تبادل وجوه معامله (Etf) ها بسیار ساده است در واقع.

در پایان این راهنما به شما همه چیز را می دانم که شما نیاز به بر روی آنها.

اول آنها چه هستند و چرا ما باید مراقبت کنیم ؟

آنچه که یک ETF و چگونه کار می کند ؟

یک ارزی صندوق (ETF) بسیار شبیه به یک صندوق شاخص.

بسیاری از آنها را در آهنگ های مختلف بازار یا شاخص. برخی از ما پیگیری و ذخایر جهانی است. دیگران پیگیری بخش های خاص مانند فن آوری های انرژی و کالا است. دیگران دنبال پول.

آنها به شما اجازه به راحتی سرمایه گذاری در یک سبد از انواع مختلف سرمایه گذاری (مانند سهام و اوراق قرضه ارز و املاک و مستغلات). آنها بسیار پایین تر از هزینه های صندوق های متقابل بیش از حد.

بزرگترین تفاوت از صندوق شاخص است که ETFs ذکر شده خریداری و فروخته شده در بورس اوراق بهادار. شما می توانید خرید ETFs مثل شما خرید سهام است. هر ETF یک نماد دارای صدای تیک تیک. به طور مشابه, آن, تغییرات قیمت در طول روز زمانی که بازار باز است. در مقابل یک صندوق شاخص ارزش تغییرات تنها در پایان روز.

یک ETF ساختار مانند یک صندوق شاخص اما معاملات مانند یک فرد سهام.

برای یک صندوق شاخص شما نمی توانید امکان استفاده از حرکات بازار در طول روز معامله. شما با قرار دادن خود دستور خرید در این پست می بینید چقدر ارزش آن در پایان روز.

ETFs شما اجازه تجارت در طول روز. این بدان معناست که شما می توانید با استفاده از تغییرات بازار با استفاده از ETFs.

من شخصا صرف زمان من در این. من می خواهم به جای چوب با شاخص بودجه از آنجا که من هیچ علاقه ای به معاملات روز.

اما اگر شما به دنبال یک راه برای تجارت شاخص در طول روز با استفاده از ETFs.

مزایای یک ETF

1. تنوع

یکی از مهم ترین مزایای استفاده از یک ETF تنوع است. با کلیک یک دکمه شما می توانید خود را چند سهام در یک بخش.

با خرید یک ETF شما در حال کاهش خطر خود را به عنوان آن اجازه می دهد تا شما خود را در یک سبد سهام از فقط یک یا دو شرکت.

2. شفافیت

صندوق منابع نشان داد یک بار در ماه. اما یک ETF است که نیاز به انتشار آن منابع در پایان هر روز.

3. راحتی و زمان

به عنوان ETFs در حال معامله در بورس و خرید و فروش آنها درست مانند خرید و فروش سهام. شما خود را ETF سهام لحظه ای که شما آنها را خرید. از سوی دیگر در یک متقابل یا صندوق شاخص شما می توانید واحد از این صندوق تنها در پایان روز. قیمت یک ETF تغییرات در طول روز زمانی که بازار باز اجازه می دهد شما را به خرید آن در قیمت شما می خواهید.

4. استراتژی

برای تمام اهداف عملی ETF عمل می کند مانند یک انبار. به همین دلیل شما می توانید کوتاه فروش, تجارت و معاملات روزانه و یا خرید آن را در حاشیه. شما حتی می توانید محل انواع سفارشات مانند یک سفارش محدود stop-loss و بازار سفارش.

5. هزینه ها و هزینه های

هزینه درجه یک ETF است که معمولا بسیار پایین و بسیار پایین تر از به طور فعال مدیریت وجوه متقابل.. پیشتاز S&P 500 ETF دارای یک هزینه نسبت 0.04% یکی از بالاترین نرخ های شما در هر جایی پیدا کنید.

6. حداقل سرمایه گذاری

بر خلاف برخی از وجوه شاخص ETFs ندارد و حداقل سرمایه گذاری مورد نیاز است. شما فقط نیاز به مقدار زیادی از پول در آن ETF تجارت هنگامی که شما آن را خرید.

اشکالاتی از یک ETF

1. هزینه های

شما باید برای نگاه در هزینه ها دقت کنید زیرا آنها می توانند تکثیر سریع و همچنین یک نقطه ضعف در حالی که سرمایه گذاری در ETFs.

برخی از brokerages شما شارژ خواهد شد یک کمیسیون هر بار که شما با خرید و فروش یک ETF. این هزینه می تواند به سرعت اضافه کنید. بیایید می گویند یک کارگزار اتهامات 9 دلار در هر تجارت است. اگر شما در حال سرمایه گذاری 1000 دلار در هر ماه به یک ETF کمیسیون خود را می سازد تا برای 0.90 درصد از سرمایه گذاری. که یک مقدار به پرداخت هر ماه جدا از هزینه نسبت ETF.

