دو(ish) سازمان دیده بان را نشان می دهد در حال آمدن به سوئیس و چین

با وجود این هرگز پایان دادن به گمانه زنی که کلاه مفهوم تجارت نشان می دهد مرده است, سازمان دیده بان صنعت همچنان به پیدا کردن راه هایی برای reconceive و یا دوباره آنها را. در روز پنج شنبه, به تماشای & عجایب—یک مصرف کننده رو به تماشای رویداد آغاز شد که در هنگ کنگ به دنبال میامی و در حال حاضر نام های سالانه و دیرینه, Salon International de la Haute Horlogerie (SIHH) امر تجارت در ژنو اعلام کرد که از آن خواهد شد از رفتن به شانگهای در ماه سپتامبر. این خبر آمد بیشتر یا کمتر به طور همزمان با Baselworld اعلام آن است که تغییر علامت تجاری خود را به عنوان HourUniverse برای مارس 2021.

در شانگهای, به تماشای & شگفتی خواهد میزبان به 11 برندها در غرب بوند هنر مرکز از تاریخ 9 سپتامبر از طریق سپتامبر 13. این شرکت در حضور هستند عمدتا ریشمون متعلق به بسیار شبیه به آن نشان می دهد در ژنو از جمله A. Lange & Söhne و ساعت vacheron Constantin به IWC و Roger Dubuis. از آن خواهد شد فقط دعوت برای خرده فروشان را فشار دهید و مشتریان.

سالن برگزار خواهد شد راه اندازی محصول و پانل در حالی که آزمایشگاه خواهد بود یک ویترین برای نوآوری های جدید و فن آوری. نیز وجود خواهد داشت یک کارگاه مکانیکی سازمان دیده بان جنبش و یک گالری که در آن صنعتگران و ساعت ساز را قرار داده مهارت های خود را بر روی صفحه نمایش.

در همین حال مبارزه نمایشگاه Baselworld که تصور می شد مرده در آب در حال برنامه ریزی برای احیای خود را به عنوان HourUniverse که مانند ساعت و شگفتی را به یک پلت فرم دیجیتال در علاوه بر این به زندگی می کنند نشان می دهد. و مانند اصلی, به تماشای & شگفتی مفهوم آن نیز قصد دارد به مصرف کننده رو. “مفهوم جدید است B2B2C نقطه جلسه که در مکان مشتری در قلب تمرکز خود را معکوس منظور از گذشته” به MCH که صاحب Baselworld در بیانیه ای گفت:. “کل پلت فرم است که فکر شده و طراحی شده در اطراف مشتری می باشد. این امر در مورد تمام بازیکنان از زنجیره توزیع سنتی و خرده فروشان آنلاین از جمله کسانی که از CPO (certified pre-owned).”

آن است که به جای برنامه ریزی شده در ماه آوریل سال آینده در حدود همان زمان به عنوان ساعت و شگفتی ژنو اگر چه تاریخ دقیق هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده است. دومی در اصل قرار است به اتفاق در سوئیس مارس 25 تا 29 آوریل سال جاری برگزار شد اما به عنوان یک ویترین دیجیتال به جای آن با توجه به Covid-19 شیوع.

قبل از این ساعت & شگفتی اطلاعیه تنها در شخص دیده بان نشان می دهد در دفتر ثبت دعاوی حقوقی برای سال 2020 در پی همه گیر شد, ژنو, سازمان دیده بان روز; نشان می دهد که برگزار خواهد شد در آن اسم شهر از اوت 26-29. برندهای شرکت کننده در این نمایش عبارتند از Bulgari, H. موزر & Ciel, MB&F, Ulysse Nardin و Breitling به نام تنها تعداد کمی از 16 در فهرست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>