closed-college-through-2021
عزرا شاو/گتی

بسیاری از دانشگاه ها در سراسر کشور به احتمال زیاد رفتن به لغو کلاس های حضوری تا سال آینده

دانشجویان در سراسر ایالات متحده ممکن است بازگشت به دانشگاه در پاییز به عنوان امکان آموزش آنلاین به عنوان راهی برای جلوگیری از گسترش COVID-19 می شود بیشتر از یک واقعیت است. برخی از دانشگاه ها در حال حاضر لغو کلاس های حضوری تا 2021.

دانشگاه بوستون در حال حاضر به یک تصمیم گیری در این موضوع بیان کرد: “همه در کلاس های حضوری و سایر فعالیت های علمی” در حال حاضر لغو شده است در طول مدت تابستان است. از راه دور کلاس برگزار خواهد شد و “حداقل مسکن و خدمات ناهارخوری” در دسترس خواهد بود. مدرسه کروناویروس “بهبود” شامل پروتکل برای سال تحصیلی آینده باید مسئولان مدرسه تصمیم می گیرید آن را نا امن برای دانش آموزان به بازگشت فرد در پاییز.

“بهبود طرح به رسمیت می شناسد که اگر در صورت بعید است که مقامات بهداشت عمومی بدانند آن را نا امن برای باز کردن در پاییز سال 2020 و سپس دانشگاه را از طرح احتمالی پیش بینی نیاز به در نظر بگیرید و بعد در بازگشت فرد شاید در ژانویه 2021” این دانشگاه گفت: در یک بیانیه آنلاین.

دانشگاه بوستون جمهور Robert A. Brown امیدوار است که مدرسه اجازه می دهد دانش آموزان به بازگشت در پاییز که او خواستار یک “بهترین سناریو.” تا آن زمان خواهد تمرکز تلاش خود را در پیدا کردن “بهترین و امن ترین راه” برای انجام این کار است.

ژان موریسون شهردار و رئیس دانشگاهی افسر می گوید NBC10 بوستون که در حالی که تعلیق ترم پاییز است که امکان آن نیست یکی از آنها برای هدف. “ما در حال تمرکز ما در حال برنامه ریزی در یک سقوط بازگشت به دانشگاه,” او گفت:.

دانشگاه هاروارد نیز با توجه به بسیاری از حالات مختلف و گزینه های از راه دور و یادگیری باید وجود هنوز هم نیاز به انجام این کار برای سال تحصیلی آینده با توجه به سی ان ان. یک نماینده از ایالت اورگان می گوید: این مدرسه در نظر دارد “هر احتمالی ممکن است” برای دانش آموزان به بازگشت به مدرسه و در نهایت “coronavirus را تعیین می کند چه اتفاقی می افتد.”

دانشگاه آریزونا می گوید Arizona Daily Star است که در حالی که مدرسه امیدوار است برای کسب و کار به طور معمول در شرایط یک مدرسه به طور منظم آنها در حال رفتن به “اولویت سلامت و رفاه جامعه ما در آن تصمیم گیری.”

این دلخراش به فکر می کنم از ورودی دانشجوی سال اول دانشگاه بسیاری از آنها فقط ساخته شده خود را پس از فارغ التحصیلی آموزش و پرورش قصد دارد در هفته های اخیر. این احتمال وجود دارد آنها نمی خواهند به تجربه بزرگ پردیس حرکت در. سالمندان دبیرستان واقعا رفتن را از طریق آن را از نظر از دست رفته در بسیاری از پیش بینی نقاط عطف وجود دارد قطعا اتاق غمگین برای کسانی که در لحظه و به طور همزمان اذعان به تعویق انداختن یا لغو آنها را برای بهترین.

اریک Feigl-دینگ متخصص اپیدمیولوژی و دانشمند مدعو در دانشگاه هاروارد T. H. Chan, دانشکده بهداشت, سی ان ان می گوید که این دانشگاه در حال انجام کار درست با آماده سازی همه امکانات. “من فکر می کنم دانشگاه باید همه قطعا برنامه ای برای به تاخیر انداختن شروع تاریخ و به صورت متناوب از تعطیلی و reopenings چون اپیدمیولوژی مدل سازی نشان می دهد ما ممکن است مجبور به رفتن به باز و بسته کردن امواج تا زمانی که به طور بالقوه حتی 2022.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im