ونسا برایانت سهام پوشش برای کوبه جدید, رمان, ‘غازها هرگز قوها’


Vanessa-kobe-bryant
Stefanie Keenan/گتی ایماژ برای Baby2Baby

ونسا برایانت نشان داده است که یک رمان ایجاد شده توسط شوهر مرحوم او کوبه منتشر خواهد شد در ماه جولای

ونسا برایانت غم انگیز شوهرش را از دست داده NBA افسانه کوبه برایانت به عنوان و به عنوان فرزند ارشد دختر Gianna در غم انگیز هلیکوپتر حادثه در ماه ژانویه است. اما عزاداری بیوه و مادر همچنان به نگه داشتن روح عزیزان زنده است. آیا تجلیل آنچه می شده اند و او کمی دختر 14 روز تولد و یا به اشتراک گذاری با محبت و احترام به همسر مرحومش در روز ولنتاین, ونسا عشق برای دو همچنان به درخشش. روز جمعه 38 ساله ادامه داد: به افتخار کوبه آشکار است که آخرین کتاب او غازها هرگز قوهارا ماه آینده منتشر خواهد شد. او همچنین جزئیات در مورد این رمان و همچنین تصویر را پوشش میدهد.

“‘آیا غاز یا قو من بال من پرواز کنید.’ معرفی غازها هرگز قوهایکی از مورد علاقه من, رمان های ایجاد شده توسط من, شوهر @kobebryant,” برایانت زیر نویس یک Instagram تصویر از کتاب را پوشش میدهد که ویژگی های این رمان شخصیت گاس بنت “مشتاق المپیک شناگر در مواجهه با مسائل دشوار که او باید به منظور غلبه بر برای برنده شدن در استخر.”

“این داستان کاملا برجسته شفا طبیعت نهفته است که در ورزش” برایانت اضافه شده است.

کتاب ایجاد شده توسط کوبه و نوشته شده توسط Eva, Clark, مجموعه, منتشر خواهد شد, جولای 21, اما در حال حاضر در دسترس برای پیشسفارش. با توجه به آمازون است No. 1, پرفروش, در, نوجوانان و بزرگسالان جوان و ورزش های آبی داستان.

“گاس زندگی است در مورد یک چیز ― شنا” این کتاب خلاصه ای شروع می شود. “او مصمم است تا آن را به بازی های المپیک و او می داند که تنها مربی در شهر که می تواند او وجود دارد این است که مربی علائم. بنابراین به نظر می رسد مانند یک برنامه ساده: متقاعد کردن مربی علائم به او آموزش دهد. همه چیز از وجود دارد در این است که فقط کار سخت و گاس هرگز ترس از کار سخت است.”

به عنوان “قدرتمند رمان در مورد مجازات و شفا طبیعت ورزش” گاس ملاقات با چالش های بسیاری از جمله کار را از طریق احساسات خشم و عصبانیت نسبت به خانواده اش مربی — و حتی خود است.

“اما او با این نسخهها کار از طریق احساسات خود و نسبت به هدف خود گاس می کند همه چیز او می تواند به کانال خشم خود را به excelling در ورزش است که او و دنی هر دو دوست, پیدا کردن آرامش در همان محل او باید چهره خود را با شیاطین: آب” خلاصه آمده است.

پیش از آن در هفته برایانت به اشتراک گذاشته اواخر شوهر و تعهد خود را در نوامبر سال 2019 ورزشی, داستان, کتاب, Epoca: این درخت از Ecrof: “برای ونسا. با تشکر از شما برای همیشه بودن رئالیست به من خیال باف.”

و در تاریخ 1 مه برایانت پرداخت دلخراش ادای احترام به Gianna در چه بوده است او 14th تولد.

“مبارک 14th تولد برای کودک شیرین من دختر بچه Gianna,” او نوشت: در کنار یک عکس. “مامان را دوست دارد شما بیش از من همیشه می تواند به شما نشان می دهد. شما بخشی از روح من برای همیشه لطفا برای. من از دست شما خیلی در هر روز است. من آرزو می کنم من می توانم از خواب بیدار و شما در اینجا با من است. من از دست شما لبخند خود را در آغوش گرفتن و خود را giggles. من از دست همه چیز در مورد شما جی جی. من شما را خیلی دوست دارم!!!!!!!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im