Urwerk جدیدترین UR-100, ساعت مچی, هدیه ای مناسب برای ‘جنگ ستارگان’ طرفداران

Urwerk در زمان استفاده از آوریل 4th — غیر رسمی جنگ ستارگانبا مضمون تعطیلات — اعلام چهارم و آخرین نسخه آن UR-100 جمع آوری تمام طلا ساعت مچی با نام مستعار C-3PO پس از این فیلم حق رای دادن محبوب خوانده است.

معرفی در سپتامبر گذشته UR-100 مجموعه لگد کردن با UR-100 فضا زمان یک ساعت مچی باریک در یک هشت ضلعی مورد عمدا مدل دهید به موجب هان سولو را Millennium Falcon. این مدل مناسب است در خط با Urwerk عمیقا فلسفی عصر فضا را در horology.

Urwerk UR-100

Urwerk UR-100 در طلا زرد حسن نیت ارائه میدهد از Urwerk

این ساعت با استفاده از چرخش ماهواره به نمایش ساعت و دقیقه (نگاه کنید به رنگ قرمز پررنگ نوک پیکان را ببینید). UR-100 از هم جدا می ایستد اما به لطف دو فصل عوارض نمایش داده شده در هر طرف از شماره گیری: اولین نشانه ای واقع در 10 ساعت را نشان می دهد فاصله در کیلومتر که در حال سفر بر روی زمین آن را به عنوان چرخش بر محور خود در خط استوا در 20 دقیقه پوشش فاصله 555 345 کیلومتر یا مایل. دومین نشانه ای واقع در 2 ساعت را نشان می دهد فاصله زمین سفر کرده است در مدار به دور خورشید—35,740 متر یا 22,208 مایل در هر 20 دقیقه.

حتی اگر هر دو نشانه های طراحی شده برای استفاده توسط فضا مسافران آنها مدیون الهام بخش خود را به “استوایی زمان” آونگ ساعت ساخته شده توسط گوستاو Sandoz برای سال 1893 نمایشگاه جهانی در شیکاگو است.

Urwerk UR-100 Caseback

Urwerk UR-100 Caseback حسن نیت ارائه میدهد از Urwerk

UR-100 Gold Edition—که مورد شده است ساتن-به پایان رسید شبیه به رنگ زرد C-3PO را طلاکاری خارجی—می آید بر روی پاشنه از یک نسخه در مفرغ معرفی شده در ژانویه. مثل این که این یکی در صدر است توسط یک کریستال یاقوت کبود حباب که به ذهن یک وسیله نقلیه مناسب برای اکتشاف سیارات.

موجود در یک نسخه محدود از 25 قطعه UR-100 با رنگ زرد طلا قیمت برای $60,000.

Urwerk UR-100

Urwerk UR-100 حسن نیت ارائه میدهد از Urwerk

در مه 8, Urwerk را حراج اولین UR-100 در طلا با نام مستعار “مبارزه با C-19” در آن سایت و اهدا خواهد شد درآمد حاصل از سازمانهای درگیر در مبارزه با Covid-19. حراج آغاز خواهد شد و در ساعت 4 ژنو زمان (11 am ET) و اجرا خواهد شد و برای دو روز. پیشنهاد برنده خواهد شد دعوت به انتخاب همراه با بنیانگذاران Urwerk سازمان است که دریافت وجوه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>