bad-tiger-king-final
مامان ترسناک و Netflix

در تاریخ نشان می دهد, من به یاد داشته باشید یک انفجار مانند ببر پادشاه است. این شوق که باد تا ملت و من تا به حال به آن را چک کنید, حتی اگر من می توانم بگویم که از پیش نمایش آن نبود من نوع نشان می دهد.

در حالی که من به تدریس بچه ها من به دنبال یک جمعیت فقط به خاطر اینکهمن همیشه گوش دادن به مشاوره خود من — و خوب همیشه راه خود را با من. در این مورد من دچار طریق چهار قسمت از آنچه من فکر کردم مسخره ترین نشان می دهد که من تا به حال به تماشای من 44 سال از بودن در این زمین است. سپس من تا به حال در مورد سه شب از حماسه کابوس. این است که چرا من متنفر نشان می دهد.

این گوشی بی رحمانه

اول من کسی که سعی به گرفتن بچه ها من به یک سیرک و ما به پایان رسید تا ترک. همه آنها گریه همانطور که ما راه ما را به ماشین چون آنها می خواستند برای ماندن, اما من نمی توانستم تحمل ظلم و ستم را برای یکی دیگر از دوم. من اهمیتی نمی دهند چه مقدار پنبه آب نبات من تا به حال برای خرید به منظور آن را به آنها.

من نشسته بود حقه گریه به این دلیل که موسیقی وافغان در حیوانات’ گوش و آنها به عنوان یک راه برای آنها را به انجام کلاهبرداری. من نمی توانستم تحمل دیدن فیل و ببر و بخور در لباس و پریدن از روی آتش است. من به معنای واقعی کلمه احساس روح خود را مکیده شده از آنها.

پس از دیدن حیوانات در قفس — به خصوص آنهایی که کوچک است که آنها به دام افتاده در تاریخ نشان می دهد — در حالی که مردم پرداخت می گه تن از پول به آنها نگاه باعث می شود خون من به جوش آید. من نفرت همه چیز از آن می ایستد. واضح است که جو عجیب و غریب و کارول Baskin دو شخصیت اصلی در نمایش تنها انجام این کار را برای پول است. آنها به صفر fucks در مورد حیوانات. من نمی مراقبت از آنچه آنها می گویند.

سلام, این فرقه, رهبران

واضح شخصیت ها در واقع رهبران فرقه. کارول Baskin بنیانگذار بزرگ گربه نجات (نجات من است که مردم کار شیفت های طولانی بر روی هر تعطیلات بزرگ بدون پرداخت. آه و P. S. sاو بنا به گزارش یک میلیونر است.

جو عجیب و غریب (من به سختی می تواند به نوع خود نام آن را بسیار زشت و ناپسند) است. پس از او کارمند Kelci “Saff” Saffery رو بازوی او را گاز گرفته شده توسط یک ببر یکی از اولین چیزهایی که جو عجیب و غریب گفت: “من هرگز به لحاظ مالی بهبود یافتن از این است.” که حکم من پرتاب کردن در دهان من و چاک چیزهایی که در تلویزیون است. خوب اولویت Dickwad. نه به ذکر است, او خوب بود با Saff بازگشت به کار فقط پنج روز پس از بازو قطع شد.

او نمی دهد اگر یکی از کارگران خود را فقط از دست یک اندام. او تنها مراقبت در مورد چگونه آن را تحت تاثیر قرار کسب و کار خود را از پرورش حیوانات وحشی برای سود (و خدا می داند چه به آنها را زمانی که آنها دیگر سودآور). برو اسلحه! که در آن پول من؟!

و مطمئن شوید که شاید او می دهد کارکنان خود را از یک مکان به مکان زندگی می کنند خانه های خود را آلوده هستند با موش ها و اشکالات. هیچ تهویه مطبوع و آنها به معنای واقعی کلمه علوفه مواد غذایی از همان زباله دانی که در آن او می شود گوشت برای تغذیه حیوانات خود را.

پس از آن دکتر Bhagavan Antle که مدیر مرتل بیچ سافاری. جو عجیب و غریب می خواهد به مانند او چرا که او بیشتر گربه های بزرگ — و عاشقان — از جو می کند. او به دخالت در زنان به کار و زندگی برای او در سراسر ساعت (یک روز عادی است 7 صبح تا نیمه شب) گفتن آنها را به ایمپلنت های پستان و آنچه را می پوشند. اساسا هر جنبه ای از زندگی خود را تحت کنترل او است. این یک چیز به تماشای داستانی فرقه گه اما کاملا دیگری به تماشای آن آشکار در زمان واقعی است.

جو عجیب و غریب وسواس با خود

جو فکر می کند هر کس می خواهد به او. او گفت: آن را در یکی از اولین قسمت و روشن بود که در طول چهار قسمت من قادر به خفه کردن که او واقعا به آن معتقد است. او متکبر توهم و وسواس خود را با کارول Baskin ترسناک است. من نمی ورق را رو کردن با هر کسی که فکر می کند خود را گه نمی گند و آنها بالای درمان حیوانات و انسان ها با احترام.

کل نشان می دهد ساخته شده من عمیقا افسرده

این است که نه اغراق. من empath و شاید که تا به حال چیزی برای انجام با آن را تحت تاثیر قرار خلق و خوی من برای روز. من نمی توانستم خودم را به تماشای آن را تا پایان. من اهمیتی نمی دهند اگر آن را در شماره یک نشان می دهد در آمریکا است. من نمی خواهم به می دانم که اگر کارول واقعا او را کشته است. من ترک که به مقامات. من نمی تواند تماشای یک دوم و حتی فکر کردم اگر من به تماشای بیشتر چیزی خوب اتفاق می افتد و من می خواهم که قادر به بازگشت به زندگی BTK (قبل از ببر پادشاه). من برای همیشه زخم خورده از این.

ببر شاه ساخته شده من احساس می کنم نا امید و نا امید کننده است. من عمیقا آشفته در مورد راه این انسان درمان هر یک از دیگر و حیوانات. من فقط نمی تواند پشتیبانی آن را در هر راه.

به هر یک خود را, اما من گیج شدم که چرا بسیاری از مردم رفت دیوانه ای بیش از نشان می دهد و به همین دلیل آن را در حال صحبت کردن در مورد — و اگر من دیدن بیشتر ببر پادشاه متعلقات من می خواهم برای فریاد. همه گیر و یا نه, من فکر می کنم این خیلی ناامید کننده و غم انگیز به صرف زمان.

من اهمیتی نمی دهند اگر مردم فکر می کنم من نیاز به شل کردن و حس شوخ طبعی است. من حتی لبخند در یکی از جو احمق فیلم ها موسیقی. من برای پیدا کردن چیزی خوب در مورد این حیوانات زندگی می کنند و یا چگونه مردم مانند جو و کارول می تواند توجیه درمان مردم و حیوانات در این راه. ببر پادشاه است دست پایین ترین و ناراحت کننده نشان می دهد که من تا کنون دیده اید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im