ویدیوی دیترویت SUV پلیس رانندگی را از طریق جمعیت از معترضان


detroit-police-Plows-Through-Crowd-Of-Protestors
@EvanPetzold/توییتر

یک SUV پلیس قوچ به جمعیت معترضین در یک لحظه وحشتناک گرفتار در دوربین

به عنوان اعتراض سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس در ادامه از طریق آخر هفته عمدتا مسالمت مارس در دیترویت در زمان اخلال به نوبه خود. به عنوان معترضین ساخته شده راه خود را به این شهر پاتون پارک SUV پلیس شروع به رانندگی به جمعیت. هنگامی که سازمان از ماه مارس اقدام به متوقف کردن رزمناو از مسدود کردن راهپیمایان SUV شتاب چهار بار — گانینگ آن در گذشته شتاب برای حدود 100 فوت با حداقل دو تظاهرکنندگان هنوز هم روی کاپوت ماشین.

تصویری از این حادثه به سرعت ساخته شده راه خود را به رسانه های اجتماعی که در آن رعایت شده است با توجیه خشم. “دیترویت اداره پلیس فقط فرار مستقیما به یک دسته از ما, معترضان,” اتان Ketner به اشتراک گذاشته. “خودم و 10-12 دیگران زده بودند توسط این راننده بی پروا که به نحوی دارای یک نشان.”

جائه باس, 24, یکی از سازمان دهندگان روز سه شنبه مارس را به عنوان به خوبی به عنوان یکی از تظاهرکنندگان با خشونت پرت از هود پلیس SUV. با توجه به باس, او سعی کرد به ایستادن در مقابل SUV پلیس برای متوقف کردن آن قبل از هر کسی صدمه دیده است.

“در پاسخ به این که او فقط floored آن است. او رفت و فوق العاده سریع. من و یک زن و شوهر از دیگر سازمان ها که با من فقط رفت و پرتاب کردن” او گفت: مطبوعات آزاد دیترویت. “او بیش از یک زن و شوهر از مردم اسلحه پا… من فکر می کنم من آخرین فرد بر روی ماشین. من فقط نگه داشتن بر روی ماشین. من می توانم احساس او را سرعت بخشیده و سپس او را یکی از این, و او flinged من ماشین.”

باس و دیگر تظاهرکنندگان گفت: رسانه های خبری از درگیری صورت گرفت حدود 9:30 بعد از ظهر روز یکشنبه شب به عنوان معترضین پایانی راهپیمایی خود را. آنها می گویند پلیس سعی کردم به “بلوک” راهپیمایان از بازگشت به پاتون پارک با SUV روشن آن نور بالای سر و رانندگی به سمت معترضان به عنوان آنها ساخته شده راه خود را به عقب. آن که در آن نقطه ویروسی فیلم آغاز می شود. در آن ماشین پلیس revs موتور آن و اینچ به جلو قبل از اینکه در نهایت رمنج به معترضین.

Ketner و دیگر شاهدان عینی می گویند چند نفر مجروح شدند و به عنوان یک نتیجه از حادثه با چند دریافت درمان در بیمارستان های محلی. میزان صدمات خود را هنوز مشخص نیست در این زمان.

“این نشان می دهد برخی از مسائل ما با پلیس دیترویت چرا که آنها احساس آنها می تواند هر چیزی را با مصونیت از مجازات به خاطر آنها نبوده است punished,” تریستان تیلور یکی دیگر از اعتراض سازمان با گروه دیترویت نفس خواهد گفت دیترویت WDIV 4. “پس به همین دلیل ما در حال راهپیمایی. پلیس این احساس خود را نشان می دهد و آنها را با اقتدار به انجام آسیب و خسارت تحت هر شرایطی است.”

دیترویت اداره پلیس در پاسخ به این داد و بیداد بیش از این ویدئو در اواخر یکشنبه شب گفتن اخبار دیترویت که افسر در SUV “تلاش برای فرار” پس از عقب خودرو پنجره بوده است “گران” و “آشوبگران” crawled شده بر روی کاپوت SUV. سخنگوی وزارت Sgt. نیکول کیرکوود اشاره کرد که تحقیقات در جریان بود.

در یک نظر موضوع از یکی از فیلم های این حادثه به اشتراک گذاشته شده در توییتر یک قاره که در حال حاضر ارائه شده بیشتر در زمینه. “پلیس تحریک این خشونت با آنها را در حال اجرا بیش از دوچرخه در تمام طول امروز” کاربر توییتر @MarcKlock نوشت. “رهبران این راهپیمایی همه موافق نیست آزار ماشین پلیس.”

همانطور که برای اداره پلیس بیانیه در مورد “آشوبگران” روی کاپوت ماشین باس اشاره می کند که آنها به سادگی ایستاده در مقابل SUV تا آن را حرکت رو به جلو هل دادن آنها را بر روی کاپوت.

همچنین شایان ذکر است که روز یکشنبه مارس شرح زیر است هفته از تظاهرات مسالمت آمیز در دیترویت به عنوان متنوع ائتلاف از حقوق مدنی و سازمان های دیگر گرد هم آمده اند به تظاهرات علیه نژاد پرستی و تبعیض و خشونت پلیس ،

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>