‘Vanderpump قوانین’ ستاره Scheana Shay رنج می برد پس از سقط جنین ‘معجزه’ بارداری


Scheana-Shay-Miscarriage
آماندا ادواردز/گتی

Scheana شای باز در مورد سقط جنین خود را در, پادکست, های, که زمانی که او رفت و به دریافت یک سونوگرافی نوزاد او تا به حال هیچ ضربان قلب

Vanderpump قوانین ستاره Scheana Shay نشان داد که او تا به حال تجربه سقط جنین در روز جمعه قسمت از پادکست Scheananigans.

در طول قسمت Shay گفت: شنوندگان که او تا به حال تنها به تازگی یاد گرفته در مورد “معجزه” بارداری “چند هفته پیش.” او گفت: آمد و به عنوان یک شوک به او و پسر براک دیویس چون او گفته پزشکان این خواهد بود که “نزدیک به غیر ممکن است” به باردار شدن در خود. متاسفانه او آغاز شده و دچار خونریزی شدید در طی روز پدر آخر هفته و رفت و برای یک سونوگرافی تنها برای یادگیری “وجود نداشت ضربان قلب” و وجود دارد “هیچ چیز در حال پیشرفت” و یا “در حال رشد در داخل” ،

در حالی که سقط جنین شایع هستند (به گفته کلینیک مایو در حدود 10 تا 20 درصد از شناخته شده حاملگی منجر به سقط جنین میشود و تعداد واقعی است که به احتمال زیاد بالاتر از آنجا که بسیاری از سقط جنین رخ می دهد تا در اوایل دوران بارداری است که یک زن درک نمی کند او باردار) است که نمی شود آن را کمتر ویرانگر است. چه چیزی باعث Shay وضعیت حتی بیشتر دلخراش است که Shay نبود حتی انتظار قادر به باردار شدن در خود. و هنگامی که او را کشف او بود او در نظر گرفته آن را یک معجزه است.

“من فکر نمی کنم که من می توانم باردار در خود من. من AMH سطح برای کسانی از شما که می دانید آنچه آنها می شد 0.28. که اساسا خود را در سطح باروری و می گوید که شما تخم مرغ خود را شمارش. من بسیار پایین ذخیره تخمدان,” Shay گفت.

Shay را جشن اطراف بارداری بود که متاسفانه کوتاه زندگی می کردند. چند هفته به بارداری بعد از گفتن دوستان و خانواده و حتی برنامه ریزی یک روز پدر برای پدر, واقعیت تلویزیون ستاره به اشتراک گذاشته است که او شروع به “خونریزی تمام آخر هفته و آن را متوقف نمی.” او کار خون نشان داد که او HCG (هورمون بارداری) “رفت تا به طور قابل توجهی” اما “دو برابر یا سه برابر آن را به عنوان کفش.” به علاوه او “پروژسترون به طور قابل توجهی کاهش یافته است.” حتی اگر خونریزی متوقف شد و پس از او در رفت و پروژسترون دارو, Shay آموخته است که کودک تا به حال هیچ ضربان قلب.

“وجود دارد بخش هایی که او می توانید ببینید که در آن [جنین] بود شروع به فرم و آن را فقط نمی. بنابراین بدیهی است که [آن] فقط ویرانگر است. ما هیجان زده بودند. به هیجان زده برای چند هفته و پس از آن رفته تا به سرعت. آن را هنوز هم تا حد زیادی به فرایند” Shay مشترک در Scheananigans.

از طریق اشک او افزود: “در حال حاضر من در خانه هستم و من فقط در حال انتظار به طور طبیعی صدمه دیدن. من باید برای رفتن به دکتر در این هفته به طوری که او می توانید انجام دهید یکی دیگر از سونوگرافی. چون در حال حاضر من فقط به معنای واقعی کلمه اینجا نشسته, انتظار, احساس عادی است اما هنوز هم درمان بدن من به عنوان اگر من باردار است که ذهن کامل-fuck —از آنجا که من می دانم هیچ چیز در حال پیشرفت است اما در اینجا هنوز چیزی وجود دارد و من نمی گذشت آن نشده است.”

این Vanderpump قوانین ستاره خواهد بود رفتن به دکتر برای پیدا کردن آنچه که او در مراحل بعدی هستند. اگر چه Shay است دل شکسته و نا امید او هنوز هم امیدوار. “من می خواستم برای قرار دادن این را به خاطر یک معجزه اتفاق افتاد و من باردار شدم و برای اولین بار در زندگی من است. و اگر چه این یکی کار نمی کند و هنوز نمی دانیم چه چیزی دقیقا میخوام اتفاق می افتد من می دانم که من قادر به باردار شدن در خود و است که به تنهایی یک معجزه است. و من می دانم که این چیزی است که شایع است که بسیاری از زنان از طریق رفتن است.”