تخصصی ETFs همچنین می توانید هزینه های بسیار بالاتر از پایه ETFs که در مسیر یک شاخص اساسی. همیشه بررسی هزینه های قبل از چیدن جدید ETF.

2. نقدینگی

مثل همه سهام, قیمت یک ETF تغییرات با توجه به عرضه و تقاضا. این نتایج در برخی از ETFs نازک بودن داد و ستد در بازار سهام است. وجود دارد به سادگی ممکن است به اندازه کافی خریداران و فروشندگان است. این می تواند تبدیل به یک مشکل اگر شما می خواهید به یا خرید و فروش سهام ETF و هیچ کس مایل به فروش و یا خرید سهام از شما. با توجه به کمبود نقدینگی می تواند شما را مجبور به خرید بالاتر و فروش پایین تر از قیمت شما باید در ذهن داشته باشند.

یک راه حل به این نقطه ضعفی است که تنها به سرمایه گذاری در بزرگترین و محبوب ترین ETFs.

3. فعالیت بیش از حد

آن را به عنوان آسان برای خرید و فروش ETFs شما می توانید به یک عادت اغلب معاملات Etf. در حالی که در تلاش برای زمان بازار (چیزی که بیش از 90 درصد از پول حرفه ای مدیران موفق در) شما ممکن است در نهایت تحمیل از دست دادن. شما همچنین دندانه دار کردن یک دسته از معاملاتی هزینه ها و مالیات بر تجارت.

می توان آن را یک مزیت کمتری در دسترس است.

چگونه و از کجا به خرید و یا فروش ETFs

شما می توانید سرمایه گذاری در ETFs از طریق 401K خود را راث ایرا و حساب کارگزاری.

برای خود حساب بازنشستگی را بررسی کنید تا ببینید که بودجه شما در دسترس است. بسیاری از 401Ks باید مقدار زیادی از وجوه شاخص اما نمی ارائه هر گونه ETFs.

با پول اضافی شما می توانید همیشه خود را باز حساب کارگزاری و انتخاب ETFs که شما می خواهید. مورد علاقه من آنلاین کارگزاران TD Ameritrade, پیشتاز, و وفاداری.

در اینجا به صرفه جویی در پول نکته در حالی که سرمایه گذاری در ETFs: بسیاری از brokerages خود را ETFs که بر روی آنها شما شارژ خواهد شد یک کمیسیون.

برای مثال اگر شما خرید پیشتاز ETFs از خود پیشتاز حساب کارگزاری پیشتاز شما شارژ خواهد شد یک کمیسیون. وفاداری گسترش کمیسیون-رایگان ETFs سود برای بودجه های مختلف از بلکراک را iShares. TD Ameritrade 100+ کارمزد ETFs از SPDR, iShares و پیشتاز است. انتخاب کارگزاری با ETFs که شما می خواهید به تمرکز خواهد کرد که شما صرفه جویی در برخی از هزینه های معاملاتی.

امضای قرارداد با یک کارگزار ساده است و نمی تواند بیش از ده دقیقه. نگه داشتن حساب بانکی شما و کارفرما در اطلاعات مفید.

در اینجا یک راهنمای سریع برای باز کردن یک حساب کارگزاری:

  1. رفتن به کارگزاری وب سایت از انتخاب شما.
  2. کلیک بر روی “باز کردن یک حساب” را فشار دهید.
  3. درخواست برای یک فرد حساب کارگزاری’.
  4. پر کردن تمام اطلاعات مربوط به خودتان است.
  5. انتقال سپرده اولیه در این مرحله اگر کارگزار خود به آن نیاز دارد.
  6. به نظاره نشست و صبر کنید. تایید اطلاعات شما ممکن است در هر نقطه را بین 3 تا 7 روز است.
  7. کارگزار را در ارتباط با شما هنگامی که حساب خود را راه اندازی. تمام است که در سمت چپ در حال حاضر خود را خرید اولین ETF. هنگامی که حساب خود را تایید شده است به عنوان آسان به خرید چیزی از آمازون. نگاه کردن ETF شما می خواهید و سفارش به آن را خرید.

انواع مختلف ETFs در نظر بگیرید

بهترین بخشی از ETFs در مقدار مطلق انتخاب است که شما باید.

بدون توجه به آنچه شما می خواهید برای دریافت قرار گرفتن در معرض وجود دارد ETF برای آن است.

اما این انتخاب نیز می تواند طاقت فرسا است. با هزاران نفر از ETFs پیگیری تقریبا هر تصور دارایی آن ممکن است به نظر می رسد به چالش کشیدن را انتخاب کنید یکی از سمت راست. تجزیه و تحلیل فلج یک چیز واقعی است.

در اینجا برخی از انواع مختلف ETFs در نظر بگیرید.

گسترده در بازار ETF

بازار گسترده ETFs در مسیر شاخص مانند شاخص S&P500 داو جونز و یا نزدک.

