گفته شده است که coronavirus تمایل به تحت تاثیر قرار سالمندان بدتر از آن سالم افراد جوان. مانند آن است که به طور کلی توصیه می شود برای کسانی که مسن تر هستند به بیرون رفتن حتی برای تامین اجرا می شود. اما این به نوبه خود باعث ایجاد یک مشکل به خصوص برای بازنشستگان که ممکن است به تنهایی زندگی می کنند و ممکن است نیاز به بیرون رفتن برای خرید دارو.

تبلیغات

خبر خوب این است که بیش از در فلوریدا یو پی اس و CVS خواهد بود teaming تا جایی که آنها خواهد شد با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای کمک به تحویل دارو به روستاها است که بزرگترین جامعه بازنشستگی در ایالات متحده که در آن نقش اصلی را به بیش از 135,000 ساکنان. این به این معنی است که به جای داشتن به بیرون راندن و به طور بالقوه ارتباط برقرار کردن با مردم این هواپیماهای بدون سرنشین می تواند در ارائه دارو به بازنشستگان با خیال راحت در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله.

با توجه به اسکات قیمت یو پی اس, رئیس استراتژی و تحول افسر “ما بدون سرنشین تحویل خدمات کمک خواهد کرد CVS امن و کارآمد تحویل دارو به این بزرگی بازنشستگی جامعه را قادر می سازد ساکنان برای دریافت داروها بدون ترک خانه های خود. یو پی اس های متعهد به بازی بخشی خود را در مبارزه با گسترش Coronavirus و این یکی دیگر از راه های ما می تواند ما را پشتیبانی بهداشت و درمان مشتریان و افراد با راه حل های نوآورانه.”

یو پی اس هیچ غریبه ای وقتی که می آید به اتخاذ فن آوری های جدید برای کمک به بهبود و افزایش خدمات تحویل. این شرکت قبلا به دست آورده FAA تصویب به استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای تحویل و آنها نیز با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین به عرضه های پزشکی تحویل در کارولینای شمالی.

در زمینه پزشکی >روبات. بیشتر بخوانید درباره Coronavirus Covid-19, هواپیماهای بدون سرنشین, بهداشت و یو پی اس. منبع: اطاق ماشین چاپ.یو پی اس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de