بازگشت در ماه مارس عمده حامل در ایالات متحده اعلام کرد که به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که باعث شده است که کسب و کار را تعطیل و مردم را به از دست دادن شغل خود آنها خواهد بود تعلیق اواخر هزینه صورتحساب هستند که در زمان پرداخت می شود و همچنین تعلیق حساب فسخ برای مشتریان که ممکن است اسکناس های گذشته.

تبلیغات

آن را نگاه نمی کند مانند این شیوع به پایان خواهد در هر زمان به زودی و با برخی از کشورهای در ادامه به مستند که مردم مانع از کار Verizon اعلام کرده است که آنها را گسترش قبلی خود ابتکار که در آن هزینه های اواخر و حساب لغو خواهد بود معلق از طریق 30th ژوئن.

توافق قبلی میان حامل یک تعلیق این مجازات به مدت 60 روز اما مانند ما گفت: از آن می تواند یک whle قبل از همه چیز به حالت عادی بازگشت و مانند آن به نظر می رسد مانند Verizon خواهد بود گسترش پیشنهاد خود را برای مدت 60 روز دیگر. معلوم نیست که اگر سایر حامل های عمده مانند AT&T و T-Mobile خواهد ساخت مشابه را ارائه می دهد اما ما نمی شود شگفت زده اگر آنها را انجام داد.

با توجه به ورایزون “این بدان معنی است که ما نه فسخ سرویس و شارژ هزینه های اواخر به ما سیم کارت دائمی سیم مسکونی و مشتریان کسب و کار کوچک است که اطلاع ما از عدم توانایی خود را به پرداخت صورتحساب خود را با توجه به اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.” Verizon نیز به تازگی اعلام کرد که آنها خواهد شد به تمام مشتریان فوق العاده 15GB داده است که آنها می توانید استفاده کنید برای ماه مارس.

در زمینه تلفن های همراه. بیشتر بخوانید درباره Coronavirus Covid-19 و Verizon. منبع: verizon

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de