بوی بد واژن: چه چیزی طبیعی و چه چیزی نیست


vaginal-odor-questions
Westend61/گتی

ما آن را قبل گفت: و ما دوباره آن را می گویند: مهبل (واژن) خود است و قرار نیست به بوی مانند توتسی پاپ. منظورم این است که ما همه عشق شیرین عطر و بوی. و افرادی که نمی خواهند به نفس در گل های تازه در تمام طول روز ؟ اما حقیقت این است که همه چیز قرار است به بوی راه آنها قرار است به بوی و یا آن را می سازد ما مشکوک است. من درست است ؟

اگر انسان خود را در خانه پس از کار در ساخت و ساز در تمام طول روز و, عطر شانل شماره 5 به جای خاک اره و عرق شما در حال رفتن به احساس عجیب و غریب در مورد آن و سوالی.

اگر شما برای باز کردن یک کیسه از Doritos و بوی اسطوخودوس آیا شما واقعا رفتن به پایین کیسه مانند شما می خواهم برنامه ریزی شده است ؟ احتمالا نه.

آیا شما خوردن گوشت حتی اگر تاریخ انقضا نمی گذشت اما فاسد بوی می زند شما به عنوان به زودی به عنوان شما باز بسته است ؟ من امیدوارم که به جهنم شما نمی خواهد.

نکته من این است که مردم دنیا را با فرج باید فکر خود را در مهبل (واژن) باید بوی متفاوت از آن را ندارد. ما شده ایم ارسال پیام به پاک کردن و دوش گرفتن با عطر و elixirs. وجود پودر معطر تامپون و لنت ها است. برخی از آنها حتی انجام کارهایی مانند قرار دادن سبزیجات در با ارزش خود را به دهانه به خنک کردن و پاک کردن.

می تواند ما را متوقف کند در حال حاضر و متوجه است که مهبل (واژن) است گرانبها بخشی از بدن ما است که نیاز به مراقبت گرفته شود و نه آلوده به بوی مانند رنگین کمان شربت? لطفا.

که می شود گفت این بدان معنا نیست که برخی از بو نیست در مورد. این مهم است به دانستن حقایق وقتی که می آید به بهداشت و سلامت واژن و بوی خیلی چیزها می تواند در مراقبت از راه حق. هیچ نیست که شامل Febreezing خود را furburger اگر شما یک بوی کپک زدگی. این به آن معنا هنگامی که شما ببینید و یا بوی چیزی مثل ماهی (آنچه من وجود دارد؟), شما نیاز به آن را تشخیص و دریافت مناسب کمک کند.

مامان ترسناک صحبت با برخی از کارشناسان از طریق ایمیل در مورد بوی بد واژن و این چیزی است که آنها تا به حال به می گویند:

دکتر جسیکا شپرد است OB/GYN برای خوشحال V و او می گوید: “مهبل (واژن) است که بسیار منحصر به فرد برای هر یک از زن و آن مهم است که توجه به آن بوی و رنگ و قوام نشانه هایی از هر چیزی غیر طبیعی است.”

این بدان معناست که شما باید برای بررسی خود را ولو به طور منظم. نترس. دریافت به پایین وجود دارد و در زیر کاپوت است. استفاده از یک آینه اگر که کمک می کند. ما نیاز به توجه به این بخش از بدن ما فقط می خواهم ما را به سلامت دندان های ما, پوست و مو.

آن را نمی باید بود یا ناراحت کننده را بیش از چند ثانیه. اگر چیزی است که شما بلافاصله متوجه خواهد شد — به طوری که بدن آگاه است و بهترین کلید برای حفظ مهبل (واژن) خود را در آن سالم است.

در واقع بیشتر شما کشف آسان تر از آن است و بیشتر به شما یاد بگیرند که چگونه شما عمل و کار. به یاد داشته باشید هیچ دو vaginas هستند به طور یکسان.

دکتر شپرد می گوید: سفید-به-پاک کردن ترشحات طبیعی است بخشی از چرخه قاعدگی خود را پس نگران نباشید اگر شما این کار را در خود undergarments. اما دکتر شپرد می گوید: “اگر شما شروع به تجربه اختلال در رنگ و قوام و میزان تخلیه و یا متوجه هر گونه ناراحتی مانند خارش آن مهم است به مشورت با اعتماد ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.”

کمتر بیشتر است وقتی که می آید به سالم مهبل (واژن). دکتر شپرد توصیه ماندن از لوسیون و صابون و شامپو سر و بدن نوزاد از آنجا که آنها “نوار مهبل (واژن) از باکتری های خوب و می تواند باعث تحریک و حتی تشدید بوی مشکل است.”

به منظور نگه داشتن pH را متعادل و خوب خود را باکتری ها پر رونق دکتر شپرد می گوید به استفاده از محصولات است که از گلیسیرین و پارابنها و اجتناب از پوشیدن لباسهای تنگ محدود کننده لباس زیر و لباس به عنوان آنها می توانند “دام رطوبت و عرق در اطراف مهبل (واژن) و به طور بالقوه افزایش بوی بد واژن.”

مری جین minkin را MD OBGYN با دانشگاه ییل می گوید ما پرچم قرمز که ممکن است نیاز به تماس و یا مراجعه به متخصص زنان خود را در حال “درد, سوزش, خارش, بوی ناپاک, و, درد, در حالی که داشتن مقاربت.”

دکتر minkin را می گوید: بهترین چیز شما می توانید انجام دهید برای نگه داشتن واژن سالم است به استفاده از کاندوم در هر بار که شما با داشتن مقاربت مگر اینکه شما در یک طرف رابطه تک همسری. او همچنین می افزاید: “انجام کارهای دیوانه مانند سفید کننده واژن خود و یا قرار دادن همه چیز عجیب و غریب وجود دارد می تواند باعث آسیب شود بنابراین همیشه خود را با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی برای اولین بار.” یک قاعده سرانگشتی مناسب: اگر آن را برای تلفن های موبایل عجیب و غریب, این احتمالا است و شما باید این فرصت و ایجاد تماس بهتر امن تر از متاسفم است.

“ماهی و یا مرده بوی ماهی می تواند نشانه ای شما باید واژینوز باکتریال یا تریکومونا می گوید:” minkin را. این زمانی است که شما باید به متخصص زنان خود را تماس بگیرید.

اما اگر نشانه های شما کمتر شدید و مهبل (واژن) خود را فقط به نظر می رسد کمی خاموش را نادیده بگیرد که یا. سریع چیزی که شما می توانید انجام دهید این است که برخی از RepHreshتوصیه دکتر minkin را. “انجام این کار ممکن است به شما کمک کند جلوگیری از مهم عفونت است.”

بنابراین اگر شما یک مهبل (واژن) به یاد داشته باشید: آن را قرار است به بوی مانند یک بوشل هلو. اما قرار نیست به بوی ماهی یا. و بهترین راه برای اقامت تحصیل در چه مهبل (واژن) خود قرار است به بوی مانند این است که به توجه — بنابراین اگر شما یک عفونت و یا چیزی را احساس نمی کند و یا بوی کاملا درست شما می دانید حق دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im