‘اسرار حل نشده’ است و این تریلر را بترساند و Sh*t از شما


unsolved-mysteries-4
Netflix

مورد علاقه هر کس وحشتناک سری از دوران کودکی با همه جدید قسمت 1 جولای

اگر شما یک هزاره و شما یک اختلال اضطراب آن را به احتمال زیاد می تواند شما را به تماشای اسرار حل نشده (و همچنین نجات 911) هنگامی که شما یک کودک بود. (با تشکر از رابرت پشته.) شد نشان می دهد هدف در کودکان ؟ هیچ. آیا ما به تماشای آن حال ؟ کاملا 100 درصد بله. و در حال حاضر نشان می دهد این است که با همه قسمت های جدید در Netflix بکشد ژوئیه 1. تابستان درست کردم خیلی spookier.

محبوب جریان خدمات آوردن اسرار حل نشده. درست است — یاد docuseries باز خواهد گشت این همه سال بعد از آن با شش قسمت جدید. اضافی شش رها خواهد شد در تاریخ بعد. با توجه به E!, سری اصلی سازندگان جان Cosgrove و تری دونن Meurer در حال اجرا نشان می دهد با غریبه چیزهایی که تهیه کننده اجرایی Shawn Levy.

و تریلر است که فقط به عنوان معده-flopping و nerve-wracking به عنوان شما می خواهم انتظار می رود آن را به.

“یاد سریال “اسرار حل نشده” است!” خواند رسمی خلاصه داستان برای این سری در هر Netflix بکشد. “ترکیب امضا از عناصر اصلی سری معاصر, همهجانبه شخصیت محور داستان سرایی 12 قسمت جدید ریشه در تجارب از مردم عادی که در زندگی غیر قابل تصور — از تروما از یک دوست را غیر قابل توضیح ناپدید شدن و یا وحشتناک مرگ به شوک عجیب و غریب ماوراء الطبیعه روبرو می شوند. در کنار کارآگاه و روزنامه نگاران و اعضای خانواده ارائه سرنخ ارائه نظریه ها و شناسایی متهمان به امید یک نمایشگر دارای کلید برای حل رمز و راز.”

با جرم و جنایت واقعی بودن feverishly محبوب در حال حاضر این است که مطمئن شوید که به ببر پادشاه یک اجرا برای پول خود را از نظر رتبه بندی و بینندگان. هیچ کلمه ای در عین حال اگر Robert Stack, ممکن است او استراحت اراده خود را campy کت سنگر برای هر کسی که در ارتباط با re-boot.

سری اصلی سازندگان Cosgrove و Meurer هستند بینندگان یادآوری دقیقا به همین دلیل ما نشان می دهد در وهله اول. “ما در نظر گرفته اسرار حل نشده به عنوان یک ‘راز’ نشان می دهد نه یک “true crime’ نشان می دهد. در هنگام انتخاب موارد ما همیشه به دنبال تنوع نژادها و سنین مکان و دوره. ما تحت پوشش از جمله کلاسیک اسرار به عنوان پاگنده و مشخصات بالا, تاریخی, جنایات اعم از کوکب سیاه قتل به کندی ترور” آنها گفت: در آزادی مطبوعات.

در پایان هر قسمت جدید بینندگان خواهد شد به کارگردانی به unsolved.com یا به مناسب سازمان های اجرای قانون برای به اشتراک گذاری منجر می شود. شما می توانید شروع به binging نیمه اول از فصل جدید (و در نتیجه خواب با پوشش تا به چانه خود را پس از آن) در نیمه شب در ژوئیه 1.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>