دو تا از بزرگترین ایتالیا قایق بادبانی سازندگان بنا به گزارش ادغام

میلان Finanza امروز گزارش داد که Sanlorenzo یکی از ایتالیا بزرگترین قایق بادبانی سازندگان است که دستیابی به یک سازنده Perini ناوی. کسب خواهد به Sanlorenzo یکی از قوی ترین قایقرانی ترجمه شده مارک در حالی که ارائه ثبات مالی برای Perini ناوی.

این مقاله گزارش شده است که Perini ناوی را بازسازی بدهی های خود را طبق ماده 182 قانون ایتالیایی. هنگامی اتفاق می افتد که یک پدر و مادر جدید شرکت تاسیس خواهد شد.

Sanlorenzo را کنترل حدود 70 درصد از سهام با توجه به مقاله در حالی که کمک 33 میلیون دلار (30 میلیون یورو) برای تامین مالی عملیات. این Tabacchi که امضا توافق نامه در سال 2018 به دست آوردن یک 49.9 درصد سهام در Perini ناوی برگزار خواهد شد 30 درصد سهام خود در شرکت جدید در حالی که کمک 11 میلیون دلار (10 میلیون یورو) برای عملیات.

Sanlorenzo

Sanlorenzo اخیر راه اندازی 210-پا Attila است یک مثال خوب از گسترش آن به همیشه بزرگتر ترجمه شده بخش. Sanlorenzo

Perini ناوی ساخته شده است که معروف قایقرانی superyachts مانند 289-پا شاهین مالت و 197 فوت هفتتا به حال به اطلاع عموم مشکلات مالی از زمان رکود بزرگ. با وجود آن که با نام تجاری همچنان به جذب بسیاری از پیروان. در سپتامبر گذشته به موناکو قایق بادبانی نشان می دهد شرکت در گزارش سفارش کتاب به ارزش $176 میلیون (€160 میلیون) با هفت قایق بادبانی در حال ساخت است.

Sanlorenzo شده است به شدت در حال گسترش بیش از دهه گذشته تحویل 103 ترجمه شده پروژه های در آن زمان. قبل از Covid-19 آن برنامه ریزی شده بود به ارائه یکی دیگر از 24 قایق بادبانی این سال است. ایتالیایی سازنده رفت و در سال 2019. در سال گذشته برای آن گزارش خود را قوی مالی سال تا کنون با فروش خالص 500 میلیون دلار (€455 میلیون) تا 39.3 درصد از سال 2018 است. این شرکت شده است محصول خود در حال گسترش خطوط به حال بزرگتر قایق ها و همچنین به دست آورد Bluegame نام تجاری در سال 2018 است.

Sanlorenzo که بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر در مورد کسب در ماه مارس گفت که آن را به حال سفارشات بیش از $549 میلیون (€500 میلیون). Perini ناوی آن را نوع دیگری از قایق بادبانی برای supeyacht بخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im