مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع Trolled توسط Infinite و K-Pop ستان

Jabin Botsford/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ خود, هوای آزاد, سخنرانی لغو شد تاریخ و زمان آخرین دقیقه با توج

توسط ETELARESANKHABAR در 1 تیر 1399
MAGA-Trump-supporter-alone-in-stands
Jabin Botsford/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ

خود, هوای آزاد, سخنرانی لغو شد تاریخ و زمان آخرین دقیقه با توجه به حضور کم بیش از حد

مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد کمپین تجمع در BOK مرکز در تولسا دیروز برای اولین بار پس از coronavirus بیماری همه گیر. پس از لاف زدن که وجود دارد بیش از یک میلیون بلیط درخواست تعداد واقعی در حضور به مراتب کمتر است. برخی از K-pop و Tik Tok کاربران گفت: آنها تا حدی مسئول است.

Infinite کاربران و طرفداران موسیقی پاپ کره ای می گویند که آنها ثبت نام به طور بالقوه صدها هزار بلیط برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع به عنوان یک شوخی نیویورک تایمز گزارش داد. هنگامی که مبارزات انتخاباتی خود توییتی در اوایل ماه ژوئن است که مردم می توانند ثبت نام برای بلیط رایگان به تجمع, K-pop fan حساب مشترک اطلاعات با پیروان خود درخواست از آنها برای ثبت نام و نه نشان می دهد.

ظاهرا این کار کرده است.

"آن عمدتا از طریق Alt Infinite — ما آن را نگه داشته در آرام جانبی که در آن مردم با انجام شوخی و بسیاری از فعالیت" گفت: YouTuber دانیل الیاس که خرید یک بلیط. "K-pop توییتر و Alt Infinite خوب داد که در آن آنها گسترش اطلاعات میان هر یک از دیگر بسیار به سرعت. آنها همه می دانیم الگوریتم و چگونه آنها می تواند افزایش ویدئوها به جایی که آنها می خواهند."

بسیاری از کاربران از حذف پست های خود را پس از 24 تا 48 ساعت در سفارش به پنهان کردن خود را برنامه ریزی و نگه داشتن آن از پخش به جریان اصلی اینترنت است.

"اکثر کسانی که آنها را ساخته آنها را حذف پس از اولین روز از آنجا که ما نمی خواهم تهمت کمپین برای گرفتن باد" دانیل گفت. "این بچه ها هوشمند هستند و آنها فکر همه چیز است."

عرصه که دارای 19,000 نبود به ظرفیت پر شده و نشان دادن تصاویر صندلی خالی در بالای عرشه و ایستاده-اتاق تنها منطقه ای نزدیک به مرحله. خارج سرریز که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی شد به صحبت با هواداران از قبل لغو شد برای عدم شرکت کنندگان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی تیم Murtaugh سرزنش معترضان برای پایین مردم در انتخابات ادعا معترضان مسدود شده و دسترسی به آشکارسازهای فلزی بنابراین مردم نمی تواند وارد محل برگزاری. "رادیکال معترضان همراه با یک یورش بی امان از رسانه ها اقدام به ترساندن خاموش رییس جمهور, حامیان" Murtaugh گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی پیش از آن در هفته است که معترضان برخورد خواهد شد اگر مشکلات وجود دارد. "لطفا درک شما را درمان نمی شود مثل شما شده اند در نیویورک و سیاتل یا مینیاپولیس. از آن خواهد شد بسیار متفاوت است!" او نوشت: صبح جمعه.

یک زن گفت: او تا به حال یک بلیط برای مغلوب ساختن پیشی جستن رویداد و با پوشیدن پیراهن هایی که "من نمی توانم نفس بکشم" بود و دستبند و جسمی از حذف این اساس به درخواست کمپین کارکنان Buzzfeed گزارش شده است.

وجود دارد برخی از جزئی دیگر حوادث بین مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان و فعالان خارج از BOK, مرکز, اما وجود دارد هیچ اصلی درگیری های خشونت آمیز در این منجر به این رویداد است.

هر چند تهمت نمی ذکر است جورج فلوید یا Juneteenth در طول ساعت-سخنرانی طولانی او می گویند او می خواهم "انجام می شود بیشتر برای جامعه سیاه و سفید در چهار سال از جو بایدن انجام داده است و در 47 سال است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de