ویدیو های ویروسی را نشان می دهد مرد سفید مسدود کردن سیاه راننده تحویل در محله


delivery-driver-trapped-hoa
تراویس J. Miller Sr/Facebook

تحویل راننده دیده می شود, برگزار می شود در برابر خود خواهد شد در این محله توسط رئیس جمهور ها

در حال حاضر ویروسی Facebook ویدیو نشان می دهد یک مرد سفید ناجور یک راننده تحویل در دردار محله در اوکلاهما. مرد سفید است که ظاهرا محله ها رئیس جمهور و سوال راننده بی وقفه در حالی که نگه داشتن او را در برابر خود خواهد شد و در محله.

تراویس میلر مبلمان و لوازم خانگی تحویل فرد به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو از این حادثه در Facebook صفحه. این تصویری است از آنجا به دست آورد کشش بیش از همه رسانه های اجتماعی و محلی, اخبار رسانه های.

در این ویدئو, مرد سفید, دیوید استوارت دیده می شود خواستار دانید دلیل میلر محل.

“من می خواهم به می دانم که در آن شما در حال رفتن ؟” مردی به نام دیوید استوارت شنیده است گفت: در یک ویروسی Facebook live.

“این هیچ یک از کسب و کار شما. من قصد دارم از این جایی که من هستم رفتن” تراویس میلر گفت. “من مسدود شده در, بنابراین من نمی تواند ترک کند.”

“همه ما می خواهید بدانید که چرا شما در اینجا و چه کسی به شما این دروازه ، که همه ما نیاز به دانستن” مرد گفت.

“پرچم من پایین و فقط شروع به پرتاب کردن یک مجموعه از سوالات. “چه کار می کنید اینجا ؟ چرا شما در اینجا هستید ؟ که در آن شما می آیید؟” میلر گفت.

میلر حاضر به پاسخ. او در آنجا ماند در کامیون خود را ثبت و تعامل در Facebook Live. کل گفتگو به طول انجامید و نزدیک به 30 دقیقه. در مصاحبه با اخبار 4 در شهر اوکلاهما میلر گفت که او تمایلی به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی مشتری.

Heartbreakingly میلر دیده می شود در این ویدئو با اشک جریان پایین در صورت تماس با پلیس از خودش. آنها هرگز نشان داد تا به صحنه و زمانی که کل این قضیه بود که همه گفته و انجام آن را در زمان بیش از یک ساعت برای استوارت به حرکت اتومبیل خود را.

“آنها باید تماس مشتری به این دلیل که مشتری در اطراف آمد و او را به خارج از راه” میلر گفت: اعزام با توجه به اخبار 4. “او گفت که او به نام پلیس و اجازه دهید آنها را می دانیم که همه چیز روشن بود اما من نمی خواهم به ترک و آن را به نظر می رسد مثل من در حال فرار از صحنه و یا هر چیزی شبیه به آن.”

میلر گفت: KOKO اخبار 5 که او رشد عاطفی در طول درگیری در بخشی چون او را از دست داده و سه نفر از اعضای خانواده در طول ماه گذشته و او نگران بود در مورد آنچه اتفاق می افتد به او و خانواده خود را.

بدون شک قتل های اخیر از Ahmaud Arbery — که به ضرب گلوله کشته پایین به سادگی در حال اجرا در یک محله — و بسیاری دیگر از حوادث مشابه مربوط به گناه سیاه و سفید مردان بودند تازه در میلر ذهن در طول تقابل غیر ضروری.

“من می دانستم که اگر من از این کامیون بدون توجه به آنچه اتفاق افتاده است, من می خواهم که در اشتباه است.” “من همیشه به خودم گفتم” من قصد دارم برای رفتن به خانه به همسر و بچه های من.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im