سفر به پایین از دریا است ؟ این تحقیقات جدید مرکز است مانند زیر آب ایستگاه فضایی

فضایی است که تمام خشم این روزها اما آن را نمی تواند نگه درخشان anglerfish به رمز و راز از دریای عمیق آب

توسط ETELARESANKHABAR در 2 مرداد 1399

فضایی است که تمام خشم این روزها اما آن را نمی تواند نگه درخشان anglerfish به رمز و راز از دریای عمیق آبی.


فقط بخواهید یک گروه از محققان که خواهد چرخید سرد-بچه کیهان به بررسی پیچیدگی های اقیانوس زندگی در کف آن است. سوئیس طراح ایو Béhar
پرده برداری کرده است طراحی جدید در زیر آب ایستگاه تحقیقات خواهد شد که در واقع 60 فوت زیر آب. به نام Proteus به صورت یونانی, اقیانوس, خدا, ساختار خواهد span 4,000 متر مربع—سه یا چهار بار به عنوان بزرگ به عنوان قبلی در زیر آب زیستگاه است که به طور معمول به اندازه یک اتوبوس مدرسه. ایستگاه اجازه خواهد داد که 12 محققان به در اقیانوس زندگی می کنند تمام وقت در حالی که تحصیل دریا زندگی است.

پروتئوس زاییده افکار از فابین کوستو اقیانوس مرکز آموزش مجازی غیر انتفاعی متعهد به آموزش مردم در مورد ما اقیانوس ها و حفاظت از آنها. فابین کوستو نوه مشهور اقیانوس اکسپلورر ژاک-ایو کوستو, پیش بینی پروتئوس به عنوان یک نسخه در زیر آب از ایستگاه فضایی بین المللی. مانند آن ستاره افتاده پسر عموی این دریا ایستگاه خواهد خانه دانشمندان و دانشگاهیان که زندگی می کنند وجود دارد و انجام تحقیقات برای بیش از یک ماه است. با تکنولوژی بالا مرکز ارائه خواهد شد تمام ابزار شما می توانید در یک اقیانوس شناس آزمایشگاه بنابراین محققان می توانید مطالعه تغییر آب و هوا اثر در دریا عصاره ارزشمند زیستی ترکیبات و کشف گونه جدیدی از زندگی دریایی. آن را حتی ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به آموزش فضانوردان برای سفر به فضا.

Proteus, Underwater Exploration

از بالا به پایین مشاهده پروتئوس. ایو Béhar و fuseproject

مرتبط: این فضانورد ناسا شد اولین زن به شیرجه رفتن به اقیانوس عمیق ترین نقطه

آن را قطعا به نظر می رسد به اندازه کافی sci-fi. Béhar پیش بینی زیر آب ایستگاه به عنوان یکی از بزرگ زیستگاه اصلی با یک سری از مدولار غلاف متصل در سراسر. آنها را می توان به عنوان آزمایشگاه چهارم خواب و حمام و سیستم های پشتیبانی حیات پزشکی خلیج و بیشتر.

پروتئوس نیز خانه به زیر آب استودیوی تولید فیلم که ارائه مستمر livestreaming برای مقاصد آموزشی است. نیز وجود خواهد داشت یک گلخانه—دیگر برای اولین بار در دریایی جهان—که در آن ساکنان می تواند رشد کند و میوه های تازه و سبزیجات است.

Proteus, Underwater

غلاف jutting از زیستگاه اصلی هستند مدولار و بسیاری از توابع مختلف است. ایو Béhar و fuseproject

"در بسیاری از پروتئوس است که نسل ما را در ماه فرود" گفت: Costeau در بیانیه ای. "قبل از آن واقعیت ماه فرود فقط یک رویا است که به سختی کسی فکر می کرد می تواند به حقیقت می پیوندند. من می خواهم برای کشف اقیانوس های مریخ—اما تا زمانی که ما وجود دارد می توانید بروید و بازگشت با خیال راحت به زمین را اقیانوس ها هنوز کاملا چند از اسرار است که کلید آینده ما است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب