Unhinged کارن همراهی از معامله گر جو برای پوشیدن یک ماسک


trader-joes-karen
D. Giles/توییتر

یکی دیگر از کارن پرتاب اوقات تلخی. امروز اوقات تلخی است که به شما توسط معامله گر جو کارن که — تعجب — حاضر به پوشیدن ماسک در داخل یک معامله گر جو.

در حال حاضر ویدئو ویروسی دیروز ارسال شده توسط D. Giles لس آنجلس مبتنی بر بازیگر نقش اول مرد (با توجه به توییتر زیستی) دو معامله گر جو کارکنان مقابله با یک زن و اسکورت خود را از فروشگاه — اما نه قبل از او به شدت پرت سبد خالی بر روی زمین مانند یک کودک امواج انگشت در Giles’ دوربین و فریاد در بالای ریه ها او را “شما فکر می کنم این خوب است؟! شما یک f***ing حزب دموکرات خوک! همه شما!”

Trader Joe's Karen yelling
D. Giles/توییتر

“خانواده کارن نشان دادن در معامله گر جو” جایلز می گوید: در بخشی از یکی از این چهار فیلم او به اشتراک گذاشته شده به توییتر. “او ندارد و کسی ترک گفت و او است که با داشتن آن را.”

“من یک مشکل در تنفس!” unhinged کارن yells. “من نمی خواهد اجازه پوشیدن یک ماسک! پس هر کس آزار من به پوشیدن ماسک” او همچنان می گویند او به عنوان امواج انگشت او در به معنای واقعی کلمه هر کس در پرداخت با چشم احتمال نورد گرم را به پشت سر خود “شما بچه ها در حال نقض قانون فدرال! دریافت که — که در دوربین!”

“ما آن را کردم” جایلز retorts.

این کارن رویت صورت گرفت در روز افتتاحیه برای نام تجاری جدید معامله گر جو فروشگاه در شمال هالیوود و لس آنجلس فقط اتفاق می افتد به شماره 1 شهرستان hotspot برای COVID-19 در آمریکا با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز’ COVID-19 داشبورد لس آنجلس رتبه در بالا برای بسیاری از موارد تایید شده با 93,391 موارد به عنوان ماه ژوئن 27. کوک کانتی در ایالت ایلینوی در می آید دوم با 89,068 تایید موارد قبلی کانون ماریکوپا کانتی در ایالت آریزونا است 39,626 تایید کرد.

واکنش به معامله گر جو کارن نقطه در بیش از حد:

برخی حتی رد این ایده است که با پوشیدن ماسک های جراحی مانع مصرف اکسیژن یا افزایش CO2 مصرف:

“در حالی که استنشاق سطوح بالای دی اکسید کربن خطرناک است, این است که بسیار بعید است که اتفاق می افتد از پوشیدن پارچه ماسک صورت” کلینیک کلیولند گفت.

در آوریل CDC توصیه می شود که همه آمریکایی ها پوشیدن ماسک ، و در اوایل این ماه که به روز رسانی آن ماسک سیاست در حال حاضر نیز توصیه می کند هر کس پوشیدن ماسک در اماکن عمومی. در لس آنجلس به طور خاص شهردار اریک Garcetti صادر سفارش نیاز به Angelenos به سایش پوشش صورت زمانی که آنها در حال ترک خانه های خود و نزدیک خواهد بود افراد دیگر است. “پوشش صورت کمک به جلوگیری از گسترش ویروس و پوشیدن آنها در ایجاد یک لایه از حفاظت” دستور متحده است.

“همیشه انتخاب پوشش بیش از نه پوشش,” دکتر گفت: امیلی Landon بیمارستان اپیدمیولوژی و بیماری های عفونی پزشک متخصص در دانشگاه شیکاگو پزشکی است.

ما آن را کردم ؟

اطلاعات در مورد COVID-19 به سرعت در حال تغییر و ترسناک مامان متعهد به ارائه داده های اخیر در پوشش ما. با اخبار در حال به روز رسانی بنابراین اغلب برخی از اطلاعات در این داستان ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار. به همین دلیل ما در حال تشویق خوانندگان به استفاده از منابع آنلاین از محلی بهداشت عمومی ادارات ، مراکز کنترل بیماریو سازمان بهداشت جهانی به باقی می ماند به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>