ساعت vacheron Constantin است که به وضوح صعودی در تقاضا برای ultra-high-end ساعت در سال آینده است. با نام تجاری سال 2020 راه اندازی, معرفی امروز به عنوان بخشی از یک مجازی, به تماشای & تعجب می کنم که نشان می دهد سقوط عمدتا به قلمرو منحصر به فرد بالا ساعت. تمام قطعات جدید هستند و بسیاری از آنها پیچیده است.

Vacheron Constantin Les Cabinotiers Tempo Timepiece

ساعت Vacheron Constantin Les Cabinotiers سرعت

La Musique du Temps سرعت یک-از-نوع شرکت پخش در لس Cabinotiers مجموعه است یک تور دو نیروی 19 عوارض از جمله یک دقیقه تکرار خورشیدی و سال نجومی, زمان, تقویم دائمی و بیشتر. گراند عارضه بخشی از یک سری از یکی از یک نوع, استثنایی, chiming, ساعت ملودی که ساعت vacheron در حال ضبط است در Abbey Road Studios در لندن است. استودیو تولید خواهد شد یک صدای اصلی چاپ برای هر. قابل توجه دیده بان 60-ساعت قدرت مرکزی است و تضمین حضور جداگانه دنده قطار برای دقیقه تکرار تابع نیز برای عمران خورشیدی و نجومی زمان توابع. کتابچه-زخم کالیبر 1731 M820 با 600 قطعات و 19 عوارض کمتر از 8 میلی متر ضخامت و دیده بان است که کمتر از 13 میلی متر ضخامت و 39 mm گسترده ای است که برای یک گرند عارضه است. مورد 18 عیار طلا صورتی و جنبش تزئین شده است به مشخصه ژنو استاندارد. قیمت است که البته بنا به درخواست.

Vacheron Constantin Overseas Perpetual Calendar Ultra-Thin

ساعت Vacheron Constantin در خارج از کشور تقویم دائمی فوق العاده نازک حسن نیت ارائه میدهد از ساعت vacheron Constantin

ساعت vacheron انجام یک شبیه شاهکار میکرو-مهندسی در skeletonized نسخه از خارج از کشور تقویم دائمی فوق العاده نازک. جنبش کالیبر 1120 QPSQ شامل 276 اجزای صورت خودکار و سیستم های پیچ در پیچ و در عین حال اقدامات صرف 4.05 میلی متر ضخامت مورد اندازه گیری فقط 8.1 میلی متر ضخامت. پایه آن استفاده شد که قبلا در Traditionelle Openworked مدل 2009 منهای تقویم دائمی تابع و آن را تا 40 ساعت قدرت رزرو و 22 قیراط طلا روتور. این skeletonized نسخه تحویل داده شده است بر روی یک دستبند طلا اما همراه با دو اضافی تسمه در آبی تمساح چرم و آبی لاستیک.

Vacheron Constantin Overseas Perpetual Calendar Ultra-Thin

ساعت Vacheron Constantin در خارج از کشور تقویم دائمی فوق العاده نازک حسن نیت ارائه میدهد از ساعت vacheron Constantin

آبی-تماس های گرفته شده, غیر skeletonized نسخه از خارج از کشور تقویم دائمی فوق العاده نازک است که در حال حاضر در دسترس در تمام دستبند طلا. در سال گذشته کامل, دستبند طلا اضافه شد به نقره گرفته نسخه این نسخه تنها در یک بند. این skeletonized در خارج از کشور تقویم دائمی فوق العاده نازک است $115,000. غیر skeletonized نسخه با شماره گیری آبی بر روی یک دستبند طلا دلار است 88,000.

Vacheron Constantin Traditionelle Tourbillon Chronograph

ساعت Vacheron Constantin Traditionelle گرداب الت سنجش فواصل زمانی حسن نیت ارائه میدهد از ساعت vacheron Constantin

جدید گرداب/monopusher الت سنجش فواصل زمانی ترکیبی در Traditionelle مجموعه طول می کشد gentrification ورزشی سازمان دیده بان به یک سطح جدید. دیده بان آشنا عناصر کلاسیک از Traditionelle مجموعه از جمله etagé (پا) مورد و جای شیاردار caseback راه آهن دقیقه آهنگ و dauphine اما در حال حاضر وجود دارد الت سنجش فواصل زمانی تابع و ورزشی tachymeter مقیاس. نیز وجود دارد یک زن و شوهر از شسته و رفته و مهندسی کلاهبرداری در این سازمان دیده بان.

