تایسون با هشدار نسبت به کمبود گوشت با توجه به Covid

ایلین Cromie/گتی این اثر حذفی برای گیاهان پردازش کشاورزان و فروشنده است که احساس در سراسر کشور تایسون غذاها

توسط ETELARESANKHABAR در 8 اردیبهشت 1399
meat-shortages
ایلین Cromie/گتی

این اثر حذفی برای گیاهان پردازش کشاورزان و فروشنده است که احساس در سراسر کشور

تایسون غذاهای جهان دومین گوشت, و هشدار داده است که "میلیون ها پوند از گوشت" به زودی ناپدید می شوند از زنجیره تامین به عنوان گیاهان پردازش مواد غذایی در ادامه به نزدیک به اجازه می دهد برای coronavirus تست (یا به دلیل شیوع).

"عرضه مواد غذایی و زنجیره ای در حال شکستن است" رئیس جان تایسون گفت: در یک صفحه کامل آگهی منتشر شده دیروز در نیویورک تایمز. کشاورزان ندارد و در هر نقطه خود را به فروش دام تایسون گفت که در نتیجه "میلیون ها نفر از حیوانات — جوجه ها و خوک و گاو" خواهد بود که "بدون جمعیت به دلیل بسته شدن از ما امکانات پردازش."

شواهدی وجود دارد این اتفاق می افتد در حال حاضر. سی ان ان گزارش داد در مزارع دلاور و مریلند "انسانی کشتار" دو میلیون جوجه ها به دلیل کمبود کارکنان در نزدیکی گیاهان پردازش.

تایسون نیست فقط عمده گوشت پردازنده است که مجبور به بستن درهای خود را. JBS ایالات متحده آمریکا و Smithfield مواد غذایی نیز تا به حال به چندین گیاهان به دلیل coronavirus موارد باید افزایش یافت در هفته های اخیر. JBS بود فقط یکی از دو گوشت خوک گیاهان پردازش در مینه سوتا به دلیل کارکنان آزمایش مثبت است. وقتی این اتفاق می افتد وجود دارد هیچ جایی برای کشاورزان به فروش دام و یا تولید.

به گفته نیویورک تایمزبیش از 5,000 گوشت و مواد غذایی-پردازش کارگران در ما آلوده شده اند و یا در معرض ویروس و 13 فوت کرده اند.

عرضه مواد غذایی و زنجیره ای در حال حاضر آویزان در تعادل ظریف. این که می گویند وجود دارد کمبود مواد غذایی بلکه بدون هماهنگی ملی برای دریافت مواد غذایی که در آن نیاز به. در برخی از مناطق کشور وجود فراوانی عرضه و دیگران عظیم تقاضا اما هیچ چیز به من بدهید.

این همه گیر و در نتیجه تعطیلی رستوران ها و مدارس و کسب و کار هستند و نه فقط تأثیر گوشت زنجیره تامین است. با توجه به NPR لبنی و کشاورزان در ویسکانسین و مینه سوتا و گرجستان مجبور به تخلیه هزاران گالن شیر (بدون در مدارس و یا رستوران ها به فروش) و در فلوریدا گیاهی تولید کنندگان مجبور به ترک مزارع گوجه فرنگی رسیده, زرد کدو و خیار.

"ما نمی توانیم انتخاب تولید اگر ما نمی توانیم آن را به فروش برساند چرا که ما نمی توانیم حقوق و دستمزد هر هفته می گوید:" کیم Jamerson در فلوریدا گیاهی رشد می کند. "ما باید به پاره 'اونا تا. فقط پاره کردن سبزیجات زیبا که واقعا می تواند در جای دیگر به مواد غذایی بانک ها و بیمارستان ها و خانه استراحت." مواد غذایی خرده فروش Publix در تلاش است تا سهم خود را با خرید برخی از تولید از مزارع در جنوب شرقی و اهدای آن به تغذیه امریکا بانک های مواد غذایی, اما این است که یک بقال در یک بخشی از ما بسیار بزرگ کشور است.

"وجود خواهد داشت عرضه محدود محصولات ما در دسترس در فروشگاه های مواد غذایی تا زمانی که ما قادر به بازگشایی امکانات ما که در حال حاضر بسته" تایسون گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب