fauci-donald-trump-tension
برنده McNamee/گتی

آیا تهمت برنامه ریزی برای #FireFauci? او در پاسخ به نظر می رسد مثل او فکر کردن در مورد آن

انتقاد نصب بیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus بحران به ویژه پس از یک بمب نیویورک تایمز گزارش منتشر شد بیش از آخر هفته نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال اولیه بسیاری از هشدارهای مختلف بالا مشاوران در مورد شدت و گسترش ویروس است که او تصمیم به چشم پوشی و به نام “جنجال آفرینی.” در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن است عموم شلاق Dr. Anthony Fauci دولت او را بالا بیماری های عفونی متخصص در پاسخ به انتقاد.

مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک پست بیش از آخر هفته از سابق کنگره و نامزد که خواندن “Fauci در حال حاضر گفت که تا به حال تهمت گوش به کارشناسان پزشکی قبل از او می تواند ذخیره کرده اید را بیشتر زندگی می کند. Fauci گفتن بود مردم در مارس 29th که وجود دارد هیچ چیز به نگرانی در مورد آن مطرح شده و هیچ تهدیدی برای ایالات متحده در مقیاس بزرگ است.” او به پایان رسید جیر با “#FireFauci.”

در کنار او پاسخ تهمت نوشت: “با عرض پوزش خبر جعلی آن همه بر روی نوار. من ممنوع چین قبل از مردم صحبت کرد.”

البته هیچ یک از این اتهامات علیه دکتر Fauci درست هستند. با توجه به بار گزارش Fauci و تیم خود را از دیگر کارشناسان بیماری های عفونی به حال پیش نویس یک لیست از اقدامات توصیه شده برای این کشور در هفته سوم در ماه فوریه است. کسانی که اقدامات شامل بسته شدن مدارس و لغو, رویدادهای ورزشی و کنسرت و اقامت در خانه سفارشات. آن تهمت که حاضر به حمایت از هر یک از این توصیه ها تا اواسط ماه مارس و به تاریخ رئيس جمهور هنوز دستور داد هر آمریکایی به ماندن در خانه — این محدودیت را تنها از یک درهم آمیخته از بخشنامه از فرمانداران دولت. برخی از ایالت ها هنوز هیچ ایالتی محدودیت در محل به خصوص مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت از ایالتها مانند ایالت یوتا اوکلاهما و آرکانزاس است.

در ضمن Fauci, که در خدمت به عنوان مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی از سال 1984 و مغلوب ساختن پیشی جستن نزدیک ترین مشاور در سراسر این بیماری همه گیر به نظر می رسد در سی ان ان دولت از اتحادیه در یکشنبه عید پاک و به نظر می رسید به آرامی انتقاد راه رئیس جمهور نادیده گرفته و مشاوره از خود و دیگر کارشناسان در روزهای اولیه بحران است.

“من معنی بدیهی است, شما می تواند منطقی می گویند که اگر شما تا به حال یک فرایند است که در حال انجام و شما شروع به کاهش زودتر شما می تواند به نجات زندگی” Fauci اعلام کرد. “بدیهی است که هیچ کس در حال رفتن به انکار آن. اما آنچه می رود به این نوع از تصمیم گیری های پیچیده است. اما حق با شماست. بدیهی است که اگر ما تا به حال از همان ابتدا بسته همه چیز را آن ممکن است کمی متفاوت است. اما وجود دارد بسیاری از پوش بک در مورد بستن همه چیز را.”

آمریکایی ها عصبانی هستند, دانستن است که زندگی می تواند داشته باشد در امان است و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن در عمل coronavirus تهدید دیر اما #FireFauci جیر کمی وحشتناک با توجه به چقدر تهمت را دوست دارد برکناری اعضای حلقه درونی خود را. در حال حاضر دکتر Fauci تنها صدای دلیلی که از کاخ سفید در گیر و ما نیاز داریم که بیشتر از همیشه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im