Shay است و باز در مورد والدین برنامه به عنوان به خوبی به عنوان مسائل باروری است. مانند بسیاری از زنان Shay می خواستم برای کنترل بیشتر بر او جدول زمانی و تصمیم به مسدود کردن تخم مرغ خود را به طوری که او می تواند یک مادر در سرعت خود (و نه همه مردم به لوکس بودن قادر به انتخاب و Shay که به رسمیت می شناسد). بازگشت در ماه ژانویه 2019, Shay مشترک یک عکس از خودش درست قبل از عمل است که مسدود کردن تخم مرغ خود را. “هر کس متفاوت است و من مطمئن هستم. من مجرد هستم و هیچ جایی در نزدیکی تلاش برای یک نوزاد” Shay نوشت: در عنوان توصیف او فرد روند تفکر و تصمیم گیری است. “دکتر من به شدت توصیه می شود برای من برای انجام این کار به شانس در یک نوزاد سالم به پایین جاده. من آموخته اند که خیلی در مورد باروری و همه چیز که می رود به انجماد تخمک و لقاح خارج رحمی. شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی می افتد در زندگی,” او اضافه شده است.

مشاهده این پست در Instagram

امروز روز! خداحافظ تخم مرغ! برای من شخصا این بوده است که بسیار آسان و بدون درد و تجربه عالی. هر کس متفاوت است و من مطمئن هستم. من مجرد هستم و هیچ جایی در نزدیکی تلاش برای یک نوزاد. بنابراین برای من این بود که یک روند آسان و وقتی که من می گویند بدون درد, من با اشاره به سوزن که من هیچ مشکلی با. من AMH سطح تنها در .28 و برای سن و سال من که واقعا کم است. که ناامید کننده برای پیدا کردن. آن را یک تجربه عالی برای دیدن همه چیز که می رود به انجماد تخم مرغ است. دکتر من به شدت توصیه می شود برای من برای انجام این کار به شانس در یک نوزاد سالم به پایین جاده. من آموخته اند که خیلی در مورد باروری و همه چیز که می رود به انجماد تخمک و لقاح خارج رحمی. شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی می افتد در زندگی است. @scrcivf و @drshahinghadir شده اند بسیار شگفت انگیز در سراسر کل این سفر! با تشکر از شما به همه من فوق العاده حمایتی پیروان که از طریق این و به من مشاوره. اگر شما خود در اواخر دهه بیست سالگی/اوایل 30s و قادر به پرداخت هزینه آن, من به شدت توصیه این! ما برگرفته 12 تخم مرغ و تنها 9 بزرگسالان از آن, بنابراین من در حال حاضر برنامه ریزی دور دوم این تابستان قبل از میلاد بیشتر merrier و شانس بهتر بودن دوام یک بار بارور کردن جاده ها! به هیچ وجه من در تلاش برای به حداقل رساندن کسانی که مبارزه با ناباروری با گفتن این که “آسان”. من نه تلاش برای یک نوزاد در حال حاضر, بنابراین این تصمیم آسانی بود برای من برای ایجاد و خوشبختانه من به اندازه کافی خوش شانس می شود قادر به آن را ندارند. قلب من می رود به تمام زنان مبارزه با ناباروری است. من می توانم به احتمال زیاد در این قایق یک روز همین دلیل است که من فعال بودن در حال حاضر با چنین کم AMH سطوح. من هم تا به حال زنان متعدد برسد ضمن تشکر من برای به اشتراک گذاری این bc اگر آنها می دانستند که هر چه زودتر این گزینه شاید آنها را نمی توان در مبارزه با مسائل مربوط به ناباروری. این پست من در مورد سفر من. با تشکر از همه شما برای زیر من را از طریق این تجربه … ♥️🥚 و به همه منفی و بی سواد نظرات این پست لطفا قسمت بعدی از @scheananigans که دکتر پاسخ به تمام سوالات مردان و زنان باید بدانند.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Scheana (@scheana) در

در حالی که آن را ویرانگر را به یاد چه Shay به تازگی رفت و از طریق آن نیز مهم است که افراد با استفاده از پلت فرم فوق العاده ای به زنان اجازه که در حال مبارزه با باروری خود را به می دانم که آنها به تنهایی نیست.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>