مغلوب ساختن پیشی جستن سهام نظر خود را در مورد مدارس باز در پاییز که هیچ یک از خواسته برای


donald-trump-school-reopen
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن/توییتر

به معنای واقعی کلمه هیچ یک از خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن نظر در مورد اینکه آیا مدارس باید باز این سقوط اما که نمی شود او را از دادن آن

متحده شروع به حرکت به جلو با به اشتراک گذاری ایده های خود را و برنامه ریزی برای چگونگی 2020-2021 سال تحصیلی را نگاه میان مداوم coronavirus بیماری همه گیر. در حالی که با توجه به خانواده خود و گزینه های آن را به شما رخ می دهد به تعجب آنچه که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک مرد با صفر تخصص در مورد این موضوع تا به حال به می گویند ؟ اما او خود مروارید حکمت به هر حال.

“مدارس باید باز در پاییز!!!” رئیس جمهور فریاد می زد در تمام کلاه در توییتر امروز. منظورم این است که بسیار بر روی نام تجاری برای او — به معنای واقعی کلمه فریاد خود را بی سواد نظر به عنوان اگر آن را نه تنها واقعیت اما اعلام نمی شود زیر سوال برد.

چه رئیس جمهور گم شده است در اینجا با احمق blurting و عدم وجود کل از نکات دقیق وظریف است که چقدر وجود دارد که به در نظر گرفتن قبل از باز شدن مدارس این سقوط. در واقع مدیران و معلمان سراسر کشور با داشتن که بحث به عنوان ما صحبت می کنند و رک و پوست کنده هیچ یک از امکانات مناسب برای دانش آموزان, پدر و مادر خود و یا معلمان و کارکنان. بسیار وجود دارد به نظر ما شکل از چگونه به حرکت به فرزندان ما آموزش و پرورش اواسط همه گیر اما به معنای واقعی کلمه فریاد که مدارس “باید” باز این پاییز است که در مورد به عنوان مفید به عنوان های یک گاو نر.

چیزی که علمی داوران است که هنوز هم بسیار در چگونه به راحتی بچه ها قادر به گسترش ويروس جديد به بزرگسالان که از نظر آماری نشان داده شده است به رنج می برند آن اثرات بد به مراتب بیشتر از جمعیت جوان. که است که می گویند که بچه ها عاری از خطر — تعدادی از موارد نگران کننده بیماری التهابی احتمالا مربوط به COVID-19 ظهور کرده اند در کودکان و تا کنون پزشکان در حال تلاش برای آن را کشف کردن.

با بسیاری از ناشناختهها و تحت اللفظی زندگی در خطر است, آن را به نظر می رسد کمی… من نمی دانم blindingly نادان کوته بینانه و خطرناک فقط فریاد که مدارس باید باز در پاییز. آه و PS: فراموش نکنید که سقوط — من در جنوب زندگی می کنند و منطقه ما شروع تاریخ میله میله برای اوایل آگوست. به عنوان COVID موارد در برخی از ایالت های جنوبی (از جمله من) در ادامه به موشک وار رفتن آن را سخت به تصور کنید که چگونه ما بچه ها و معلمان خود را با خیال راحت بازگشت به کلاس درس به صورت حضوری آموزش به سختی یک ماه زمان است.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر نمی رسد از راه دور نگران میشم! که فقط عالی است من به عنوان حلال و از دست دادن خواب در حالی که وزن خطرات و مزایای هر کدام از نگه داشتن بچه های مدرسه من خانه جدا شده و به تنهایی و یا ارسال آنها را برای فرد آموزش (منطقه ما ارائه شده است که هر دو گزینه) که در آن آنها ممکن است در معرض ویروس ساخت خود و یا من و همسرم (یا همه ما!) به طور جدی بیمار است.

خط پایین مغلوب ساختن پیشی جستن به tweeting به طور کامل از این مدعی مزخرف مسخره است و او را به وضوح pandering به پایگاه خود را در حالی که با توجه به آنچه بازگشت کامل به مدرسه به معنای برای همه درگیر. آن به عنوان جای شگفتی نیست که عاشق در ارشد به نظر نمی رسد به یک گه در مورد ایمنی و سلامت از میلیون, اما آن را حتما خوب خواهد بود اگر او انجام داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>