مجازی احزاب کوکتل و ‘دختران’ شب’ هستند صرفه جویی در سلامت عقل من


virtual-cocktail-party
مامان ترسناک, استفان/Reshot و CSA تصاویر/گتی

یک شب کسی و من سرزنش E. اینجا (حروف استفاده می شود برای محافظت از کمتر-از-گناه) اعلام کرد که همه از ما بودند رفتن به FaceTime و نوشیدنی. مهم نیست آنچه ما می نوشید. ما فقط تا به حال به نوشیدن. او نوشته این بیانیه در نورد ما نویسندگان چت نمی Stand So Close To Me (ما دوست داریم به فکر می کنم ما در حال هوشمندانه ما نویسندگان).

حدود نه از ما نشان داد تا در یک نورد اساس از سراسر کشور است. برخی مانند S. نمی اقامت طولانی او در شام پخت و پز. دیگران مانند E. و من ماند برای بسیاری از مکالمات. این مجازی حزب کوکتل شد بسیار سرگرم کننده است که ما انجام داده ایم آن را دوباره و دوباره و دوباره استفاده از این ماده به عنوان بهانه ای برای دیگری. تحقیقات درست است ؟

آن را تبدیل به یک تاسیسات در وسط COVID-19 ویروس.

ما نمی دانیم هر یک از دیگر, واقعا, واقعا , خوب, هر چند برخی از ما تا به حال ملاقات در کنفرانس پس ما لباس تا COVID-19 ، من می خواهم به می گویند که ما عینک فانتزی مدل لباس. Um ، همه گیر شخص. ما و کار ما راه را به COVID-19 استاندارد. هر کس تا به حال در لباس. همه عینک, سینه بند. یوگا, شلوار, درگیر شدند, در برخی موارد, اما آنها شلوار. هر کس که می نوشد همچنین نشان داد تا با یک نوع متفاوت از مشروب. E مخلوط چیزی پیچیده است. من نوشیدن چای شیرین ودکا. برخی از زنان تا به حال شراب. کسی تا به حال Moscato. برخی از آنان در آب یا آب میوه یا قهوه به دلیل — به عنوان مادر خود را همیشه به شما گفت: — شما نمی نیاز به الکل به یک زمان خوب است.

در این مجازی, حزب کوکتل, مانند آنهایی که پس از آن ما خندید. ما رو به شناختن یکدیگر بهتر است. گفت: ما کاملا بی رنگ همه چیز و صحبت در مورد آلت تناسلی زیرا هر حزب کوکتل شامل صحبت کردن در مورد آلت تناسلی. تنها تفاوت از زندگی واقعی ؟ هیچ کس به حمام رفت و در خیل هیچ یک سقوط کرد parejo خنده بر هر کس دیگری هیچ کس نیاز به یک راننده تعیین شده و همه برگزار تلفن.

من نیاز به این

پس چرا من هاپ مجازی چت با یک دسته از نسبی غریبه ای ؟ چون من آن را مورد نیاز. COVID-19 مجبور است همه ما را به انزوا. نه تنها ما را از دست ندهید هدف و استارباکس و رستوران ها و رفتن به فروشگاه مواد غذایی بدون استیلای تا مانند ما در حال ورود به یک سطح 5 CDC داغ منطقه ما را از دست ندهید دوستان. ما از دست این شکم-تکان دادن دو برابر بیش از خنده. ما را از دست ندهید اواخر شب اعترافات. ما را از دست ندهید داستان که veer خاموش ریل و در عین حال به نظر می رسد به بافت یکپارچه به داستان بعدی.

در یک مهمانی مجازی ما نمی توانیم ولگرد به حمام یکهو به رفع ما آرایش. (خوب ما می تواند, اما نقطه چیست؟). اما ما می توانیم هر چیز دیگری به عنوان طولانی به عنوان ما می توانید نگه دارید تا یک تلفن.

بحث ما در مورد همه چیز از کشف اش در اواخر عمر به آن زمان من تقریبا قلاب تا با آن پسر که ممکن است یا نه ممکن است بروس کمپبل در DragonCon برای ناحیه تناسلی به طور کلی. و به نظر می رسد که دیگر این حزب می رود جدی تر گفتگو می شود.

مجازی حزب کوکتل برای Unburdening

هنگامی که شما مطمئن شوید که بچه های خود را و همسر گوش دادن نیست و شما اعتراف چیزهایی که شما هرگز می گویند در غیر این صورت: پر واضح از دختر صحبت کنید.

من نه از داستان ما. کسانی که برای ما و ما و آنها باقی می ماند امن در روشن دایره ما مشروب و اواخر شب. اما پس از ما دریافت برخی از شراب/مشروب/مخلوط نوشیدنی/Moscato در ما حقیقت می آید: حقیقت این است که لطمه می زند و این حقیقت ثابت شده است که این حقیقت که التماس برای به اشتراک گذاشتن با کسی با هر کسی. ما در مورد آن صحبت و در آن unburdening نوع unburdening می آید که در اواخر شب آرام با دوستان ما پیدا کردن یک صلح ما نداشته پس COVID-19 آغاز شد.

یا حداقل من انجام دهد.

که مجازی مهمانی نیست فقط برای تفریح است. آن را فقط برای shits and giggles که بیش از ’90s song ما ضرب دیده. آن را به آرامی تغییر شیفت می شود چیزی غیر از جوک ها. می شود آن را معتبر ارتباط بین زنان نومیدانه در نیاز. همه را شنیده شعار قدیمی “رسیدن و لمس کسی است.” حزب مجازی می شود یک راه برای رسیدن به, و برای یک لحظه کوتاه, لمس چیزی جز وحشت و نگرانی از حملات اضطراب و ترس.

آنها آسان برای سازماندهی آسان به و آسان برای تمیز کردن

یک حزب کوکتل نیاز به دعوت نامه مربوط پانسمان و مواد غذایی تعیین شده رانندگان و مجهز نوار. شما باید برای ایستادن در اطراف و صحبت کردن با غریبه ها که برای بسیاری از ما به معنی کمین در گوشه و آرزوی ما در هر نقطه دیگری است. مجازی حزب کوکتل حذف تمام کسانی که موانع. شما پرتاب آنها را بعد از بچه ها به رختخواب بروید. شما پرتاب آنها را در اتاق نشیمن خود را در یک تی شرت و شلوار جین. شما فقط نیاز به یک بطری خود را. انگشت غذا اختیاری است و احتمالا مضر بنابراین ما زحمت.

ما به طور کلی در را بست تا شرکای نمی شنوند ما شهوت پرست قصه از سال گذشته است.

ما دعوت نامه? فریاد در نمی Stand So Close to Me: من نوشیدن امشب. که می خواهد برای پیوستن به ؟ و گاهی اوقات آن را نه مردم و گاهی اوقات آن را دو. و ابراهيم و من تا به حال برخی از عالی دو-مردم دریافت-togethers.

به شما می گویند خداحافظ و گوشی را خاموش کنید.

رونق. انجام می شود. شما دختران خود را, شما می توانید نوشیدنی خود را انتخاب الکلی و یا در غیر این صورت — و شما می توانید گوشی خود را.

و سپس شما می توانید سلامت عقل خود را به عقب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>