K به دلیل این یادآوری او را از نام من. او تصمیم گرفت آن است. شما ببینید او متولد شد زن است اما همیشه به عنوان یک پسر. او فکر این امر می تواند سرد اگر من اعلام آن در رسانه های اجتماعی. من به او گفتم که وجود خواهد داشت بسیاری از حامیان اما همچنین بسیاری از تالارهای خواهد بود که سخت. او گفت: “آره, من می دانم که در مورد ترول پدر. من می تواند اداره کند عضو شورای نظارت مدت.'”

Payton در رفت و به نوشتن در مورد آنچه در آن می خواهم از منظر او به عنوان یک پدر به تماشای فرزند خود کشف خود و که او چه کسی است و چه زیبا سفر است.

“مرد وجود دارد هیچ چیز زیبا تر از تماشای فرزند شما احساس شادی کاوش در آنچه در آن به معنی واقعی خود را,” او نوشت. “این است که سفر خود را, و من اینجا هستم تا برای آن. من امیدوارم که همه شما باید این فرصت را به احساس سیری ناپذیر عشق است که من احساس می کنم در حال حاضر.”

Payton فقط آخرین, افراد مشهور, پدر و مادر به صحبت کردن در مورد بالا بردن نما بچه. Dwyane Wade and Gabrielle Union ساخته اند مقدار زیادی از عناوین در ماه های اخیر پس دختر خود Zaya آمد علنا به عنوان نما در اواخر سال گذشته. زن و شوهر ستایش شده است برای این همه عشق و حمایت آنها داده ام Zaya در امتداد مسیر خود را, اما صادقانه است ؟ که بسیار پایین نوار برای والدین که باید خود را دوست دارم بچه ها مهم نیست که آنها چه کسانی هستند. این وبلاگ فقط در مورد بسیاری از نمونه هایی از آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>