برخی از ETFs آهنگ کل بازار آمریکا و بازار جهانی, بازار و مناطق خاصی در جهان است. من عاشق چنین ETFs به آنها اجازه می دهد شما را به یک دست کردن رویکرد در حالی که سرمایه گذاری در سراسر سهام بخش ها و کشورها.

به طور کلی بازار گسترده ETFs منفعل هستند در طبیعت و در نتیجه باید هزینه های پایین تر. من اکثریت قریب به اتفاق از نمونه کارها من در بودجه بود. شما می توانید بهترین عملکرد را برای پایین ترین هزینه.

صنعت خاص ETF

یک صنعت خاص ETF آهنگ اوراق بهادار در یک بخش خاص.

برای مثال بیایید می گویند شما فکر می کنم که بخش فن آوری در حال رفتن به انجام خوبی است اما نمی دانم که سهام به سرمایه گذاری در. در این صورت شما به سادگی می توانید سرمایه گذاری در بخش فن آوری ETF.

با سرمایه گذاری در یک صنعت خاص ETF شما می توانید تمرکز خود را محدود در یک بخش که شما فکر می کنم به خوبی انجام خواهد شد. با سرمایه گذاری در سهام در این بخش شما نیز حفاظت از خود در برابر شرکت های فردی است که انجام نشده.

سود سهام Etf

خوب سود سهام جذاب برای برخی از افراد به دلیل سازگار درآمد. سود سهام Etf است که تمرکز بر بالا و سازگار سهام پرداخت سود سهام می تواند یک خرید بزرگ.

وجود دارد انواع مختلف تقسیم سود ETFs. برخی نگاه فقط سهام سود سهام عملکرد در حالی که دیگران در نگاه قوام و آینده ظرفیت به پرداخت سود سهام. دیگران به سادگی ردیابی سود سهام شاخص مانند شاخص Dow Jones ما را انتخاب کنید سود سهام شاخص است.

در اکثر موارد من نمی خواهد نگران باشید در مورد اضافه کردن سود سهام-سهام خاص به نمونه کارها خود را. وجود دارد معمولا قیمت حق بیمه به صورت جریان وجوه نقد در مقایسه با فروش سهام به تولید پول نقد برای خودتان.

ETFs در اوراق قرضه

سرمایه گذاری در اوراق قرضه است یک ایده عالی به عنوان اوراق قرضه کاهش خطر نمونه کارها خود را. اوراق قرضه بازده به طور سنتی رفته تا زمانی که بازده سهام رفته اند.

وجود دارد ETFs در اوراق قرضه برای ما اوراق قرضه جهانی اوراق قرضه دولتی و اوراق قرضه شرکت.

کالا ETFs

سرمایه گذاری در طلا, گاز و محصولات کشاورزی ممکن است به نظر می رسد دشوار است. اما کالا ETFs آن را آسان. سرمایه گذاری در کالاها بیشتر می توانید تنوع بخشیدن به پرتفوی خود را.

اکثریت کالا ETFs نمی خرید کالای فیزیکی اما استفاده از derivate قرارداد حمایت فیزیکی کالا. برخی از ETFs در مسیر یک گروه از کالاها در حالی که دیگران به دنبال تنها یک کالا. این SPDR Gold سهام (GLD) و iShares نقره ای اعتماد (SLV) بزرگترین طلا و نقره ETFs بود. این است که احتمالا ساده ترین راه برای به دست آوردن قرار گرفتن در معرض کالا است.

ارز ETFs

ارز ETFs به شما ارائه فرصتی برای سود زمانی که ارزهای خارجی حرکت نسبت به دلار آمریکا.

مگر اینکه شما یک زمان طولانی وسواس با بازار فارکس, من می خواهم برای جلوگیری از این در اکثر موارد. تجارت ارز خارجی است برای ضعف قلب نیست.

املاک و مستغلات ETFs

املاک و مستغلات ETFs به طور عمده سرمایه گذاری در املاک و مستغلات سرمایه گذاری تراست (REITs) و شرکت املاک و مستغلات.

REITs, طبیعت متنوع هستند. اما بسیار به ندرت شما پیدا کردن یک REIT سرمایه گذاری در انواع خاصی از خواص. که در آن REIT ETFs در آمده است. وجود دارد گزینه های برای هر نوع از املاک و مستغلات, شما احتمالا می خواهید به سرمایه گذاری در. این یک راه بسیار خوبی برای سرمایه گذاری در انواع مختلف REITs به راحتی.

آیا می دانید درآمد بالقوه خود را?

من پتانسیل درآمد مسابقه و دریافت گزارش های سفارشی خود را بر اساس نقاط قوت منحصر به فرد و کشف چگونه برای شروع به ساختن پول اضافی در عنوان کمی تا یک ساعت.

شروع مسابقه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de