در حالی که قایق بادبانی سفر به نظر می رسد آماده به رشد در این تابستان وجود دارد هنوز هم ممکن است برخی نگرانی از صاحبان و charterers در مورد چگونه آنها می توانند با خیال راحت و به راحتی رسیدن به رگ های خود را با توجه مداوم (و پیچیده) در سراسر جهان مقررات ایمنی. به کمک جهانی حمل و نقل هوایی شرکت VistaJet به تازگی اعلام کرد یک جت جدید-به-قایق بادبانی برنامه که کشتی آگهی به مالت—محبوب قایق بادبانی hub برای مدیترانه و سپس حمل و نقل به طور مستقیم آنها را به کشتی خود را در نتیجه مرور زمان مالت قرنطینه مورد نیاز است. VistaJet در حال حاضر تنها حمل و نقل هوایی خصوصی outfitter به ارائه این سرویس.

VistaJet private jet yacht Malta

پرواز به مالت خواهد شد از ویژگی های تمام VistaJet تسلی حسن نیت ارائه میدهد VistaJet

در علاوه بر این به عنوان یک نقطه نخست برای قایق بادبانی dockage مالت نیز به طور خاص توسط سازمان بهداشت جهانی به عنوان یک الگو برای دیگر کشورها در مبارزه با COVID-19 به عنوان جزیره به اجرا در تعدادی از اقدامات موثر برای کمک به کنترل این وضعیت است. با استفاده از این در ذهن VistaJet کار کرده با مقامات کشوری برای توسعه این برنامه منحصر به فرد برای اعضای خود را که اجازه می دهد تا آنها را برای جلوگیری از قرنطینه توسط امیدوار به توقف در مالت خاک در حالی که در حمل و نقل به قایق بادبانی (این می رود برای خدمه قایق بادبانی بیش از حد.) Yachters نیز باید خود را اعلام ریزی قایقرانی مسیر و نمی توانید پیاده روی هر مالت جزایر; شما می توانید dock در دیگر کشورهای مدیترانه ای در پایبندی با آن فرد دستورالعمل.

این فرایند ساده است: تمام اعضا (و خود را مهمان) لازم است گذرنامه خود و سلامت اعلامیه برای پرواز و به درخواست پرواز خود را در تاریخ خروج و زمان. VistaJet خواهد شد و سپس رسیدگی به بقیه از جمله تنظیم آسانسور به مالت را از محل مورد نظر ارائه خصوصی آداب و رسوم و سالن VIP به محض ورود تنظیم به صورت مستقیم حمل و نقل از هواپیما به مارینا و قبل از فوت قایق بادبانی با ترجیح موارد از طریق خود دربان و همکاران. برای کسانی که به دنبال به منشور قایق بادبانی است که می تواند به کار گرفته شده از طریق VistaJet محلی عامل یا کارگزار خود را انتخاب کنید.