توییتر مکان های هشدار دهنده در مغلوب ساختن پیشی جستن جیر برای ‘ستایش خشونت’


donald-trump-tweet-violation-1
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن/توییتر

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در مورد تیراندازی به معترضان در مینیاپولیس. توییتر مخفی جیر و هشدار داد که خوانندگان آن “ستایش خشونت”

توییتر شده است رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه پلت فرم رسانه های اجتماعی. او آن سال با شروع قبل از سال 2016 انتخابات به تجمع خود پایه به گسترش اطلاعات غلط و ظالمانه tirades در برابر مردم او درک می شود دشمنان خود را. اما این هفته در راه های متعدد پلت فرم شروع به برگزاری جمهور پاسخگو برای کلمات خود را. اخیرا آن را مخفی یکی از توییت خود از اوایل صبح امروز در پشت یک هشدار است که آن را می شکند توییتر قوانین “ستایش خشونت است.”

پس اعتراضات و شورش و غارت در مینیاپولیس بیش از مرگ جورج Floyd — گزارشی که خفه توسط یک افسر پلیس با سابقه خشونت — مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی یک هشدار به کسانی که در این شهر ادامه داد که در اعتراض به Floyd مرگ و خشونت پلیس و خشونت.

“این اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید, و من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد,” او نوشت. “فقط صحبت کرد و به فرماندار Tim Walz و به او گفت که نظامی است با او تمام راه را. هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود. با تشکر از شما!”

اما او هشدار داد که, معترضان خواهد بود به ضرب گلوله کشته شد به سرعت متوجه شده توسط توییتر. رسانه های اجتماعی پلت فرم مخفی مغلوب ساختن پیشی جستن جیر پشت یک هشدار است که می خواند: “این صدای جیر جیر نقض توییتر قوانین مورد ستایش خشونت است. اما توییتر تعیین کرده است که آن را ممکن است در منافع عمومی برای صدای جیر جیر به در دسترس باقی می ماند.”

توییت نبود حذف شد از پلت فرم. خوانندگان هنوز هم می توانید از طریق کلیک کنید هشدار به خواندن آن — چیزی توییتر برای توییت از سیاستمداران و مقامات دولتی که نقض قوانین خود را.

این دومین بار در این هفته است که توییتر اقدام در برابر تهمت حساب میشه. پیش از آن در هفته پلت فرم اضافه شده واقعیت چکرز به چند رئیس جمهور توييتها و هشدار داد که اظهارات که رای گیری از طریق پست باعث گسترده رای دهندگان تقلب شد “گمراه کننده” به خوانندگان. دوباره صدای جیر جیر خود را هنوز هم باقی مانده قابل خواندن در توییتر.

در پاسخ به تهمت صدور یک فرمان اجرایی با هدف قرار دادن سایت های رسانه های اجتماعی — و singling از توییتر به طور خاص. در سفارش خود را به نام او رسانه های اجتماعی “یکی از بزرگترین خطرات” آزادی بیان “در تاریخ آمریکا است.” که بسیار تکان دهنده تغییر دیدگاه از یک رئیس جمهور است که کاملا شناخته شده برای خود را پرکار استفاده از توییتر. صرف نظر کارشناسان حقوقی می گویند این احتمال وجود دارد تا کنگره — نه به دستور ریاست — برای تغییر قوانین که مربوط به سیستم عامل رسانه های اجتماعی’ مسئولیت برای آنچه کاربران خود ارسال, است که چه تهمت اقدام به هدف با سفارش خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im