باکره سفرهای رول جدید سلامت پروتکل را به کشتی خود را امن تر

باکره سفرهای است که به خوبی آگاه است که وجود دارد تعداد زیادی از مسافران مشتاق که هنوز عصبی در مورد پله پا بر روی یک کشتی کروز در حال حاضر. به همین دلیل این شرکت در حال اجرای دقیق مجموعه ای جدید از ایمنی و بهداشت اقداماتی را برای کمک به قرار دادن مسافران در سهولت.

در روز پنج شنبه, ریچارد برانسون نوپای خط کروز اعلام کرد یک مجموعه گسترده ای از پروتکل های بهداشت در آزادی مطبوعات. لقب “باکره, خوب,” برنامه جامع طراحی شده بود با همکاری بهداشت و علوم متخصص و با هدف از ساخت سفر با کشتی کروز امن برای مسافران و خدمه به عنوان شرکت آماده برای اولین سفر خود.

خطوط کروز در سراسر جهان مجبور شده اند به حالت تعلیق سرویس به دلیل همه گیر جهانی و باکره سفرهای هیچ تفاوتی ندارد; آن را تا به حال به تعویق انداختن راه اندازی آن. این شرکت برای اولین بار کشتی Scarlet بانودر اصل برنامه ریزی شده برای تنظیم بادبان در افتتاحیه آن فصل در ماه آوریل است. به دلیل شیوع این تاریخ به تعویق افتاد تا ماه اوت و در حال حاضر تحت فشار قرار دادند به “نرم باز” در ماه اکتبر با فرض این که محدودیت های مسافرتی برداشته شده است ،

هنگامی که اسکارلت بانوی کند و در نهایت ترک پورت آن را انجام خواهد داد بنابراین با کاهش ظرفیت کشتی. قایق جدید است که هرگز نمی میره با مسافران (یا ملوانان به عنوان شرکت تماس آنها) قبل خواهد بود و مجهز به یک برش لبه سیستم تصفیه هوا از AtmosAir راه حل ویروس خنثی سازی فیلتر هوا و حرارتی نظارت بر دوربین های. قایق را نیز استفاده از مجازی صف به جای فیزیکی خطوط در حالی که تمام فضاهای عمومی باید هوای تازه. علاوه بر این تمام مسافران و خدمه خواهد بود موضوع را به سریع Covid-19 تست و قبل از سوار شدن بررسی سلامت قبل از سوار شدن. خدمه را نیز آزمایش می شود به طور منظم در طول زمان خود را در قایق.

Virgin Voyages's the 'Scarlet Lady'

باکره سفرهای را “بانوی سرخ” باکره, سفرهای

“سلامت و تندرستی ما ملوانان اولویت شماره یک ما است بنابراین ما نورد تا آستین ما با کارشناسان برجسته بیشتر به نوآوری و ایجاد حتی یک راه سالم برای سفر و هنوز هم باور نکردنی تعطیلات گفت:” باکره سفرهای مدیر عامل شرکت تام famous birthdays. “ما درک برخی از مردم خواهد شد نگران سفر, بنابراین ما متعهد به رهبری علم و ایجاد راه به مردم اعتماد به نفس را به کاوش جهان در حالی که احساس امن تر و آرام تر و رایگان برای لذت بردن از خود.”

در حالی که کل صنعت سفر بوده است مختل توسط Covid-19 شیوع خطوط کروز آمار شده اند به خصوص سخت است. CDC و وزارت امور خارجه آمریکا حتی دلسرد آمریکایی از گرفتن کشتی در اوایل بهار امسال پس از دو کشتی متعلق به شاهزاده Cruises تجربه پردازنده شیوع است. از آن پس خطوط متعدد از جمله نروژی کروز خط و رویال کارائیب را به حالت تعلیق در خدمات به طور نامحدود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>