مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند کاخ سفید معترضان با “سگ باطل و شوم ترین سلاح’


protests-white-house-trump
اریک BARADAT / AFP

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی خطر انداختن معترضان در خارج با کاخ سفید با “سگ باطل” و “شوم سلاح”

در جمعه 29 مه سال 2020 شهروندان در سراسر کشور جمع آوری شده در شهرستانها عمده در سراسر آمریکا در اعتراض به خشونت پلیس در پی مرگ غم انگیز جورج فلوید. اما به عنوان معترضین در زمان به کاخ سفید چمن رئیس جمهور تهمت نشسته داخل tweeting و تهدید جمعیت با “سگ باطل و شوم ترین سلاح است.”

نه حتی دو ساعت پس از توییتر پرچم یکی از رئيس جمهور توييتها برای “ستایش خشونت” (او اظهار داشت که شهروندان مینیاپولیس خواهد بود اگر آنها را متوقف نمی کند “غارت”) رئیس جمهور دو برابر کردن ننگین توییتر ولگردی و قانونی شکنی صبح روز شنبه گفتن آمریکایی ها که سرویس مخفی بود “فقط در حال انتظار برای اقدام” در جریان تظاهرات در شب جمعه.

یاسین Ozturk/Anadolu Agency طریق گتی ایماژ)
الکس ونگ/گتی ایماژ

“کار بزرگ شب گذشته در کاخ سفید ایالات متحده [سرویس]. آنها نه تنها کاملا حرفه ای اما بسیار سرد است. من در داخل, تماشای هر حرکت و نمی توانست احساس امن تر. به آنها اجازه دهید ‘از معترضان فریاد & بیهوده گویی تا آنجا که آنها می خواستند اما هر زمان که کسی….بیش از حد شاد و خرم و یا خارج از خط آنها را به سرعت پایین آمده و بر آنها سخت نمی دانستم چه ضربه آنها را. خط مقدم جایگزین شد با عوامل مانند سحر و جادو” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در صبح روز شنبه.

نه تنها او تضعیف قاره را فریاد برای عدالت اجتماعی اما مغلوب ساختن پیشی جستن — یک بار دیگر — با توسل به خشونت و بلاغت با تهدید به انتشار “سگ باطل” بر روی آمریکایی ها به ظاهر غافل از این کشور سابقه غم انگیز با سگ های پلیس در طول جنبش حقوق مدنی.

“هیچ کس نمی آمد نزدیک به نقض حصار. اگر آنها به حال آنها خواهد…شده اند و با استقبال ترین سگ باطل و شوم ترین سلاح های من تا کنون دیده اند” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “این زمانی است که مردم می شده اند و واقعا به شدت صدمه دیده است حداقل.”

او سپس به توصیف چگونگی “بسیاری از عوامل سرویس مخفی [شد] فقط در حال انتظار برای عمل” و چگونه جوانتر عوامل “عشق” که در جلو-خطوط.

او پس از آن, توییتی که امشب است “MAGA شب در کاخ سفید” ظاهرا تشویق برخی از شکل مبارزه و اعتراض و تکیه در — دوباره — به شعارهای قوی و گفت که شهردار یعقوب فری مینیاپولیس باید “سخت و مبارزه است.”

پس از فلوید مرگ در دوشنبه 25 مه سال 2020 اعتراضات پیاپی در شهرهای سراسر آمریکا به عنوان کشور شریکی برای زندگی خود و تقاضای اقدام در برابر این بیماری همه گیر از خشونت پلیس و نژادپرستی در آمریکا و تظاهرات مسالمت آمیز را تبدیل به خشونت پلیس کاهش یافته است گاز اشک آور و با استفاده از گلوله های لاستیکی بر روی جمعیت. روز جمعه افسر کشته فلوید توسط دو زانو بر گردن او دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس. سه دیگر افسران که ایستاده بود به عنوان فلوید درگذشت هنوز به شارژ می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im