تصویری از شلوغ 4th جولای در دریاچه میشیگان می رود ویروسی در میان Coronavirus همه گیر


michigan-lake
الماس دریاچه Sandbar/Instagram

ویروسی گرفته شده در جولای 4th در دریاچه میشیگان نشان می دهد که بسیاری از افراد جوان نادیده گرفته اجتماعی فاصله و ماسک برای جشن تعطیلات

با توجه به کروناویروس همه گیر بسیاری از این کشور در چهارم جولای جشن نگاه کمی متفاوت در سال 2020 است. در طول چند هفته گذشته این کشور را تجربه کرده است به طور کلی افزایش جدید COVID-19 عفونت با اعداد اوج به اوج تمام وقت. کارشناسان بهداشت هشدار داد در برابر تجمع جرم و در برخی از نقاط کشور و سواحل و حتی بسته نشان می دهد آتش بازی لغو داخل سالن ناهار خوری و نوشیدن سالن تعطیل و سالانه جولای 4th, جشن قلم به منظور جلوگیری از گسترش این ویروس بالقوه مرگبار. با این حال بسیاری از مردم تصمیم گرفتند برای جشن تعطیلات مانند آن 2019 به هر حال به عنوان می توان نشان داد در یک ویروسی گرفته شده در میشیگان الماس دریاچه.

در این کلیپ برای اولین بار در الماس دریاچه Sandbar رسمی Instagram حساب هزاران نفر از maskless partiers فیلم برداری شد رقص به موسیقی پرتاب پشت آبجو و خود tans در — بدون پوشیدن ماسک ،

“به نظر می رسد مانند یک دستور غذا برای فاجعه…” اخبار ایستگاه WSBT خبرنگار حداکثر لوئیس زیر نویس یک ویدیو در توییتر از lakeside جشن که شامل جوان partiers بسته بندی محکم هم جای خود غلت بزنید در اطراف یک پلاستیک بزرگ توپ.

خود را در تصویری مشاهده شده است بیش از 7 میلیون بار در کمتر از 24 ساعت با بسیاری از مردم با ابراز نگرانی از این که چگونه ممکن است در نتیجه عظیم گسترش ویروس.

روز پیش از تعطیلات ملی فرماندار میشیگان گرچن Whitmer — که شده است با انتقاد از زمان شروع این بیماری همه گیر برای او رویکرد محافظه کارانه برای قفل کردن دولت به منظور نجات ساکنان از تبدیل شدن به آلوده — در زمان یک گام به حاوی ویروس اما ظاهرا partiers در بر داشت یک راه در اطراف آن است.

“امروز من بسته داخلی خدمات در بارها در طول بیشتر از پایین میشیگان برای محافظت از پیشرفت کشور ما ساخته شده است در برابر COVID-19” او توییتی چند روز قبل از تعطیلات. “من هم امضا صورت حساب است که اجازه خواهد داد که کوکتل-to-go در کافه ها و رستوران ها به کمک این کسب و کار خدمت بیشتر Michiganders.”

او همچنین خواست ساکنان به “بازسازی مسئولانه” که به وضوح نادیده گرفته شده توسط بسیاری از.

میشیگان ثبت کرده است 65,533 موارد از کروناویروس که از بعد از ظهر شنبه از جمله 5,972 مرگ و میر با توجه به میشیگان زندگی می کنند.

با وجود اجتماعی فاصله توصیه های سی ان ان گزارش می دهد که سواحل در سراسر کشور — از جمله Virginia Beach, VA, Rehoboth Beach, د, و دیگران در خط ساحلی کالیفرنیا — نیز با مردم بسته بندی شده بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته.

رادیو فردا وابسته KSWB گزارش شده است که در ساحل اقیانوس آرام, CA, مردم نبودند اجتماعی فاصله و یا با پوشیدن ماسک. “به نظر می رسد بسیار منظم برای 4 جولای با قطعا بسیاری از مردم” ایمنی دریایی سرهنگ غنی Stropky گفت.

دیگر بسته بندی احزاب نیز رخ داده در ویسکانسین دلز و در مرداب جک در دریاچه از رشتهکوه اوزارک صحنه از یکی از این احزاب پس از coronavirus بازگشایی.

با توجه به incubatory ماهیت این ویروس هر که رخ داده است در طول تعطیلات آخر هفته را در یک سنبله از موارد در حدود 14 روز است. سپس پس از دو هفته است که خشم ثانویه گسترش خواهد بود که.

در این مرحله تنها راه ما می توانیم صاف منحنی توسط همه انجام بخشی از ما در زیر CDC توصیه می شود روش های پیشگیری و آنها بسیار ساده هستند: اجتماعی فاصله از دیگران پوشیدن یک ماسک و عمل بهداشت دست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>