مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او مالاریا مصرف دارو هیدروکسی کلروکین هر روز


donald-trump-taking-drug-hydroxychloroquine
داگ میلز/گتی

مغلوب ساختن پیشی جستن به او می گوید مصرف روزانه هیدروکسی کلروکین برای محافظت از خود در برابر coronavirus

این هفته به عنوان بیشتر و بیشتر متحده بازگشایی با وجود تعداد رو به رشد از coronavirus موارد در بسیاری از ایالات متحده, رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او به مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین هر روز. این در برابر هشدارهای از خود دولت است که این دارو نشان داده نشده است به طور موثر در درمان یا جلوگیری از coronavirus و که آن را می تواند به طور بالقوه کشنده عوارض جانبی.

به گزارش آسوشیتد پرستهمت به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه که او شده است مصرف این دارو همراه با یک مکمل روی, هر روز “برای حدود یک هفته و نیم در حال حاضر.” این می آید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن صرف هفته استفاده روزانه خود را coronavirus جلسات مطبوعاتی به فشار هیدروکسی کلروکین به عنوان یک “درمان معجزه آسا” برای coronavirus به دلیل خواص ضد ویروسی آن است که آن را موثر در پیشگیری از مالاریا. تعدادی از آزمایشات بالینی آزمایش این دارو در برابر COVID-19 و شده اند وجود دارد هیچ یافته است که نشان می دهد آن را با این نسخهها کار به همان شیوه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: خبرنگاران جمع در روز دوشنبه که دکتر را نشان می دهد او را هیدروکسی کلروکین اما او آن را درخواست خود را از کاخ سفید پزشک.

“من شروع به مصرف آن, چون من فکر می کنم این خوب است,” او گفت:. “من شنیده ام بسیاری از داستان های خوب.”

تهمت نیز اخراج سوالات خبرنگاران در مورد عوارض جانبی و گفت: “همه من می توانم به شما بگویم این است که تا کنون من به نظر می رسد خوب است.”

در ماه گذشته صادر شده FDA هشدار در مورد مواد مخدر گفت: باید استفاده نمی شود به عنوان یک درمان تجربی و یا پیشگیرانه دارو برای COVID-19 خارج از محیط بیمارستان که در آن بیماران می توانند از نزدیک بررسی شود چرا که برخی از بیماران در آزمایشات بالینی با تجربه ریتم قلب مشکلات است که می تواند به راحتی منجر به مرگ شود.

متخصصان پزشکی و دیگر سیاستمداران انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات. پزشکان در سراسر ایالات متحده پاسخ داد و در مصاحبه که تصمیم خود نبود بر اساس هر صدای علوم پزشکی و مصرف هیدروکسی کلروکین روزانه بدون نظارت کارکنان بیمارستان است, pretty جهانی یک ایده بد است.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر نیز صحبت کرد.

“شاید او واقعا نه گرفتن آن را به این دلیل که رئیس جمهور دروغ در مورد همه چیز مشخص” شومر گفت: در طول یک ظاهر در MSNBC. “من نمی دانم که آیا او در حال شکل گرفتن آن است یا نه. من می دانم که او گفت: او در حال شکل گرفتن آن است که آیا او یا نه بی پروا بی پروا بی پروا.”

قبلا تهمت پیشنهاد در یک نشست خبری که تزریق مواد ضد عفونی کننده ممکن است یک درمان برای کوروناویروس. سم و کنترل بهداشت عمومی خطوط تماس ویژه شد و سپس سیل اشتباه تماس گیرنده و شرکت هایی مانند Clorox و جزر و مد تا به حال به موضوع اظهارات التماس مردم به مصرف یا تزریق محصولات خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از آن گفت: کسانی که سخنان او بودند “طعنه آمیز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im