Vacheron Constantin Tourbillon Traditionelle Chronograph Caseback

ساعت Vacheron Constantin گرداب Traditionelle الت سنجش فواصل زمانی Caseback حسن نیت ارائه میدهد از ساعت vacheron Constantin

اول, جدید حمل و نقل پیکربندی به معنی گرداب حمل و نقل است و مجموعه در حال حرکت را با متوسط چرخ در حال اجرا در ثانیه صفحه نمایش به جای استفاده از رانده شدن توسط pinion چهارم چرخ که در عبارت به معنی وجود دارد بسیار گسترده تر باز کردن در صفحه و در نتیجه بیشتر نمایش های دیدنی و جذاب از گرداب در عمل است. در مرحله دوم فعال سازی سیستم شناخته شده به عنوان “همه یا هیچ” مانع از الت سنجش فواصل زمانی مکانیسم از درگیر شدن در هنگام کافی فشار وارد شده بر روی فروشنده که می تواند آسیب های جنبش است. پخش زنده روح از جیب chronographs که الهام گرفته از آن را با استفاده از یک فروشنده برای شروع و توقف و تنظیم مجدد توابع. کتابچه-زخم الت سنجش فواصل زمانی کالیبر 3200 برای اولین بار معرفی شده در سال 2015 در هماهنگی الت سنجش فواصل زمانی است که فرکانس پایین (2.5 هرتز) که باعث می شود ضرب و شتم از گرداب بصری و آسان به دنبال.

Vacheron Constantin Traditionelle Tourbillon

ساعت Vacheron Constantin Traditionelle گرداب حسن نیت ارائه میدهد از ساعت vacheron Constantin

این Traditionnelle گردبادی است که با نام تجاری برای اولین بار گرداب برای خانم ها و با توجه به عیار تعداد وجود ندارد سوال این است که یک دیده بان در نظر گرفته شده برای زنان—اگر چه از آن خواهد شد به احتمال زیاد به درخواست تجدید نظر نر مصرف کنندگان در بازارهای خاص. گودی مورد و گرداب تاج مجموعه با 291 الماس در مجموع 3.57 قیراط. کامل طلا و جواهر نسخه مجموعه ای است با 559 درخشان قطع و باگت برش الماس در مجموع بیش از 6.5 قیراط.

Vacheron Constantin Traditionelle Tourbillon

ساعت Vacheron Constantin Traditionelle گرداب حسن نیت ارائه میدهد از ساعت vacheron Constantin

جنبش اتوماتیک کالیبر 2160 است که بلند و باریک 5.65 میلی متر ضخامت با تشکر محیطی روتور در حالی که مورد 39 mm گسترده و 11.22 mm ضخامت قابل ملاحظه نمونه ممتاز ویژه نمایش برای یک زن مچ دست در حالی که هنوز به اندازه کافی بزرگ برای کت و شلوار یک مرد باید از او می خواهم سرد کردن ساعت vacheron. این یک 80-ساعت قدرت رزرو و یک ثانیه صفحه نمایش است که بسیار با احتیاط شما می توانید به راحتی آن را از دست کوچک—سیاه شدن پیچ در مقابل بار از گرداب حمل شمارش ثانیه به عنوان آن می چرخد. شما را نمی دانم, دقیق, دوم, پس به جای یک شاخص وجود دارد که یک ردیف الماس مجموعه به فلنج در حاشیه گرداب اما اگر شما نیاز به دانستن دقیق دوم وجود دارد خوب monopusher الت سنجش فواصل زمانی گرداب در همان مجموعه (بالا را ببینید). این نسخه با یک مروارید شماره گیری و 291 الماس است که در قیمت $142,000. طلا و جواهر نسخه طلا سفید با 559 الماس بوتیک است-تنها در قیمت $197,000 و تحویل در بند ساتن و دوم بند آبی در تمساح چرم.

Vacheron Constantin FiftySix Models

ساعت Vacheron Constantin FiftySix مدل حسن نیت ارائه میدهد از ساعت vacheron Constantin

برای کسانی که با یک طعم و مزه برای چیزی بیشتر روزمره و کمی در دسترس تر پرنعمت الهام گرفته از Fiftysix داده شده است قهوه ای قهوه ای شماره گیری در هر دو صورت خودکار و تقویم کامل نسخه. این بازبینی نسخه از سال 1956 مدل از ساعت vacheron archives هر دو با 18 قیراط طلای سرخ موارد و در قیمت $18,700 به صورت اتوماتیک و $33,700 برای تقویم کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru