باکره در حال توسعه یک قطار هایپرلوپ که می تواند شما را از نیویورک به شیکاگو در یک ساعت

وقتی که می آید به رعد و برق, سرعت, سفر, اضافه وزن است که این کلمه در هر مهندس ، در حال حاضر باکره هدف خود را در این رمان به مفهوم زندگی-و این می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی همه چیز از راه دور سفر به رفت و آمد روزانه خود.

مارک به عنوان اضافه وزن, یکی, باکره مفهوم خواهد بود قادر به شلاق از طریق فضا در یک فوق العاده خطرناک 670 مایل در ساعت. برای چشم انداز این بدان معناست که مسافران می تواند سفر اکثر فاصله بین شهر نیویورک و شیکاگو در عنوان زمان زیادی را که در آن طول می کشد برای تماشای یک قسمت از جانشینی. این ایده می تواند تبدیل آنچه که در حومه شهر زندگی به این معنی که فاصله به دفتر می شود اساسا کمتر مهم است.

تاسیس شده توسط سرمایه گذار شروین Pishevar همراه با فضای مهندسین جاش Giegel از Virgin Galactic و Brogan BamBrogan از SpaceX, اضافه وزن یکی از اولین پیشنهاد شده توسط Elon Musk. تا کنون مفهوم صفر تولید گازهای گلخانه ای توده های سیستم حمل و نقل لوله ها را مطرح کرده است $368.4 میلیون از یک گروه از بیش از 80 سرمایه گذاران. باکره, بنیانگذار, ریچارد برانسون, ریاست این شرکت از دسامبر 2017 از طریق اکتبر 2018 است اما پس از آن واگذار که وظیفه.

virgin hyperloop

یک رندر از بزرگ باکره ساز یکی داخلی. حسن نیت ارائه میدهد از باکره, اضافه وزن, یکی

هر چند متفاوت تکرار از بیماری های روانی شده اند percolating برای چند سال گذشته به Covid-19 همه گیر است و ایجاد علاقه در فن آوری است. به عنوان شرکت های دیده کارکنان خود را پراکنده و کار از خانه-با برخی مانند Twitter و Facebook تشویق آنان به کار از راه دور از طریق پایان سال 2020 و شاید فراتر از آن–این ایده از یک حمل و نقل هوشمند سیستم است که باعث می شود reassembling یک متفاوت نیروی کار می شود یک ضرورت است. به علاوه آن را به مراتب بیشتر انرژی و مقرون به صرفه تر از استاندارد هواپیمایی سفر.

این ساز یک تیم همکاری با Bjarke Ingels معماری, گروه, بزرگ, در یک مفصل فیزیکی نمونه است که می تواند به نمایش در دبی نمایشگاه جهانی بود که موکول به صورت اکتبر 2021 میان Covid-19 بحران است. در واقع طراحی را همه گیر به حساب آورد.

“برخی از این سیستم امکانات در حال حاضر توانایی برای اطمینان اجتماعی فاصله,” سارا Luchian مدیر مسافر تجربه گفته فوربس. “بودن بر روی تقاضا و مستقیم به مقصد به معنی غلاف می رسد به عنوان برنامه ریزی شده. وجود دارد هیچ زمان انتظار خیلی کمتر وجود دارد تجمع و بیشتر فاصله.” Luchian همچنین گفت: نشریه مالی که این شرکت در حال رفتن تا آنجا که به نظر “ضد میکروبی مس و نقره سطوح” قادر به کشتن عوامل بیماری زا همراه با اشعه ماوراء بنفش نور بلافاصله پس از ضد عفونی کردن غلاف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im