شهرستان ونتورا معذرت خواهی پس از ایجاد به وضوح نژادپرستانه پوستر


Crates-Spanish-Language-Social-Distancing
CBS Los Angeles

این شهرستان می گوید آن را بلافاصله جایگزین نسخه اسپانیایی

شهرستان ونتورا مقامات عذرخواهی پس از انتشار یک نسخه از یک coronavirus اجتماعی فاصله پوستر می گوید که مردم برای حفظ “سه تولید کارتن از هم جدا است.” نسخه انگلیسی از همان پوستر دستور خوانندگان به ماندن در یک اسکی-ظهر از هم جدا.

شهرستان ونتورا قصد ممکن است شده اند به نمایش آیتم های یک نفر می تواند تصور به ماندن در یک طول مناسب و دور از دیگران برای جلوگیری از گسترش coronavirus اما این پیام را به درستی خشم بسیاری از کسانی که آن را دیدم. این شهرستان به سرعت عذرخواهی کرد و قول داد به جای نسخه اسپانیایی بلافاصله. یک پوستر نشان می دهد یک زن و مرد در کسب و کار لباس از هم جدا شده توسط یک جفت چوب اسکی. دیگر ویژگی های بیچهره سایه از یک مرد و زن در لباس کار از هم جدا شده توسط سه تولید جعبه. آنها به نام وضعیت یک “سوء تفاهم” اما بسیاری از مخالف خواستار آن آشکار نژادپرستی.

شهرستان ونتورا گفت: آنها ایجاد چندین نسخه از این پوستر با این نسخه در نظر گرفته شده برای ارائه “اجتماعی فاصله پیام برای farmworkers در مزارع” O’DONNELL لس آنجلس گزارش شده است. بخش بزرگ جامعه کشاورزی. “هیچ صنعت بیشتر تاثیر عمیقی در شهرستان ونتورا چشم انداز و کیفیت زندگی از کشاورزی” Ventura County Farm Bureau گفت: در وب سایت خود را. “کشاورزان و دامداران در حال استوارت بیش از نیمی از زمین خصوصي در شهرستان خود مزارع و باغ ها و مراتع ارزشمند هستند محلی میراث.”

“ما درک می کنیم این باعث شده است که جرم و ما عذر خواهی” یک Facebook پست از شهرستان که تاکنون ساخته شده خصوصی گفت.

شهرستان سخنگوی اشلی باتیستا روز دوشنبه گفت که دولت های محلی دریافت صدها نفر از نظرات و شکایات پس از پوستر ارسال شده در اجتماعی, رسانه های VC ستاره ،

پوستر و چاپ در هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی اما روشن بود به کسانی که دیدم دو پوستر که این نشان کار کارگران بشود انگلیسی زبان و با یک جعبه برای اسپانیایی زبان.

“من آرزو می کنم به عذر خواهی برای شهرستان های اجتماعی فاصله پوستر بسیاری از شما را دیده اند در کسب و کارهای محلی” Ventura County مدیر عامل مایک قدرت نوشت: Nextdoor.com. “با تشکر از شما برای کسانی که نگرانی های خود را و با ما تماس اشاره به این که در کنار اسپانیایی و انگلیسی نسخه های توهین آمیز برای اعضای جامعه ما است. که قطعا نمی شد قصد ما در تلاش ما برای به اشتراک گذاشتن راه برای جلوگیری از گسترش coronavirus. ما خواهد بود با بیرون رفتن و به جای پوستر بلافاصله.”

قدرت ادامه داد: “ما متعهد به انجام بهتر. لطفا همچنان به ماندن درگیر با ما به عنوان ما به تعامل و حمایت ما جامعه متنوع در طول این زمان به چالش کشیدن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im