ویدیو های ویروسی انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن مدرسه بازگشایی طرح مرموزی سانسور در توییتر


don-winslow.jpg
دان وینسلو/توییتر

ویدیو خالق گفت: صدها نفر با او تماس در مورد قادر به دیدن و یا به اشتراک گذاری ویدئویی خود را

پرفروشترین نویسنده دان وینسلو ایجاد یک ویدیو اصرار مردم به فکر می کنم در مورد آنچه تهمت و دولت او خواسته است که آن را می آید به مدارس بازگشایی این سقوط و چگونه رئیس جمهور است که به معنای واقعی کلمه قرار دادن زندگی کودکان در معرض خطر. او hashtagged ویدیو #notmychild و خواسته پیروان خود را به بازتوییت آن است. آن را به سرعت ویروسی رفت و فقط یک روز بعد اعلام شد مشخص شده به عنوان “حساس” توسط توییتر و بسیاری قادر به پاسخ و یا پیدا کردن آن را در همه.

دو دقیقه شروع می شود با داستان در مورد یک پدر و مادر’ پاسخ های ذاتی برای محافظت از فرزندان ما. سپس نوبت به تهمت و دولت خود فشار برای مدارس برای بازگشایی این کشور همچنان به تنظیم روزانه رکوردهای جدید کروناویروس موارد است. مغلوب ساختن پیشی جستن “می خواهد به قربانی کردن فرزند خود را به طوری که کشور می تواند به نظر می رسد باز کردن و کار” وینسلو می گوید: در بخشی از این ویدئو. “اما آن کار نمی کند. آن را بدتر. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد به شما صدمه دیده, کودک خود را برای انتخاب مجدد.”

این ویدئو به سرعت ویروسی رفت و به زودی پس از این نویسنده گفت: مردم با داشتن مشکل پیدا کردن retweeting و تماشای آن است. وینسلو رفت و برگشت به توییتر درخواست پلت فرم که چرا این اتفاق افتاده است. “لطفا به من توضیح دهید و تقریبا 300000 پیروان آنچه رخ داده به من #NotMyChild تصویری امروز ؟” او در توئیتر خود نوشت. “پس از آن trended به #1 بسیاری از مردم قادر به پاسخ آن است. آن را بدون عکس هیچ بد زبان بدون خشونت و چیزی برای توجیه ‘محتوای حساس.'”

او همچنین گفت که نگه داشتن در های هر ویدیو جدید تا زمانی که خدمات ارائه می کنند یک جواب. “این است که سایه گه” او گفت:.

مشاور سیاسی آدم Parkhomenko مشترک تصویری گفتن پیروان او که “این آگهی که جمهوری خواهان به دروغ گزارش در droves (و به طور خودکار از طریق رباتها) به توییتر امروز در تلاش برای سانسور. حفظ retweeting آن را دور و گسترده.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است صوتی در مورد بازگشایی مدارس در فرد است. او حتی گفت که در نظر گرفتن کشیدن بودجه فدرال اگر متحده نیست به دنبال توصیه های خود را. او همچنین دستور داد بیمارستان ها ارسال به تمام خود را COVID-19 داده ها به طور مستقیم به کاخ سفید به جای استفاده از CDC و فقط اعلام کرد که او نمی خواهد اجازه می دهد CDC برای شهادت در جلسه ماه آینده در بازگشایی مدارس.

“این نگران کننده است که برگ برنده دولت است که جلوگیری از CDC از ظاهر می شود قبل از این کمیته ها که در آن تخصص و راهنمایی بسیار حیاتی برای سلامت و ایمنی دانش آموزان ، والدین و مربیان است. این عدم شفافیت می کند زیانی بزرگ برای بسیاری از جوامع در سراسر کشور در مواجهه با تصمیم گیری های دشوار در مورد بازگشایی مدارس در این پاییز” خانه آموزش و پرورش و نیروی کار رئیس کمیته بابی اسکات در بیانیه ای گفت.

وینسلو رفت از 4,300 پیروان قبل از این ویدئو به بیش از 300 ، 000 عنوان از این صبح است. او همچنان به اشتباه به چرا های ویدئویی خود را تحت درمان قرار گرفت به عنوان حساس و او را از حمایت تا زمانی که او می یابد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>