مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او نمی تواند تماشای تمام, 8 دقیقه جورج فلوید تصویری


Donald Trump
SAUL لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نمی تواند تماشای فیلم کامل ضبط جورج فلوید بازداشت: “چه کسی می تواند دیده بان که ؟

در چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه رادیو فردا برای بحث در مورد پلیس اصلاحات. در طول مصاحبه تهمت اعتراف کرد که او نمی تواند از طریق تمام فیلم از جورج فلوید گرفتن بازداشت شده توسط پلیس.

“جورج فلوید مورد چیزی گفته شود. من به تماشای آن. من واقعا نمی توانست تماشای آن برای مدت طولانی است که یک دوره از زمان آن بیش از هشت دقیقه است. که می تواند سازمان دیده بان که بود؟” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد.

ضبط ویدئو است هولناک و دلخراش. آن چه در نهایت مشتعل یک کشور گسترده اعتراض علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند و تماس به صورت واقعی و عملی را تغییر دهید.

همانطور که می دانیم این ویدئو نشان می دهد افسر پلیس, Derek چوین زانو در Floyd گردن برای حدود نه دقیقه. فلوید, گزارشی از آن آغاز می شود التماس برای زندگی خود گفتن افسر او نمی تواند نفس بکشد. فلوید که شروع به از دست دادن هوشیاری تماس برای مادر خود را. حتی اگر فلوید می شود بی چوین در ادامه به زانو زدن در گردن او.

این است که به دور از تهمت ساخته شده نامناسب و غیر حساس اظهارات, اما آن را هنوز هم تکان دهنده با اینحال به تماشای رئیس جمهور ایالات متحده ادعا می کنند که آن را بیش از حد دشوار برای او را به تماشای یک ویدئو از یک مرد سیاه و سفید در مواجهه با خشونت پلیس چیزی اتفاق می افتد که راه بیش از حد اغلب ما در زمان نظام حقوقی.

مردم در پاسخ به تهمت بیانیه در مورد عدم توانایی خود را برای تماشای این ویدئو با یک کاربر نوشتن “@realDonaldTrump می گوید: “چه کسی می تواند دیده بان که ؟ اگر تهمت احساس بی میل داشتن به تماشای آن برای مدت طولانی است که تصور کنید که چگونه کسی که با داشتن آن اتفاق می افتد به آنها احساس می شود.”

دیگری در توئیتر خود نوشت: “یک رئیس جمهور واقعی را پخش نوار و آدرس هر گونه نگرانی در مورد ماهیت خشونت پلیس در این کشور در سمت راست.”

با توجه به سی ان انتهمت هنوز به دیدار, مینیاپولیس, اجازه دهید به تنهایی صحبت با فعالان و معترضان که خواستار عدالت است. مغلوب ساختن پیشی جستن حتی بازدید هایی فلوید ، ظاهرا مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت با خانواده از طریق تلفن اما فلوید برادر Philonise فلوید اعلام کرد که مکالمه خود را “مختصر و یک طرفه.”

“او به من فرصتی برای حتی صحبت می کنند. آن سخت بود. من در تلاش بود به صحبت کردن با او, اما او فقط نگه داشته و مانند هل دادن من مانند “من نمی خواهم به شنیدن آنچه که شما در حال صحبت کردن در مورد” Philonise گفت.

بعد از آن در مصاحبه با فاکس نیوزتهمت متحده که چوین “تا به برخی از مشکلات بزرگ” اضافه کردن “من فقط یک گروه از بالا کلانترها و اجرای قانون مردم در کشور است و هیچ کس را چسبیده بود تا برای آنچه که او انجام داد.”

اما دقیقا همان چیزی است که مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک پاسخ به اخیر خشم بیش خشونت پلیس علیه سیاه جامعه? مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا پلیس اصلاحات در روز سه شنبه که با توجه به تپه, “اولویت بودجه فدرال برای ادارات پلیس که در آغوش د-تشدید تاکتیک از جمله ممنوعیت chokeholds خارج از موارد که در آن یک افسر زندگی در خطر است و بهبود دولت توانایی برای پیگیری افسران با سابقه نیروی بیش از حد شکایت.” بسیاری احساس کردند که این دستور “سقوط کرد” انتظارات از فعالان درگیر در زندگی توجه بسیاری از آنها را به نام “عمیق کاهش بودجه به ادارات پلیس.”

در حالی که این درست است که ما در حال ساخت برخی از پیشرفت نگرانی است که بسیاری از مردم در مورد تهمت عدم همدلی و درک کاملا معتبر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>