با تشکر به یک پروژه جدید از ویرژیل Abloh و مرسدس بنز دو تا از مورد علاقه ما جهان—هنر و خودرو—برخورد.

برای خلاق تلاش تحت عنوان پروژه Geländewagen, Abloh وظیفه بود با تولید یک قطعه منحصر به فرد از آثار هنری الهام گرفته شده توسط خودروساز آلمانی G-Class صف های لوکس و Suv ها. چند hyphenate–بهترین و شناخته شده به عنوان بنیانگذار خاموش سفید و رئیس طراح لباس مردانه در, Louis Vuitton–کار کرده و از نزدیک با Gorden Wagener, مرسدس ارشد طراحی افسر به آن را از طریق. پس از اولیه دیجیتال آشکار در سپتامبر 8, خانه ماکت در مقیاس خواهد شد به حراج گذاشته شده با درآمد حاصل از رفتن به هنر متمرکز سازمان های خیریه.

“مرسدس بنز یک نام تجاری است که مخفف لوکس و عملکرد استثنایی” گفت: Abloh در آزادی مطبوعات. تکیه به شدت به یک ماشین تشبیه او به نام همکاری “کامل شاسی به مداخله هنرمندان مدرن’ ایده از آنچه در آینده می تواند سبک نگارش در مفهومی طراحی خودرو.”

Virgil Abloh Gorden Wagener Mercedes

تیزر تصویر برای پروژه Geländewagen. حسن نیت ارائه میدهد از مرسدس بنز

سرمایه گذاری می آید در یک زمان بسیار مهم برای مرسدس بنز به عنوان نام تجاری تلاش می کند به گسترش رسیدن به آن. “من نمی بینیم ما به عنوان یک خودرو شرکت خیلی اما بیشتر از یک شیوه زندگی لوکس و تجاری به کار می رود راه فراتر از اتومبیل” Wagener گفته فوربس در اوایل این ماه.

Wagener معتقد است که پروژه Geländewagen یک گسترش طبیعی از مرسدس بنز با نام تجاری. “یکی از دلایل عمده برای ما داستان موفقیت ما است زیبایی روح و سبک منحصر به فرد از خانه ما. گام بعدی در هل دادن مرسدس بنز طراحی شده است و همکاری ما با ویرژیل Abloh.”

در یک مصاحبه اختصاصی با WWDBettina Fetzer, معاون رئيس جمهور از بازاریابی در مرسدس بنز نشان داد که هنر در اصل مجموعه برای اولین بار در یک رویداد فیزیکی در پاریس مردانه در هفته مد. اما به دلیل جاری coronavirus گیر این برنامه بودند در نهایت اوراق.

“این یک فرصت برای ما به استفاده از همه که قدرت خلاق است که ما در حال خارج شدن از این پروژه ها و ببینید که چگونه ما می توانیم دوباره تعریف آنچه دیجیتال رویداد می تواند مانند نگاه,” او گفت: صنعت مد تجارت است. “ما انتخاب روش متمایز داستان سرایی. اساسا ما را مخاطبان ما به سفر و به گوردون و ویرژیل ذهن خلاق است.” با این دو پورت که سفر ما مایل به گرفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net