ونسا برایانت سهام شیرین عکس دختر کاپری اولین تولد

نیلسون Barnard/گتی ایماژ ونسا برایانت نیز به اشتراک گذاشته شده است که کاپری است که پس از او, اواخر, شوهر, ک

توسط ETELARESANKHABAR در 1 تیر 1399
Vanessa and Kobe Bryant
نیلسون Barnard/گتی ایماژ

ونسا برایانت نیز به اشتراک گذاشته شده است که کاپری است که پس از او, اواخر, شوهر, کوبه

ونسا برایانت جشن او جوانترین دختر اولین تولد بیش از آخر هفته — تلخ و شیرین یک نقطه عطف پس از مرگ شوهرش, Kobe Bryant و دختر Gianna پنج ماه پیش.

مادر از چهار به اشتراک گذاشته یک عکس شیرین از خودش و کوبه با دختر کاپری در Instagram شرح آن "مبارک 1st Birthday کاپری! قدیمی, پدر, دختر, Nani, Gigi و BB شما را خیلی دوست دارم!!! خدا به شما برکت دهد شاهزاده خانم شیرین. کاپری کوبه برایانت یک.k.یک. 'Koko-باقلا' به نام بعد از او از صمیم قلب از دست رفته, پدر, دختر, کوبه باقلا برایانت."

ونسا برایانت/Instagram/ET

ونسا مشترک دیگری pic, خانواده, جشن, شرح, آن, "مبارک 1st birthday کاپری! ما شما را خیلی دوست دارم mamacita. شخص اصلی دیزنی لند قلعه Gianna تا به حال Walt Disney World, قلعه Bianka تا به حال دیزنی پاریس و کاپری دارای توکیو دیزنی کیک قلعه." او به تازگی ساخته شده او را Instagram حساب خصوصی و تا به حال چندین کوبه برایانت فن صفحات در نظر گرفته شود چرا که شاهد رگبار گلوله ثابت عکس های ساخته شده همه چیز بیش از حد دشوار است برای او و سه دختر.

"Thx خیلی از همه (love)," ونسا آغاز شد. "@nataliabryant و من متاسفانه تا به حال برای جلوگیری از فن صفحات به دلیل آن را واقعا سخت به آنلاین و به طور مداوم به دیدن تصاویر محبوب ما جی جی و کوبه تحت هر مربع از ما کشف صفحات. مسدود کردن صفحات طرفداران کمک کرده است تغییر الگوریتم...لطفا درک کنید که ما تا به حال به انجام این کار برای خود ما را درمان نمی کند چرا که ما نمی قدردانی خود را (قلب)," او اضافه شده است. "Xo."

کوبه درگذشت Jan. 26 کنار او 13 ساله دختر Gianna و هفت نفر دیگر در سقوط یک هلیکوپتر در کالاباساس کالیفرنیا. پس از تراژدی, خانوادگی, جشن های بسیاری از جمله نقاط عطف کون بزرگ, 14th, جشن تولد چه بوده است Gianna را هشت درجه فارغ التحصیلی, روز ولنتاین و روز مادر. این نیز خواهد شد اولین بار روز پدر بدون او.

محبوب لس آنجلس Laker مفتخر خواهد بود در طول امشب مجازی 2020 ESPYS و شامل "عشق نامه به کوبه برایانت از مردم لس آنجلس شامل یک عملکرد توسط Snoop Dogg."

"هیچ چیزی نمی تواند به اندازه کافی از کلمات برای توصیف درد ما در حال حاضر" ونسا نوشت: مدت کوتاهی پس از سقوط هلیکوپتر. "من به راحتی در دانستن است که کوبه و جی جی هر دو می دانستند که آنها را عمیقا دوست داشت. ما فوق العاده خوش شانس به آنها را در زندگی ما است. من آرزو می کنم آنها در اینجا با ما برای همیشه لطفا برای. آنها ما نعمت از ما گرفته شده بیش از حد به زودی...ما را از خواب بیدار هر روز در تلاش برای نگه داشتن فشار به دلیل کوبه و ما بچه دختر بچه شدید, درخشان ما را به نور راه. عشق ما به آنها بی پایان است — و این که می گویند بی اندازه.

"ما از دست شما خیلی خیلی جی جی و پدر."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن