آستانه موتور سیکلت ” جدیدترین دوچرخه الکتریکی دارای یک رولور ستاره قطبی عقب چرخ با موتور خود را

اگر شما فکر می کنم شما را دیده ام هر جایگشت از طراحی موتور سیکلت آستانه جدیدترین دوچرخه است که در اینجا به disabuse شما از این مفهوم است.

فنلاند مبتنی بر موتور سیکلت ساز در حال راه اندازی این, TS, مدل الکتریکی طراحی شده توسط Teemu Saukkio با اینده به نظر می رسد که مستقیما از یک sci-fi تلنگر. براق, اسب سواری به فهرست لباس های شسته شده از مشخصات قابل توجه اما هیچ کدام بیشتر قابل توجه نسبت به آن رولور ستاره قطبی چرخ عقب و یک اپراتور 80kW موتور پنهان در لبه چرخ. که bonkers ترکیب اجازه می دهد تا این دوچرخه به کار بدون کمربند و یا درایو های زنجیره ای در نتیجه اجازه می دهد بدن برای ذخیره باتری بزرگتر.

بسته باتری است که قادر به شارژ تا 100 درصد در یک ساعت با پردازنده واحد و یا بسیار سریعتر 50 دقیقه با استفاده از یک شارژر سریع. قدرت خود را ذخایر معنی آن می تواند سفر قابل توجهی 124 مایل در بزرگراه و یا 186 مایل در هنگام مرور ترافیک شهری است. و اگر شما همیشه می خواهید برای قرار دادن موتور خود را به آزمون می تواند تولید قوی 737 پوند فوت گشتاور و پستی از 0-60 در کمتر از چهار ثانیه با سرعت بالا 111mph.

Verge TS motorcycle

TS’ اینده مهندسی اجازه می دهد تا آن را به صورت سبک تر و سریع تر است. حسن نیت ارائه میدهد از آستانه موتور سیکلت

هر چند TS یک طراحی رادیکال که حرکت از فقط در مورد هر مدل در کلاس خود آن را هنوز هم متکی به برخی از محاکمه و درست عناصر. برای مثال این یک Ohlins-طراحی سیستم تعلیق و سیستم ترمز Brembo. و خود لاستیک را می توان از طریق استفاده های معمولی و بدون نیاز به تجهیزات تخصصی منحصر به فرد این شرکت است.

نرم راه اندازی شد در آغاز 2019 تحت نام RMK E2 این مدل بهبود یافته پس از آن طراحی اولیه. آن رولور ستاره قطبی تکنولوژی نیست دقیقا جدید–مفهوم دوچرخه های ساخته شده توسط سوئیس طراح فرانکو Sbarro ویژه آنها را به عنوان دور برگشت به عنوان ’80s-اما TS به ارمغان می آورد این ایده به ثمر مانند قبل از هرگز.

برای کسانی که به دنبال آوردن یک خانه, a $2,100 سپرده مورد نیاز است برای پیشسفارش با محصول به پایان رسید زنگ در حدود $27,113 در زمان تبادل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im